0

Zapraszam kibiców Realu ktorzy nasmiewali sie ze Messi nie potrafi strzelac karnego :> Ili was dzis nie trafilo w swiatlo bramki?

0

Hymnu Polski nie spiewam z takim ucziciem jak Barcelony .
Moja jedyna milosc to Barcelona !

0

Nie mozna mowic ze messi zawinil ,Nie pamietacie juz jak w meczach z Realem Madryt wchodzil z pilka do bramki przeciwnika ? Kiedy przeszedl z pilka przy nodze polowe boiska strzelajac gola Getafe ?Pamietacie wtedy byl zajebisty super gracz ! a teraz Co zawiódł ? Ci ktorzy tak mysla sa smieszni

0

Az mi oczy wychodza na przód jak widze te wszystkie komantarze i obrażanie sie na wzajem po Chu... to robic? to jest Forum barcelony rozmawiamy tu z kultura o niej a nie o np "pierdolnieciu w sciane" Opanujcie sie a jak chcecie sie wyzywac obrazac to na prywata wynocha :>

0

Xavi jest juz zmeczony widac to w kazdym meczu .Fabregas stracil to czym imponowal na poczatku sezonu ,trzeba wierzyc i trzymac kciuki za chlopakow w nastepnym sezonie bedzie potrójna korona :)

0

Fakt Faktem ale jak chcecie kogos obwiniac to Victora Valdesa a nie Messiego .Moje zdanie

0

Chyba zostane Kierowca autobusu kiedy bedziemy grac z Chelsea wtargne na boisko spacjalnie zeby odjechac tym autokarem ---_---

0

Kazdy ma prawo sie pomylic Messi tez .Jesli chcecie miec kazdego Karnego strzelonego Prosze o transfer do barcy Moge wchodzic z lawki tylko po to by strzelac karnego :>

0

Era Barcelony bedzie trwac zawsze i tylko tam gdzie prawdziwy kibic wierzy i jest z druzyna do konca

0

Nie bedzie sie obwinial bo juz to robi ,pewnie chodza mu po glowie mysli ktore nie powinny chodzic . Szybko sie pozbiera ^^

0

Porazke trzeba przyjac z honorem szkoda tylko ze ta porazka miala 4 sytuacje bramowe i strzelila 3 gole:> :********* VeB

0

Dlaczego ? bo im za to placa pismaki ....... żenada żenada i jeszcze raz żenada

0

Czekaj Czekaj moze sie doczekasz Xd Ale dosyc o mnie bo to nie moje forum ^^ a niechce zabierac popularnosci mojej Barcelonie :>

0

Ciezko ominac taki karawan ktory stoi Ci przez 90 minut na wlasnej polowie boiska . Dlatego szacunek dla chlopakow ze zdolali strzelic 2 bramki :) moglo ich byc wiecej ale coz pilka nozna jest brutalna :>

0

Ronaldo napewno zdobedzie teraz zlota pilke :> ale napewno nie trzy razy pod rzad

0

hmmmm
Chyba wydam wlasna ksiazke ,powiesc ^^

"historia mojego zycia" po roku bedzie widniec w muzeum barcelony :) Obok butów Ronaldinho ^^

0

Messi i tak bedzie pichichi wiec to niema znaczenia czy bedizemy grali pod niego czy nie :>

0

Pep zostajesz i nie dyskutuj ^^

0

Jem sobie pączka i Czytam te komentarze np "jak on mogl karnego nie strzelic" to az bita smietana ze smiachu wylatuje mi z uszu . Dajcie spokuj najlepszym sie zdarza

0

Alehandro jesli grasz w pilke nawet amatorsko wiesz ze czasem nie wychodzi i on tez mial prawo nie strzelic .Trzymam kciuki za nastepny sezon ! Moja Jedyna Milosc to Katalonia!

0

Oceniac Pepa mozna tylko za caly seozn i dla mnie ma i tak ocene "5' w skali 1:5 3 puchary w tym sezonie zdobyl i bedzie jeszcze jeden :****

0

Mnie juz boli glowa od sluchania tego wzajemnego komentowania wyzywania pomiedzy Realem i Barcelona prawda jest taka ze to swie najlepsze druzyny na swiecie . Sam kibicuje najbardziej Alexisowi Sanchezowi bo bardzo mi sie podoba jak haruje w defensywie chociaz jest napastnikiem mimo ze nie jest wybierany jako jeden z trzech najlepszych na swiecie dla mnie jest najlepszy :)

0

Si -wiesz jak komentuje tylko to czym sie interesuje Sam przyznaje ze ROnaldo jest dobry nawet bardzo dobry ale mnie on nie obchodzi wiec nie bede go ani wyzywal ani pochwalal ;p

0

Mnie Ronaldo nie obchodzi i dlatego nie wlaczam do dyskusji na jego temat proste jak ......

0

Si, -A czy ja kiedykolwiek obrazilem ROnaldo ? sam gram w noge i nie raz nie strzelilem karnego wiec wiem chociaz w 1% co to znaczy .Piłkarz to normalny czlowiek nie maszyna!

0

Zobaczcie Ile on dla nas zrobil dal nam tyle szczescia zreszta jak i cala Barcelona .Kazdy sie myli i Messi to tez nie Maszynka np do golenia

0

Tesknie za ROnaldinho :> On potrafil uderzyć ,wejsc z pilka do bramki ,grac glowa ,poprostu kompletny zawodnik :> Szkoda ze niema go juz z nami :]

0

Ja sadze ze Hulk lub Falcao by sie nadal do Neymara nie jestem przekonany

0

Maly Veb masz kogos konkretnego na mysli ?

0

Odczepic sie juz od tego Messiego to nie jest maszyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?