0

A może Martins Indi ? Co prawda jest blisko Porto, ale stawiam, ze gdyby dostał ofertę od Barcy długo by nie wybierał . Młody, silny i tani - ok 10 mln .

6

Boże, trzymaj go z daleka od Barcelony.

1

"Czemu my go oddaliśmy?" Bo był słaby jak barszcz, poza tym sprawiał problemy wychowawcze .

0

Alexis ...

11

Szkoda, chociaż Isco tez wolał Barcelonę .

1

Rozumiem, że to połowa kwoty? Zresztą na miejscu zarzadu nie puściłbym go nawet za 80mln.

0

Można mu wypominać tą wpadke na ME w 2008, ale tak czy siak to jeden z najlepszych sędziów na świecie, jak nie najlepszy.

0

To co pokazuje James na MŚ to poezja, świetny sezon, niesamowite mistrzostwa. Chętnie bym go widział w Barcelonie. Gra jaki ŚPO, ale na SP w miejsce Xaviego też by dał rade ;)

0

Ter Stegen bedzie sie musiał bardzo wysilic żeby być 1szym BR Barcelony . Bravo gra genialnie na tych MS, w sumie grał .

0

Z naszym debilnym zarządem wszystko może się zdarzyć, również to by tą ofertę zaakceptowali ... Nie chce żadnych Suarezów, najlepszym transferem będzie pozostanie Alexisa na CN.

0

Jeżeli chcą Alvesa, to ostatecznie będą musieli puścić Marquinhosa.

0

Trochę nerwów było w meczach z Valencią, ale na szczęście to nasi chłopcy zdobyli mistrzostwo. Real po fenomenalnym sezonie zostaje z niczym .

9

To co zrobił Suarez, zresztą nie pierwszy raz, jest naprawdę jedną wielką ludzką głupotą. To jest piłka, tu polega na tym by strzelać piękne bramki, robić niesamowite akcje zespołowe. Gryzienie przeciwnika na nikim nie zrobi wrażenia, chyba, że negatywne. Jednak kara nałożona na Urugwajczyka jest jeszcze bardziej śmieszna niż to co zrobił Suarez. Czasami na boisku jeden piłkarz złamie nogę drugiemu, lub wyrządzi jakąś inna kontuzję typu zerwane wiązadła krzyżowe, jednak czy dostają jakąś wielką karę? Najwyżej pare meczy zawieszenia, Suarez natomiast 4 miesiące za ugryznie przeciwnika, któremu nic większego nie zrobił. Sam Chiellini wypowiedział się nt. kary i ją po prostu wyśmiał. Dlaczego Balotelli nie dostął kary za to, że wskoczył na łeb jednego z graczy Urugwaju ? Dlaczego FIFA nie przygląda się tak bardzo pracy arbitrów, którzy odwalają wielką manianę na tych mistrzostwach ? To jest jedna wielka ''rodzinna'' mafia .

1

Zobaczymy co przyniesie czas, może nie gra już jak pare lat temu, ale ktoś taki w szatni jest potrzebny. Rewolucja ? Rozumiem, ale nie można sprzedać wszystkich legend .. ( albo koniec kontraktu jak w przypadku VV czy Puyi'ego.)

5

6? Nie zasługuje narazie na przejęcie nr. po Xavim, poza tym on nigdzie jeszcze nie odszedł.

2

Marquinhos tak, Matje broń Boże.

8

Bartomeu powiedział, że Alexis zostaje, a dalej nie zaznałem spokoju..

10

Jeżeli ten chłopak odejdzie, to klub zrobi jedną z najgorszych głupot jakie mogli zrobić .

0

Wolałbym Leo widzieć w ataku :) Najlepiej na klasycznej #9, ale jak kupują Suareza to PS . Leo najlepiej czuje się z przodu, nie jako rozgrywający .

0

Neymar - Suarez - Leo ;)

6

Czyli Alexis nie będzie włączony w tą transakcję ? ALLELUJA !

0

Czemu nie, przyda sie ktoś w miejsce Xaviego . Jeszcze klasowy obrońca, nie jakieś ŻEREMI MATJE i bedzie fajnie skład sie prezentował ;)

3

Brawo, brawo,brawo !:)

14

Messi 4 bramki, Neymar 4 bramki, Ronaldo... 3 fryzury.

0

Spokojnie, widać wiedzą, że na obrońce starczy, co nie zmienia faktu, że mimo wszystko napastnik, klasowa 9 jest potrzebna, jeżeli ma zmienić się trochę ten zespół.

@mmarcin
Zgadzam się z Tobą, Mathieu to przeciętny gracz, jednak w zarządzie jest pewien Pan o przezwisku Zubi.

2

Właśnie przed dodaniem komentarza, zastanawiałem się nad znaczeniem tego zdania, widać złe wyniosłem wnioski, przepraszam :)

3

Ale wy narzekacie z tymi obrońcami... Okienko się jeszcze nawet nie zaczęło, spokojnie.

0

W transfer Suareza ma być włączony Alexis 80 mln ? Co oni ocipieli ? Nie lepiej już wpłacić klauzule za Urugwajczyka ? Przecież ten transfer łącznie wyniesie jakieś 120mln ! ...@Przepraszam, zle zrozumiałem tekst.

0

Szkoda, że Sabella wczoraj nie pozwolił mu dograć do końca meczu, może ustrzeliłby hattricka :)

3

Szkoda, miałem nadzieje ze ustrzeli hattricka .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?