0

Jordi powiedz kolega zeby udzielali wywiadów pomeczowych my chcemy wiecej!!!

0

Jordi alba sialalala !!!

0

LOLek10


100% racji.

0

Alexis powinien miec asyste i gola ale gola mu zabrali ^^

0

Wszyscy zagrali swietnie lacznie z rezerwowymi:)

0

W piątek ci którzy maja szkole , zajęcia są odwołane . Zadanie domowe Eurosport godzina 12 Oczy w monitory!!!

0

Barca Barca Barca jestesmy wielcy!!!

0

Jest takie stare powiedzenie " wygranego składu sie nie zmienia " Ale Alexis wlasnie otwiera wrota do pierwszej jedenastki .

0

Jacek B


Gratulacje.

0

Swietna Robota Davidzie ... Obys nas nie opuścił !!!

0

do konca tego dnia kocham wszystkich nawet tych najgorszych co siedzia w pierdlu.... radze korzystac zostalo jeszcze 22 mniuty....

0

A ja bym sobie zagral w nastepnej fazie z Bayernem to by byl mecz .....

0

pisalem nawet jesli Alexis rozpocznie na lawce to wstanie i strzeli bramke lub zaliczy asyste i co sie okazalo? tak naprawde zrobil jedno i drugie .

0

To dzis bede mial mily i spokojny sen :) dzieki za wspanialy mecz chlopaki!

0

coz za asysta :)

0

czuje zapach bramki :)

0

Mowilem ze david musi sie obudzic i to zrobil!!!!

0

David musi sie obudzic ....

0

brak slw jak mozna okreslic Leo!

0

:D Leo)

0

No to po awans panie i panowie.

0

Awans Awans Awans i jeszcze raz Awans , i nie chodzi tu o sklep.

0

Skoro pupilek "Pedro" znalazl sie w wyjsciowej jedenastce , niech lepiej zrobi z tego pożytek .

0

Efekt zaskoczenia zadziałał gratulacje.

0

Nie ma co plakac nad Alexisisem mimo ze nie gra od poczatku ,napewno wejdzie na boisko i strzeli bramke lub zaliczy asyste:)

0

Troche dziwny jest ten oficjalny skład , ale jesli on ma dac nam awans to jestem za.

0

Alexis jeszcze pokaze na co go stac , licze ze w tym sezonie strzeli jeszcze z 5 bramek w lidze :)

0

Alexis zawodnik meczu :)

0

Ostatnio gramy bardzo slabo glownie po przez dziwne zestawienie składu , najwiekszym problemem jest obrona bo to co wyrabiaja nasi obroncy to jakas parodia . Real zagral bardzo dobre dwa mecze z nami i byl po prostu lepszy . Trzeba czekac na przebudzenie naszej ekipy i oby stalo to sie na mecz z Milanem bo inaczej sezon bedzie mozna nazwac "katastrofą" mimo ze lige wygramy.

0

Wy tu piszecie o Neymarze , a prawda jest taka ze ekipe buduje sie od tylow . Nasza obrona niestety wypada miernie Dani i Masche graja katastrofe nie wspominajac juz o Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?