viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordi powiedz kolega zeby udzielali wywiadów pomeczowych my chcemy wiecej!!!
0
Jordi alba sialalala !!!
0
LOLek10
100% racji.
0
Alexis powinien miec asyste i gola ale gola mu zabrali ^^
0
Wszyscy zagrali swietnie lacznie z rezerwowymi:)
0
W piątek ci którzy maja szkole , zajęcia są odwołane . Zadanie domowe Eurosport godzina 12 Oczy w monitory!!!
0
Barca Barca Barca jestesmy wielcy!!!
0
Jest takie stare powiedzenie " wygranego składu sie nie zmienia " Ale Alexis wlasnie otwiera wrota do pierwszej jedenastki .
0
Jacek B
Gratulacje.
0
Swietna Robota Davidzie ... Obys nas nie opuścił !!!
0
do konca tego dnia kocham wszystkich nawet tych najgorszych co siedzia w pierdlu.... radze korzystac zostalo jeszcze 22 mniuty....
0
A ja bym sobie zagral w nastepnej fazie z Bayernem to by byl mecz .....
0
pisalem nawet jesli Alexis rozpocznie na lawce to wstanie i strzeli bramke lub zaliczy asyste i co sie okazalo? tak naprawde zrobil jedno i drugie .
0
To dzis bede mial mily i spokojny sen :) dzieki za wspanialy mecz chlopaki!
0
coz za asysta :)
0
czuje zapach bramki :)
0
Mowilem ze david musi sie obudzic i to zrobil!!!!
0
David musi sie obudzic ....
0
brak slw jak mozna okreslic Leo!
0
:D Leo)
0
No to po awans panie i panowie.
0
Awans Awans Awans i jeszcze raz Awans , i nie chodzi tu o sklep.
0
Skoro pupilek "Pedro" znalazl sie w wyjsciowej jedenastce , niech lepiej zrobi z tego pożytek .
0
Efekt zaskoczenia zadziałał gratulacje.
0
Nie ma co plakac nad Alexisisem mimo ze nie gra od poczatku ,napewno wejdzie na boisko i strzeli bramke lub zaliczy asyste:)
0
Troche dziwny jest ten oficjalny skład , ale jesli on ma dac nam awans to jestem za.
0
Alexis jeszcze pokaze na co go stac , licze ze w tym sezonie strzeli jeszcze z 5 bramek w lidze :)
0
Alexis zawodnik meczu :)
0
Ostatnio gramy bardzo slabo glownie po przez dziwne zestawienie składu , najwiekszym problemem jest obrona bo to co wyrabiaja nasi obroncy to jakas parodia . Real zagral bardzo dobre dwa mecze z nami i byl po prostu lepszy . Trzeba czekac na przebudzenie naszej ekipy i oby stalo to sie na mecz z Milanem bo inaczej sezon bedzie mozna nazwac "katastrofą" mimo ze lige wygramy.
0
Wy tu piszecie o Neymarze , a prawda jest taka ze ekipe buduje sie od tylow . Nasza obrona niestety wypada miernie Dani i Masche graja katastrofe nie wspominajac juz o Pique.