viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na formę powinien zagrać Alexis bądz też Pedro Neymar niestety jest troche za nimi i to jest brutalna prawda ,ale zapewne to Neymar zagra w wyjsciowej jedenastce ponieważ graja nazwiska a nie obecna dyspozycja.
0
Deluxe sky jumping Pedro.
0
Alexis zyleta Sanchez
0
Jesli u Taty gra sie za obecna forme ,a nie za nazwisko to Neymar wygrzeje sobie miejsce na lawce rezerwowych bo Sancheza nie ma prawa dotknac.
0
Spokojnie ludziska , Malaga ukuje Real ,ale niech juz nie traca bramki.
0
Malaga zalicza dziś remis z Realem Madryt.
0
Masz racje ,że miał ,ale to nie wszystko bo po bramce na 1;1 takze go mial.
0
Może to samobójstwo ,ale ja chciałbym trafić na Bayern oni graja naj równiej ,a jak się już przekonaliśmy nasi grają zajebiście tylko z tymi Najlepszymi .Bardziej bałbym śię Greków bo z całym szacunkiem są najsłabsza ekipa ,a jak wiemy my zaś z "cieniasami" mamy ogromne problemy:)>.
0
Alba ocena w góre Neymar oceniony prawidłowo zresztą nie ma zaskoczenia kolejny mizerny występ w jego wykonaniu , świetna zmiana Sancheza duży udział przy bramce ,a reszta zagrała kapitalne zawody i chwała im za to.
0
Najbardziej pasuje do naszej gry , ma swietne dlugie podanie a takze umiejetnie wprowadza pilke do gry z wlasnej polowy :) bledy takze mu sie zdarzają .ale kto ich nie popelnia?
0
On jest niesamowity posiada wszelakie cechy ofensywne i defensywne .Młotek w nodze , Technikę , przechwyty o do tego Jak się już rozpędzi jest nie do zatrzymania mimo swych warunków fizycznych po prostu mega zawodnik jeden z najlepszych ,a dla mnie osobiscie najlepszy na swojej pozycji.
0
Yaya najlepszy !
0
Musisz najpierw pocwiczyc wypowiedzi po meczowe Generale.
0
Obietnic trzeba dotrzymywać ,a tak wgl Angielskie media piszą ,że jesteśmy bardzo zainteresowani RvP i oferujemy za niego 25 mln funtów bądz też Alexisa Sancheza.
0
Czego nam nie brakuje? nawet lawki rezerwowych nie mamy wiec o intensywnosci mozesz pomarzyc.
0
Wez sie pan za transfery zawodnikow ,a takze trenera zamiast bez sensu pierdzielic.
0
Dobrze ,ze nie mieliscie problemu ze spodenkami.
0
Xavi Cwielong sie pyta czy mieliscie odpowiednie slonce ,a takze temperature.
0
hahaha Xavi brawo wyszedles na blazna .Wy to byscie nachetniej grali na gladkim polu golfowym tylko rozstawcie sobie bramki.
0
Wszystko potrafie zrozumiec ,ale co w Barcelonie jeszcze robi Dani Alves? bo napewno nie gra w pilke.
0
jupp heynckes jest na emeryturce ,skladac mu oferte ,a nie bawic sie w Mamy Martino.
0
gorsze od tego meczu sa tylko nerwo bole.
0
Blagam o powrot Villanovy na lawke trenerska barcelony , ten czlowiek jest o dziwo lepszy niz Mama Martino.
0
papa Martino ;0
0
haha za Martino gramy gorzej niz za Tito ,a myslalem ,ze gorzej sie juz nie da.
0
Ten Neymar to jedna wielka zenada.
0
Nasz najlepszy strzelec musi wejsc na boisko za Neymara ktory nie wie ,ze dzis gra mecz o pkt ,a nie sparing.O Alvesie nie warto pisac bo za niego juz sezon wczesniej mial byc sciagniety Kayl Walker.
0
Neymar zenada , Sanchez juz sciaga dress.
0
koncowka sezonu, a u neymara widac tylko przeblyski ,Sanchez grzej sie.
0
Ludovic Obraniak własnie pokonał naszego przyszłego bramkarza Marca Andre Ter stegena strzałem z rzutu wolnego! Brawo Ludo.