viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Piszczek robi z Ronaldo....... Dani przygladaj sie.
0
Astad
No i gitara ja wieze do poki pilka w grze ,ale nie wymagam od naszych czegos nadzwyczajnego che zeby po prostu zagrali pelnym pressingiem dla kibicow tak jak za dawnych lat , a wynik bedzie sprawa drugorzędną .
0
Astad
naszczescie smiac sie mozesz po swojej stronie ekranu. Ja po prostu wieze i tyle nie laduje na naszych wiekszej presji bo oni i tak tego nie czytaja . A tak szczerze mowiac sam bedziesz zdziwiony jak zobaczysz Barcelone w finale . Dziekuje.
0
Wygramy Wygramy Wygramy ! bayern 5:0 pokonamy!
0
Ja sie tam wogóle nie martwie ,podchodze do tego na loozie bo wiem ,ze i tak awansujemy dalej :).
0
Mam nadzieje ze sam zrezygnuje z roli pierwszego trenera ,ponieważ zupełnie sie do tego nie nadaje.
0
Wiara umiera ostatnia.
0
Ja tam wieze .Ktos kiedys powiedzial "do poki pilka w grze wszystko jest mozliwe".
0
Przegralismy bitwe ,ale nie wojne .Ktos kiedys powiedzial bardzo madre slowa 'Do poki pilka w grze wszystko jest mozliwe". Ja osobiscie wieze ! a dzis graly tylko 2 osoby pierwsza polowa Pedro druga Alexiss.
0
Panie Villanova Panu juz dziekujemy, niech Pan pakuje walizki.
0
Postarajcie sie chociaz o honor !
0
Co jak co Ale Trenera to nie mamy i taka jest prawda.
0
łzy w oczach.
0
W pierwszej polowie probowal Pedro to teraz ciagnie Alexis
0
Dzis nam nawet Leo nie pomoze ....
0
co my gramy ....
0
budzimy sie!
0
Cos dzisiaj nasi pomocnicy boja sie zagrac prostopadla pilke , kilka razy Pedro i Alexis do takich wychodzili ,ale cos sie dzieje nie wiadomo co ;p
0
Skonczcie pier.. kto gra piach , cala ekipa gra tragicznie a wy napier...na Pedro lub Alexisa....
0
Co my kur gramy cala ekipa niech sie obudzi!
0
Nie ma sensu wyzywac poszczegolnych zawodnikow cala druzyna gra slabo zreszta co w tym sezonie nie dziwi.
0
Skład najlepszy z mozliwych ,chociaz doswiadczenie Davida Villi tez byloby przydatne.
0
To ze Leo będzie grał było wiadome jeszcze przed losowaniem.
0
Na ten moment Alexis jest nie tykalny , zlapaj taka forme ze byłoby zaskoczeniem gdyby nie wyszedl w pierwszym skladzie. Ja dalbym Busiega na srodek obok Pique i do srodka pola wsadzil Songa.
0
PiachuFCB
ja jestem zdania ze ten kto prezentuje sie najlepiej ma grac .Ale spoko kazdy ma swoje zdanie i trzeba sie z nim liczyc.
0
piachuFCB
Pedro strzelil ta bramke na farcie , bo z gry to on zbyt wiele nie robil tak samo jak i przez 2 sezony :). Zreszta ja do niego nic nie mam ,ale sam powiedz czy na tak wazny mecz nie powinni zostac wystawieni zawodnicy ktorzy na ta chwile wygladali najlepiej?
0
Jesli Alexis nie wyjdzie na beyern a zamiast niego bedzie Pedro to dostane zawału.
0
Mam nadzieje ze na Bayern wyjda najlepsi w tym momencie ,
0
3 slowa. Ojciec Chrzestny zwycięstwa.
0
Pewność siebie to bardzo pozytywna cecha człowieka Panie Heynckes tylko ,że czasami przeradza sie w największą slabość.