0

El Tigre to talizman.

0

czy jest tu jeszcze jakis niedowiarek?

0

Falcao to najlepsza 9tka.

0

Radamel Falcao i co tu wiecej pisac?

0

Falcao to prze kat.... najlepsza 9 tka.

0

............

0

Dożywotni szacunek dla tego Pana.

0

Ten młodzieniaszek jest naprawde dobry , ktos kto choć troche interesuje sie liga ukrainska a konkretnie Dynamem kijow wie na co go stac , ale osobiscie watpie w to , ze nasz zarzad zdecyduje sie na tak odwazny krok.

0

Nie tylko nie to , wolałbym usłyszeć ze przechodzi do Bayernu lub Madrytu.

0

Kunszt dla oka oczywiście tylko wtedy kiedy przy nodze piłke ma Leo , mnie tam liga Brazylijska nie jara bo to żaden poziom , ale nie wykluczam że Kapitan Europa pokaze cos ciekawego w europie tylko kiedy to bedzie? ile juz było tych ostatecznych wypowiedzi gdzie on chce grac ? to juz jest po prostu zenada , Kapitan Europa robi z siebie mega gwiazde a poki co nią nie jest.

0

Ile w tym miesiącu było newsów o kapitanie Europie?Zenadaaa.

0

tylko żeby kogoś za bardzo melanż nie poniósł .

0

Ja osobiscie wole Pana Krkica od Pana Pirata Pedritto.

0

znowu kapitan Europa......

0

Ten transfer całkowicie zatrzymałby rozwój Thiago ktory i tak juz mało grywa ,a nie jest wcale gorszy niż "Isco". Jak dla mnie stanowcze Nie.

0

Od Iniesty to raczej nie ,ale Pedro zjada grając w korkotrampkach.

0

Nie no bądzmy szczerzy na ławke to on sie nadaje wiec moze zostac.

0

Paweł Wszołek lub Miłosz Przybecki ,to są gracze lepsi technicznie od Pirata Pedro.

0

pytanie czy ktos tego Pana bedzie chcial zakupic.

0

Ale ta Chelsea jest mizerna.

0

O Reinie nie ma mowy , wystarczy ze niesprawiedliwie po przez faworyzacje a nie umiejetnosci wygryzl Jurka Dudka z bramki.

0

No Alexis czekałem na to !

0

Dobrze zrobi sciagajac go na lawke rezerwowych lub do Barcy B.

0

Dobrze powiedziane zmienić stylu nie móżna , ale bez korekt sie nie obejdzie.

0

Reina człowiek który przez faworyzacje Beniteza wygryzł ze składu Dudka ma byc wymieniony na Tello? haha .

Nice Joke.

0

Szykuje się ciężka walka o punkty.

0

czy ta opera mydlana o kapitanie Europa sie kiedys skonczy?

0

Roni bezapelacyjny czarodziej.

0

Podrywacz Alexis grasuje :D.

0

Alexis zajebiste okularki ,stylowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?