1

4 lipca bodajże ;)

5

Zubi nawet nie negocjuje tego transferu, znawco.

0

Powodzenia Sergi ! ;)

11

Się doigrał. Trzeba było siedzieć tam gdzie miał wszystko. Teraz skończy w jakimś miernym klubie. Chyba, że nagle jakiś klub się nim zainteresuje i skorzysta z jego usług. Arsenal czy jakaś inna Roma.

1

Z Suarezem będzie tak samo jak z Ibrą, odejdzie po sezonie za połowę ceny. Jest za dużo głośnych nazwisk w ataku, każdy będzie chciał strzelać bramki i zamiast akcji zespołowych będą akcje indywidualne i skończy się jak w ostatnim sezonie.

0

Może dlatego, że wszystkie piłki byłyby grane na niego, a on po kontuzji, bez przygotowania do MS grałby bardziej niż przeciętnie . Poza tym gdyby grał El Tigre na pewno nie odpaliłby tak James Rodriquez . Wole gdy drużyna gra zespołowo, niż tylko na jednego zawodnika.

3

Olać Suareza, kupic porządnego SO, Cuadrado i tyle. Gryzoń niech dalej straszy w PL.

0

Boże.. widzisz i nie grzmisz. 90 MLN ZA 28 LATKA ? Myślałem, że ten debilny zarząd już mnie bardziej nie zaskoczy. Jak widać się myliłem.

6

Gorzej niż teraz.

0

W zeszłym roku też mówili, że środki na transfer obrońcy jest, że nie ma się o co martwić. A naszym ''transferem'' był Puyi który i tak 3/4 sezonu walczył z kontuzjami albo grzał ławę.

3

A ja sie modlę żeby ten transfer nie doszedł do skutku . Nam nie jest potrzebny napastnik, atak Neymar-Leo-Alexis lepiej by funkcjonował niz z Suarezem na szpicy i Messim na prawym skrzydle. Druga sprawa, płacić 80 mln za 28 letniego gracza ? Bezsens jakich mało, teraz miał sezon życia, a następny może mieć katastrofalny i za rok odejdzie jak Ibra . Trzecia sprawa, jeżeli przyjdzie Suarez, to nie chce mi sie wierzyć, ze Alexis zostanie na CN, ktory jak dla mnie lepiej pasuje w Barcelonie niz ten gryzoń . I 4, ostatnia sprawa, brak pieniędzy na SO. Kupią drewno typu Mathieu ktory nie dorasta do pięt takiemu obrońcy jak nawet Pique.

1

Suarez na 9, Messi na prawym skrzydle.

30

Ronaldo zrobił sobie 4tą fryzure? :D

9

I chwała mu za to.

0

Bardzo ciekawy mundial, dopiero 1/8 a już każdy z faworytów do tytułu musiał męczyć się w dogrywce . Zobaczymy co pokażą Francuzi w meczu z Niemcami :)

6

Jeżeli przez niego ma odejść Alexis, to ja pierdziele taki interes .

0

Tevez, a ws umie jego brak jest zaskoczeniem, ale Pastore? Chłopak słabo się prezentował w sezonie, jedyna akcja którą można pamiętać to jego gol przeciwko Chelsea, to wszystko.

1

Poprosili żeby się nie skompromitować, mowa była o ok.19 mln euro, a z 10mln więcej mogli od kogoś dostac.

1

Jak odejdzie nie daj Boże Alexis, to coś mi się wydaje, że często będziemy widzieli Cuadrado na PS.

2

FUNTUW ? Funtuw raczej nie.

0

Trzeba przyznać, że pięknie im to wyszło :D

1

Do dupy za przeproszeniem to wygląda.

3

Mam nadzieje, że zagości w Barcelonie na dłużej niż poprzednia 4ka. Powodzenia Ivan.

5

Nie są wstanie zapłacić 25 mln za gracza który jest wart 2 razy tyle . JUVENTUS.

2

Ludzie, to, ze typ powiedział takie słowa M, to nie znaczy, ze musi być to prawda . Trzeba czekać .

49

DZIĘKI CI BOŻE ! Jeszcze odchodzi Pedro, jeden news a tyle radości :D

0

To ja już wole Tello.

0

Dlaczego nie ? Z Pique mógłby zrobić ciekawy duet . Indi pokazuje sie ze świetnej strony na MS.

0

Bela podpisał nowy kontrakt, wiec nigdzie nie odejdzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?