0

Patrząc na formę powinien zagrać Alexis bądz też Pedro Neymar niestety jest troche za nimi i to jest brutalna prawda ,ale zapewne to Neymar zagra w wyjsciowej jedenastce ponieważ graja nazwiska a nie obecna dyspozycja.

0

Deluxe sky jumping Pedro.

0

Alexis zyleta Sanchez

0

Jesli u Taty gra sie za obecna forme ,a nie za nazwisko to Neymar wygrzeje sobie miejsce na lawce rezerwowych bo Sancheza nie ma prawa dotknac.

0

Spokojnie ludziska , Malaga ukuje Real ,ale niech juz nie traca bramki.

0

Malaga zalicza dziś remis z Realem Madryt.

0

Masz racje ,że miał ,ale to nie wszystko bo po bramce na 1;1 takze go mial.

0

Może to samobójstwo ,ale ja chciałbym trafić na Bayern oni graja naj równiej ,a jak się już przekonaliśmy nasi grają zajebiście tylko z tymi Najlepszymi .Bardziej bałbym śię Greków bo z całym szacunkiem są najsłabsza ekipa ,a jak wiemy my zaś z "cieniasami" mamy ogromne problemy:)>.

0

Alba ocena w góre Neymar oceniony prawidłowo zresztą nie ma zaskoczenia kolejny mizerny występ w jego wykonaniu , świetna zmiana Sancheza duży udział przy bramce ,a reszta zagrała kapitalne zawody i chwała im za to.

0

Najbardziej pasuje do naszej gry , ma swietne dlugie podanie a takze umiejetnie wprowadza pilke do gry z wlasnej polowy :) bledy takze mu sie zdarzają .ale kto ich nie popelnia?

0

On jest niesamowity posiada wszelakie cechy ofensywne i defensywne .Młotek w nodze , Technikę , przechwyty o do tego Jak się już rozpędzi jest nie do zatrzymania mimo swych warunków fizycznych po prostu mega zawodnik jeden z najlepszych ,a dla mnie osobiscie najlepszy na swojej pozycji.

0

Yaya najlepszy !

0

Musisz najpierw pocwiczyc wypowiedzi po meczowe Generale.

0

Obietnic trzeba dotrzymywać ,a tak wgl Angielskie media piszą ,że jesteśmy bardzo zainteresowani RvP i oferujemy za niego 25 mln funtów bądz też Alexisa Sancheza.

0

Czego nam nie brakuje? nawet lawki rezerwowych nie mamy wiec o intensywnosci mozesz pomarzyc.

0

Wez sie pan za transfery zawodnikow ,a takze trenera zamiast bez sensu pierdzielic.

0

Dobrze ,ze nie mieliscie problemu ze spodenkami.

0

Xavi Cwielong sie pyta czy mieliscie odpowiednie slonce ,a takze temperature.

0

hahaha Xavi brawo wyszedles na blazna .Wy to byscie nachetniej grali na gladkim polu golfowym tylko rozstawcie sobie bramki.

0

Wszystko potrafie zrozumiec ,ale co w Barcelonie jeszcze robi Dani Alves? bo napewno nie gra w pilke.

0

jupp heynckes jest na emeryturce ,skladac mu oferte ,a nie bawic sie w Mamy Martino.

0

gorsze od tego meczu sa tylko nerwo bole.

0

Blagam o powrot Villanovy na lawke trenerska barcelony , ten czlowiek jest o dziwo lepszy niz Mama Martino.

0

papa Martino ;0

0

haha za Martino gramy gorzej niz za Tito ,a myslalem ,ze gorzej sie juz nie da.

0

Ten Neymar to jedna wielka zenada.

0

Nasz najlepszy strzelec musi wejsc na boisko za Neymara ktory nie wie ,ze dzis gra mecz o pkt ,a nie sparing.O Alvesie nie warto pisac bo za niego juz sezon wczesniej mial byc sciagniety Kayl Walker.

0

Neymar zenada , Sanchez juz sciaga dress.

0

koncowka sezonu, a u neymara widac tylko przeblyski ,Sanchez grzej sie.

0

Ludovic Obraniak własnie pokonał naszego przyszłego bramkarza Marca Andre Ter stegena strzałem z rzutu wolnego! Brawo Ludo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?