viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Goni skurczybyka goni goni.
0
Igła po raz drugi i Neapol znów prowadzi
0
Getafe Vigo 2:1
0
To obowiązkowo trzeba puscic
1
Ma je w kuponie wiec również trzymam kciuki
0
Yno FIFA mały.
0
Ja licze ,ze Getafe co najmniej zremisuje ponieważ mam ich w kuponie.:)
1
Poczekamy z7 lat z zakończeniem kadencji piłkarza bo Bogiem będzie na zawsze przynajmniej Barcelony
0
Ubrać w Pasiaka i do amerykańskiego pierdla!
4
Bez przesady bogiem pozostanie Messi
0
19'.
0
Juz stało się norma to jego 5 red cards.
0
My tu o młodym ,a tym czasem Taie Taiwo na testach medycznych w Legi
0
Juan młotek w nodze Riquelme
0
Dosłownie urywajac nogi.
0
O Cie ch..... Tyle szmalu ,co on z tym zrobi .Młodemu się powodzi.
0
No tak lecz Arsenal powinien się starać bo to jedyne co mogą wygrać.
0
Wiedziałem ,ze Arsenal to zenada ale za aż taka.Juz tylko 2:3
0
Hajs ryje beret
1
ja oglądam Rafę Nadala.
0
Z 38 goli Juve 37 to głównie jego zasługa.:)
0
Arsenal 2:0 Żaba strzela gola.
0
Moim zdaniem tak, patrząc na gre Pogby aż się człowiek zastanawia jak gracz tego wzrostu gra dryblingiem ,czaruje technika czy oddaje atomowy strzał.Jedyny minus u Poula to gra głową.
5
Przyjemnie się czyta te niesamowite statystyki ,a będzie jeszcze lepiej.
0
Pogba to idealny następca Xaviego.
0
Theo Walcott strzela bramkę dla Arsenalu juz w 3 minucie spotkania.
0
Szkoda ,ze do isco wiele mu brakuje co nie jest korzystne dla nas.
0
Udanego melo melo.
0
Człowieku nie posiadasz mózgu bądź tez ma on kolor bieli.
0
Najczęściej placisz za czyjeś zeby co tanie nie jest.