viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Tigre to talizman.
0
czy jest tu jeszcze jakis niedowiarek?
0
Falcao to najlepsza 9tka.
0
Radamel Falcao i co tu wiecej pisac?
0
Falcao to prze kat.... najlepsza 9 tka.
0
............
0
Dożywotni szacunek dla tego Pana.
0
Ten młodzieniaszek jest naprawde dobry , ktos kto choć troche interesuje sie liga ukrainska a konkretnie Dynamem kijow wie na co go stac , ale osobiscie watpie w to , ze nasz zarzad zdecyduje sie na tak odwazny krok.
0
Nie tylko nie to , wolałbym usłyszeć ze przechodzi do Bayernu lub Madrytu.
0
Kunszt dla oka oczywiście tylko wtedy kiedy przy nodze piłke ma Leo , mnie tam liga Brazylijska nie jara bo to żaden poziom , ale nie wykluczam że Kapitan Europa pokaze cos ciekawego w europie tylko kiedy to bedzie? ile juz było tych ostatecznych wypowiedzi gdzie on chce grac ? to juz jest po prostu zenada , Kapitan Europa robi z siebie mega gwiazde a poki co nią nie jest.
0
Ile w tym miesiącu było newsów o kapitanie Europie?Zenadaaa.
0
tylko żeby kogoś za bardzo melanż nie poniósł .
0
Ja osobiscie wole Pana Krkica od Pana Pirata Pedritto.
0
znowu kapitan Europa......
0
Ten transfer całkowicie zatrzymałby rozwój Thiago ktory i tak juz mało grywa ,a nie jest wcale gorszy niż "Isco". Jak dla mnie stanowcze Nie.
0
Od Iniesty to raczej nie ,ale Pedro zjada grając w korkotrampkach.
0
Nie no bądzmy szczerzy na ławke to on sie nadaje wiec moze zostac.
0
Paweł Wszołek lub Miłosz Przybecki ,to są gracze lepsi technicznie od Pirata Pedro.
0
pytanie czy ktos tego Pana bedzie chcial zakupic.
0
Ale ta Chelsea jest mizerna.
0
O Reinie nie ma mowy , wystarczy ze niesprawiedliwie po przez faworyzacje a nie umiejetnosci wygryzl Jurka Dudka z bramki.
0
No Alexis czekałem na to !
0
Dobrze zrobi sciagajac go na lawke rezerwowych lub do Barcy B.
0
Dobrze powiedziane zmienić stylu nie móżna , ale bez korekt sie nie obejdzie.
0
Reina człowiek który przez faworyzacje Beniteza wygryzł ze składu Dudka ma byc wymieniony na Tello? haha .
Nice Joke.
0
Szykuje się ciężka walka o punkty.
0
czy ta opera mydlana o kapitanie Europa sie kiedys skonczy?
0
Roni bezapelacyjny czarodziej.
0
Podrywacz Alexis grasuje :D.
0
Alexis zajebiste okularki ,stylowe.