Się doigrał. Trzeba było siedzieć tam gdzie miał wszystko. Teraz skończy w jakimś miernym klubie. Chyba, że nagle jakiś klub się nim zainteresuje i skorzysta z jego usług. Arsenal czy jakaś inna Roma.
Z Suarezem będzie tak samo jak z Ibrą, odejdzie po sezonie za połowę ceny. Jest za dużo głośnych nazwisk w ataku, każdy będzie chciał strzelać bramki i zamiast akcji zespołowych będą akcje indywidualne i skończy się jak w ostatnim sezonie.
Może dlatego, że wszystkie piłki byłyby grane na niego, a on po kontuzji, bez przygotowania do MS grałby bardziej niż przeciętnie . Poza tym gdyby grał El Tigre na pewno nie odpaliłby tak James Rodriquez . Wole gdy drużyna gra zespołowo, niż tylko na jednego zawodnika.
W zeszłym roku też mówili, że środki na transfer obrońcy jest, że nie ma się o co martwić. A naszym ''transferem'' był Puyi który i tak 3/4 sezonu walczył z kontuzjami albo grzał ławę.
A ja sie modlę żeby ten transfer nie doszedł do skutku . Nam nie jest potrzebny napastnik, atak Neymar-Leo-Alexis lepiej by funkcjonował niz z Suarezem na szpicy i Messim na prawym skrzydle. Druga sprawa, płacić 80 mln za 28 letniego gracza ? Bezsens jakich mało, teraz miał sezon życia, a następny może mieć katastrofalny i za rok odejdzie jak Ibra . Trzecia sprawa, jeżeli przyjdzie Suarez, to nie chce mi sie wierzyć, ze Alexis zostanie na CN, ktory jak dla mnie lepiej pasuje w Barcelonie niz ten gryzoń . I 4, ostatnia sprawa, brak pieniędzy na SO. Kupią drewno typu Mathieu ktory nie dorasta do pięt takiemu obrońcy jak nawet Pique.
Bardzo ciekawy mundial, dopiero 1/8 a już każdy z faworytów do tytułu musiał męczyć się w dogrywce . Zobaczymy co pokażą Francuzi w meczu z Niemcami :)
Tevez, a ws umie jego brak jest zaskoczeniem, ale Pastore? Chłopak słabo się prezentował w sezonie, jedyna akcja którą można pamiętać to jego gol przeciwko Chelsea, to wszystko.
1
4 lipca bodajże ;)
5
Zubi nawet nie negocjuje tego transferu, znawco.
0
Powodzenia Sergi ! ;)
11
Się doigrał. Trzeba było siedzieć tam gdzie miał wszystko. Teraz skończy w jakimś miernym klubie. Chyba, że nagle jakiś klub się nim zainteresuje i skorzysta z jego usług. Arsenal czy jakaś inna Roma.
1
Z Suarezem będzie tak samo jak z Ibrą, odejdzie po sezonie za połowę ceny. Jest za dużo głośnych nazwisk w ataku, każdy będzie chciał strzelać bramki i zamiast akcji zespołowych będą akcje indywidualne i skończy się jak w ostatnim sezonie.
0
Może dlatego, że wszystkie piłki byłyby grane na niego, a on po kontuzji, bez przygotowania do MS grałby bardziej niż przeciętnie . Poza tym gdyby grał El Tigre na pewno nie odpaliłby tak James Rodriquez . Wole gdy drużyna gra zespołowo, niż tylko na jednego zawodnika.
3
Olać Suareza, kupic porządnego SO, Cuadrado i tyle. Gryzoń niech dalej straszy w PL.
0
Boże.. widzisz i nie grzmisz. 90 MLN ZA 28 LATKA ? Myślałem, że ten debilny zarząd już mnie bardziej nie zaskoczy. Jak widać się myliłem.
6
Gorzej niż teraz.
0
W zeszłym roku też mówili, że środki na transfer obrońcy jest, że nie ma się o co martwić. A naszym ''transferem'' był Puyi który i tak 3/4 sezonu walczył z kontuzjami albo grzał ławę.
3
A ja sie modlę żeby ten transfer nie doszedł do skutku . Nam nie jest potrzebny napastnik, atak Neymar-Leo-Alexis lepiej by funkcjonował niz z Suarezem na szpicy i Messim na prawym skrzydle. Druga sprawa, płacić 80 mln za 28 letniego gracza ? Bezsens jakich mało, teraz miał sezon życia, a następny może mieć katastrofalny i za rok odejdzie jak Ibra . Trzecia sprawa, jeżeli przyjdzie Suarez, to nie chce mi sie wierzyć, ze Alexis zostanie na CN, ktory jak dla mnie lepiej pasuje w Barcelonie niz ten gryzoń . I 4, ostatnia sprawa, brak pieniędzy na SO. Kupią drewno typu Mathieu ktory nie dorasta do pięt takiemu obrońcy jak nawet Pique.
1
Suarez na 9, Messi na prawym skrzydle.
30
Ronaldo zrobił sobie 4tą fryzure? :D
9
I chwała mu za to.
0
Bardzo ciekawy mundial, dopiero 1/8 a już każdy z faworytów do tytułu musiał męczyć się w dogrywce . Zobaczymy co pokażą Francuzi w meczu z Niemcami :)
6
Jeżeli przez niego ma odejść Alexis, to ja pierdziele taki interes .
0
Tevez, a ws umie jego brak jest zaskoczeniem, ale Pastore? Chłopak słabo się prezentował w sezonie, jedyna akcja którą można pamiętać to jego gol przeciwko Chelsea, to wszystko.
1
http://sucharry.pl/img/2011/10/09_190646.jpg
1
Poprosili żeby się nie skompromitować, mowa była o ok.19 mln euro, a z 10mln więcej mogli od kogoś dostac.
1
Jak odejdzie nie daj Boże Alexis, to coś mi się wydaje, że często będziemy widzieli Cuadrado na PS.
2
FUNTUW ? Funtuw raczej nie.
0
Trzeba przyznać, że pięknie im to wyszło :D
1
Do dupy za przeproszeniem to wygląda.
3
Mam nadzieje, że zagości w Barcelonie na dłużej niż poprzednia 4ka. Powodzenia Ivan.
5
Nie są wstanie zapłacić 25 mln za gracza który jest wart 2 razy tyle . JUVENTUS.
2
Ludzie, to, ze typ powiedział takie słowa M, to nie znaczy, ze musi być to prawda . Trzeba czekać .
49
DZIĘKI CI BOŻE ! Jeszcze odchodzi Pedro, jeden news a tyle radości :D
0
To ja już wole Tello.
0
Dlaczego nie ? Z Pique mógłby zrobić ciekawy duet . Indi pokazuje sie ze świetnej strony na MS.
0
Bela podpisał nowy kontrakt, wiec nigdzie nie odejdzie ;)