0

Niech mi ktoś powie ,że z Bartry będzie klasowy zawodnik.

0

Alexis na fantazji piętką chce strzelić ^^

0

Mam nadzieję ,że tym pseudo Lechitą te gwizdki utkną w gębach.

0

Lechia przez pierwsze minuty niezle sie trzyma ;p

0

Brawo dla naszych kibiców za cudowną oprawę!

0

Najlepsza fotka jaka widziałem na tym serwisie ,a konferencja ? widać ,że chłopaki do wszystkiego podchodzą na luzie oczywiście prócz choroby Tito.

0

Alexis to bez wątpienia świetny gracz , tylko musi potwierdzić to w tym sezonie .Liczę na to ,że w przyszłym sezonie będzie grał tak jak w jego pierwszym a nawet jeszcze lepiej.

0

W meczach z Realem lub Milanem też cofał piłke do tyłu.?

0

Chłopaki mogliby trochę więcej czasu spędzać na siłowni.

0

Za 20 baniek to mogą mieć jego żółte buty.

0

Ty to się powinieneś interesować słownikiem.

0

Nie znam takiego klubu jak Bayjern, a tak dla twojej wiadomości w debiucie z Realem kto strzelił bramke po podaniu od Messiego?

0

Wreszcie trener który będzie wystawiał jedenastkę pod względem obecnej formy ,a nie grając za zasługi.

0

Tata w garniturze ,a ja myślałem ,że wpadnie w dresie.

0

Sami jesteśmy sobie winni ,pozbycie się takiego zawodnika to katastrofa.

0

Do Thiago to jeszcze wiele brakuje.

0

Wstyd się przyznać ,ale za czasów bajtla Barcelone oglądałem tylko ze względu na obecność Roniego.

0

Roni ty jesteś najlepszy.

0

Pep dożywotni szacun!.

0

Ja jestem osobiście na tak ,na pewno będzie lepszy od Bartry.

0

Gratulacje dla Monachijczyków ,mam nadzieję ,że Tata oglądał mecz i widział ,że z Bartry nic już nie wyrośnie to samo Masche .

0

Postawiłem dziś na naszych chłopaków "kurs na Barce (5.25 na Bayern 1,37) .Co będzie to będzie ja osobiście stawiam na remis 1:1.

0

Trzeba życzyć mu powodzenia ,mam nadzieję ,że pomoże nam szczególnie w wyprowadzaniu kontrataku bo to robimy tragicznie . Osobiście wolałbym Marcelo Bielśę na tym stanowisku ,ale Tata także wydaje się solidnym szkoleniowcem mimo ,że nie ma doświadczenia w europie.

0

Thiago to świetny zawodnik , wybrał dobrze w Monachium będzie grał wiele więcej niż w Barcelonie.To jak gra już w sparingach to magia , mam nadzieję ,że Ciągle będzie się rozwijał szkoda tylko , że nie w Barcelonie ,ale sami sobie jesteśmy winni ,a jemu bez dwóch zdań należy się szacunek.

0

Ty piszesz ,że Barcelona nie zna sie na talentach? Soldado,Negredo,Mata mówi Ci to coś ? a no zapomniałem przecież pan kibicuje Madrytczykom od tego sezonu, ma pan prawo nie pamiętać.Skoro my jesteśmy frajerami roku to wy co najmniej dekady ,a o Tobie już nie wspomnę.

0

Marcelo Bielsa !

0

Bielsa pokazał ,że ze słabym kadrowo Bilbao można odnieść sukces ,wiec jestem jak najbardziej za.

0

Dobry obrońca , niska cena czemu nie.

0

Mimo mojej niechęci do jego osoby ,będę trzymał kciuki ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia już na dobre.

0

Napisze szczerze ,że chciałem aby odszedł , ale nie w ten sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?