0

Legia gol.

0

Niech David dalej kradnie pączki a nie plecie głupot.

0

On to powinien mieć wybudowany swój prywatny szpital.

0

Święta prawda.

0

Bardzo dobry zawodnik , mam nadzieje ,że forma wróci.

0

Brawo dla totalnych idiotów ,pozbywać się takiego zawodnika .W głowach się ludziom pierd......

0

Roni mój ulubieniec.!

0

Podobno Najlepszy obrońca na świecie ustalił warunki kontraktu z Barceloną. Ależ to będzie świetne okienko transferowe .Thiago przybywaj!

0

Dzień przecen Villa odchodzi za śmieszne 5 melonów a Gomez za 16 do śmiesznej Fiorentiny . Ludziom sie za przeproszeniem w dupach przewraca.

0

Napisze to po raz kolejny w tym tygodniu . "Ocipieliśmy".

0

Według "Marki" Thiago Silva poprosił o transfer do Barcelony , szykuje się niesamowite okienko transferowe o ile to prawda.

0

Ocipieliśmy.

0

Thiago pakuj manatki ,Barcelona czeka.

0

Najlepszy defensor na świecie , jeśli do nas dojdzie (a mam takie przeczucie ) to wraz z Pique jeśli ten odzyska formę stworzą magiczny duet.

0

Dajemy coraz więcej , Thiago przygotuj się na przeprowadzkę.

0

Thiago Silvo czekamy .

0

Świetne rozwiązanie naszych problemów jeśli chodzi o pozycje bramkarza.

0

Hugo Lloris !

0

Bez dwóch zdań najlepszy stoper na świecie , jestem przekonany ,że do nas trafi. Co się odwlecze to nie uciecze .

0

Bardzo dobry obrońca wysoki ,doświadczony ,dobrze broniący ,gra głową śmiem rzec ,że wyśmienita .Jak dla mnie jest okey ,ale osobiście postawiłbym na Mangale.

0

Oceniać ludzi po tatuażach jakie to mądre i polskie , tylko pogratulować.

0

0

Co tu dużo pisać klasowy stoper jeśli do nas dołączy będę bardzo zadowolony.

0

I to jest najlepsze zawodnik który jest praktycznie na sprzedaż strzela dwie bramki w finale ,ale nie jest widziany w składzie przez Pana Tito . Paradoks!

0

Ja bym go nie skreślał ,bardzo solidny obrońca .Swietnie gra w powietrzu w defensywie tez niezle ogarnia ,ale jego serce bije dla The Red's i ciężko byłoby go stamtąd wyciągnąć .W każdym razie dla mnie transfer Daniela byłby dobrym krokiem.

0

Tito nadaje się tylko do wyjeb......

0

za 2 mln ? brać póki ciepły ,brazylia to maszynka do robienia obronców i nie tylko.

0

Ciekawy kierunek , tam się na pewno rozwinie o ile w Anderlechcie zagości.

0

Grał mało w tym roku , ale nawet jak na taką mała liczbę gier powinien pokazać co potrafi , a ja osobiście nie widziałem w jego wykonaniu jakiegoś zachwycającego meczu.

0

Gość na pierwszym planie wykonuje niesamowity trick , trzymając piłkę na głowie nieruchomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?