viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mi ktoś powie ,że z Bartry będzie klasowy zawodnik.
0
Alexis na fantazji piętką chce strzelić ^^
0
Mam nadzieję ,że tym pseudo Lechitą te gwizdki utkną w gębach.
0
Lechia przez pierwsze minuty niezle sie trzyma ;p
0
Brawo dla naszych kibiców za cudowną oprawę!
0
Najlepsza fotka jaka widziałem na tym serwisie ,a konferencja ? widać ,że chłopaki do wszystkiego podchodzą na luzie oczywiście prócz choroby Tito.
0
Alexis to bez wątpienia świetny gracz , tylko musi potwierdzić to w tym sezonie .Liczę na to ,że w przyszłym sezonie będzie grał tak jak w jego pierwszym a nawet jeszcze lepiej.
0
W meczach z Realem lub Milanem też cofał piłke do tyłu.?
0
Chłopaki mogliby trochę więcej czasu spędzać na siłowni.
0
Za 20 baniek to mogą mieć jego żółte buty.
0
Ty to się powinieneś interesować słownikiem.
0
Nie znam takiego klubu jak Bayjern, a tak dla twojej wiadomości w debiucie z Realem kto strzelił bramke po podaniu od Messiego?
0
Wreszcie trener który będzie wystawiał jedenastkę pod względem obecnej formy ,a nie grając za zasługi.
0
Tata w garniturze ,a ja myślałem ,że wpadnie w dresie.
0
Sami jesteśmy sobie winni ,pozbycie się takiego zawodnika to katastrofa.
0
Do Thiago to jeszcze wiele brakuje.
0
Wstyd się przyznać ,ale za czasów bajtla Barcelone oglądałem tylko ze względu na obecność Roniego.
0
Roni ty jesteś najlepszy.
0
Pep dożywotni szacun!.
0
Ja jestem osobiście na tak ,na pewno będzie lepszy od Bartry.
0
Gratulacje dla Monachijczyków ,mam nadzieję ,że Tata oglądał mecz i widział ,że z Bartry nic już nie wyrośnie to samo Masche .
0
Postawiłem dziś na naszych chłopaków "kurs na Barce (5.25 na Bayern 1,37) .Co będzie to będzie ja osobiście stawiam na remis 1:1.
0
Trzeba życzyć mu powodzenia ,mam nadzieję ,że pomoże nam szczególnie w wyprowadzaniu kontrataku bo to robimy tragicznie . Osobiście wolałbym Marcelo Bielśę na tym stanowisku ,ale Tata także wydaje się solidnym szkoleniowcem mimo ,że nie ma doświadczenia w europie.
0
Thiago to świetny zawodnik , wybrał dobrze w Monachium będzie grał wiele więcej niż w Barcelonie.To jak gra już w sparingach to magia , mam nadzieję ,że Ciągle będzie się rozwijał szkoda tylko , że nie w Barcelonie ,ale sami sobie jesteśmy winni ,a jemu bez dwóch zdań należy się szacunek.
0
Ty piszesz ,że Barcelona nie zna sie na talentach? Soldado,Negredo,Mata mówi Ci to coś ? a no zapomniałem przecież pan kibicuje Madrytczykom od tego sezonu, ma pan prawo nie pamiętać.Skoro my jesteśmy frajerami roku to wy co najmniej dekady ,a o Tobie już nie wspomnę.
0
Marcelo Bielsa !
0
Bielsa pokazał ,że ze słabym kadrowo Bilbao można odnieść sukces ,wiec jestem jak najbardziej za.
0
Dobry obrońca , niska cena czemu nie.
0
Mimo mojej niechęci do jego osoby ,będę trzymał kciuki ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia już na dobre.
0
Napisze szczerze ,że chciałem aby odszedł , ale nie w ten sposób.