viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia gol.
0
Niech David dalej kradnie pączki a nie plecie głupot.
0
On to powinien mieć wybudowany swój prywatny szpital.
0
Święta prawda.
0
Bardzo dobry zawodnik , mam nadzieje ,że forma wróci.
0
Brawo dla totalnych idiotów ,pozbywać się takiego zawodnika .W głowach się ludziom pierd......
0
Roni mój ulubieniec.!
0
Podobno Najlepszy obrońca na świecie ustalił warunki kontraktu z Barceloną. Ależ to będzie świetne okienko transferowe .Thiago przybywaj!
0
Dzień przecen Villa odchodzi za śmieszne 5 melonów a Gomez za 16 do śmiesznej Fiorentiny . Ludziom sie za przeproszeniem w dupach przewraca.
0
Napisze to po raz kolejny w tym tygodniu . "Ocipieliśmy".
0
Według "Marki" Thiago Silva poprosił o transfer do Barcelony , szykuje się niesamowite okienko transferowe o ile to prawda.
0
Ocipieliśmy.
0
Thiago pakuj manatki ,Barcelona czeka.
0
Najlepszy defensor na świecie , jeśli do nas dojdzie (a mam takie przeczucie ) to wraz z Pique jeśli ten odzyska formę stworzą magiczny duet.
0
Dajemy coraz więcej , Thiago przygotuj się na przeprowadzkę.
0
Thiago Silvo czekamy .
0
Świetne rozwiązanie naszych problemów jeśli chodzi o pozycje bramkarza.
0
Hugo Lloris !
0
Bez dwóch zdań najlepszy stoper na świecie , jestem przekonany ,że do nas trafi. Co się odwlecze to nie uciecze .
0
Bardzo dobry obrońca wysoki ,doświadczony ,dobrze broniący ,gra głową śmiem rzec ,że wyśmienita .Jak dla mnie jest okey ,ale osobiście postawiłbym na Mangale.
0
Oceniać ludzi po tatuażach jakie to mądre i polskie , tylko pogratulować.
0
0
Co tu dużo pisać klasowy stoper jeśli do nas dołączy będę bardzo zadowolony.
0
I to jest najlepsze zawodnik który jest praktycznie na sprzedaż strzela dwie bramki w finale ,ale nie jest widziany w składzie przez Pana Tito . Paradoks!
0
Ja bym go nie skreślał ,bardzo solidny obrońca .Swietnie gra w powietrzu w defensywie tez niezle ogarnia ,ale jego serce bije dla The Red's i ciężko byłoby go stamtąd wyciągnąć .W każdym razie dla mnie transfer Daniela byłby dobrym krokiem.
0
Tito nadaje się tylko do wyjeb......
0
za 2 mln ? brać póki ciepły ,brazylia to maszynka do robienia obronców i nie tylko.
0
Ciekawy kierunek , tam się na pewno rozwinie o ile w Anderlechcie zagości.
0
Grał mało w tym roku , ale nawet jak na taką mała liczbę gier powinien pokazać co potrafi , a ja osobiście nie widziałem w jego wykonaniu jakiegoś zachwycającego meczu.
0
Gość na pierwszym planie wykonuje niesamowity trick , trzymając piłkę na głowie nieruchomo.