viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z najbardziej utalentowanych argentyńczyków młodego pokolenia , już w młodzieżówce pokazywał potencjał ,a teraz świetnie gra w Veronie .Bramki które strzelał Livorno cz też Bologni palce lizać ,tak czy siak kto o nim nie słyszał niech będzie pewien ,że jeszcze uslyszy.
0
(Poza tym).
0
Godło narodowe trzeba godnie reprezentowac ziomeczku.Szczerze mowiac ja takze sie od tego oddalilem ,ale jestem uzalezniony od bukmacherki ,wiec co nie co wiem dzieki konsultacja z ludzmi uzaleznionymi tym samym.Pozatym wystarczy spojrzec na tabele naszej bardzo ciekawej ektraklsy ,a wtedy zobaczymy jak Nawlka prowadzi popularnych (zaboli).
0
Stany zjednoczone takze zapewniaja sobie gre na mundialu ,pokonujac jamajke 2:0.
0
Rodrigo Palacio jak to mowia stary ,ale jary.
0
Nawałka trener z charakterem , pokazałby naszym gwiazdorom co to znaczy konkretny football.
0
Nawalka wykonuje świetna robote w Górniku,to chyba jedyny powazny kandydat z polskich szkoleniowcow.
0
Mmy ciekawą sekcje u21 tam jest kilka perełek dzięki którym kiedyś możemy coś ugrać.
0
Zapewne tak na własnym terenie będa szalenie niebezpieczni ,ale to Leo w koncowym rozrachunku wzniesie puchar ku górze.
0
Mam przeczucie ,że tym razem to Argentyna wygra mundial.
0
Adam Nawałka z Górnika Zabrze bedzie mial spore szanse na objecie tego stanowiska chociaż ja wolałbym kogoś z zagranicy. Również pozdrawiam.
0
Ameryke odkryłeś.
0
W takim razie czas na mecz Argentyny.
0
Póki co jest czwarte w grupie ,więc zobaczymy.
0
Dokładnie ,podałeś doskonały przykład , swoją drogą ciekaw jesteem kto obejmie nasza reprezentacje po Fornaliku jeśli oczywiscie go zwolnia.
0
Nie wiem z czego się śmiać bo na pulsie leci laleczka chucky 5 zaś na tablecie oglądam teatr w wykonaniu kolumbijczyków.
0
Co się stało z Chile.
0
Był Leo to się go pozbyliśmy i uważam to za największy błąd ze strony pzpnu.
0
Dadzą rade Alexis wybiega im ten mecz nawet gdy grają osłabieniu.
0
Można śmiało powiedzieć to samo o Chile tylko ,że Chile po prostu chce grać w piłke ,a przynajmniej się stara.
0
Święta racja,aż żal dupe ściska ,że los obdarzył nas tak katastrofalna reprezentacja.
0
Polska reprezentacja powinna brać przykład z Chile , składu nie mają jakiegoś potężnego ,a zapierdzielają po boisku za trzech.Zaś u nas gra tylko Kuba Błaszczykowski i czasami Grzesiek Krychowiak.
0
Cóż ten nasz Chilijczyk wyprawia na boisku ,a jak miło się na to patrzy . Miód dla oczu , fenomenalna postawa Alexisa ,a zarazem reprezentacji Chile . Bije brawo na stojąco.
0
Oceny jak dla mnie trafione ,, lecz zawodnikiem meczu powinien zostac Alexis jego pierwsza bramka byla na wage zlota i zapracował na nią praktycznie sam co pozniej praktycznie ustawiło nam mecz.
0
Kevin Mirallas obok Lukaku najlepszy zawodnik Evertonu,Gerrard będzie miał bardzo ciężko przebić się do składu właśnie kosztem belga ,ale trzeba mu życzyć jak najlepiej ,bądz też poszukać
innej pozycji na boisku.
0
Real Madryt to nie klasowa ekipa? Przypominam Ci drogi Macku ,że Sanchez strzelił 2 bramki Madrytczykom.
0
Piotrus przegrali z Aston Villa.
0
Chciałbym kiedys zobaczyc Kayla Walkera w barwach Barcelony.
0
Nie mam nic do Neymara ,ale ten czarny trykot sprawi ,że będzie jeszcze chudszy.
0
Dobra forma skutkuje powołaniem do Kadry,Chociaz nawet bez formy byłby powałany.