0

Co Piszczek robi z Ronaldo....... Dani przygladaj sie.

0

Astad
No i gitara ja wieze do poki pilka w grze ,ale nie wymagam od naszych czegos nadzwyczajnego che zeby po prostu zagrali pelnym pressingiem dla kibicow tak jak za dawnych lat , a wynik bedzie sprawa drugorzędną .

0

Astad

naszczescie smiac sie mozesz po swojej stronie ekranu. Ja po prostu wieze i tyle nie laduje na naszych wiekszej presji bo oni i tak tego nie czytaja . A tak szczerze mowiac sam bedziesz zdziwiony jak zobaczysz Barcelone w finale . Dziekuje.

0

Wygramy Wygramy Wygramy ! bayern 5:0 pokonamy!

0

Ja sie tam wogóle nie martwie ,podchodze do tego na loozie bo wiem ,ze i tak awansujemy dalej :).

0

Mam nadzieje ze sam zrezygnuje z roli pierwszego trenera ,ponieważ zupełnie sie do tego nie nadaje.

0

Wiara umiera ostatnia.

0

Ja tam wieze .Ktos kiedys powiedzial "do poki pilka w grze wszystko jest mozliwe".

0

Przegralismy bitwe ,ale nie wojne .Ktos kiedys powiedzial bardzo madre slowa 'Do poki pilka w grze wszystko jest mozliwe". Ja osobiscie wieze ! a dzis graly tylko 2 osoby pierwsza polowa Pedro druga Alexiss.

0

Panie Villanova Panu juz dziekujemy, niech Pan pakuje walizki.

0

Postarajcie sie chociaz o honor !

0

Co jak co Ale Trenera to nie mamy i taka jest prawda.

0

łzy w oczach.

0

W pierwszej polowie probowal Pedro to teraz ciagnie Alexis

0

Dzis nam nawet Leo nie pomoze ....

0

co my gramy ....

0

budzimy sie!

0

Cos dzisiaj nasi pomocnicy boja sie zagrac prostopadla pilke , kilka razy Pedro i Alexis do takich wychodzili ,ale cos sie dzieje nie wiadomo co ;p

0

Skonczcie pier.. kto gra piach , cala ekipa gra tragicznie a wy napier...na Pedro lub Alexisa....

0

Co my kur gramy cala ekipa niech sie obudzi!

0

Nie ma sensu wyzywac poszczegolnych zawodnikow cala druzyna gra slabo zreszta co w tym sezonie nie dziwi.

0

Skład najlepszy z mozliwych ,chociaz doswiadczenie Davida Villi tez byloby przydatne.

0

To ze Leo będzie grał było wiadome jeszcze przed losowaniem.

0

Na ten moment Alexis jest nie tykalny , zlapaj taka forme ze byłoby zaskoczeniem gdyby nie wyszedl w pierwszym skladzie. Ja dalbym Busiega na srodek obok Pique i do srodka pola wsadzil Songa.

0

PiachuFCB

ja jestem zdania ze ten kto prezentuje sie najlepiej ma grac .Ale spoko kazdy ma swoje zdanie i trzeba sie z nim liczyc.

0

piachuFCB

Pedro strzelil ta bramke na farcie , bo z gry to on zbyt wiele nie robil tak samo jak i przez 2 sezony :). Zreszta ja do niego nic nie mam ,ale sam powiedz czy na tak wazny mecz nie powinni zostac wystawieni zawodnicy ktorzy na ta chwile wygladali najlepiej?

0

Jesli Alexis nie wyjdzie na beyern a zamiast niego bedzie Pedro to dostane zawału.

0

Mam nadzieje ze na Bayern wyjda najlepsi w tym momencie ,

0

3 slowa. Ojciec Chrzestny zwycięstwa.

0

Pewność siebie to bardzo pozytywna cecha człowieka Panie Heynckes tylko ,że czasami przeradza sie w największą slabość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?