0

Ciekawe okularki ma nasz gwiazdor ;)

7

Miło popatrzeć na ''starych znajomych'' w koszulkach Barcy :) Deco, Sami Eto'o, Gudi, Belletti, Van Bommel... Piękne czasy ;)

2

To jest stara Barca :D LM10

1

Ja bym kupił Deco :D

3

Rzadko kiedy widzi się takiego kibica, szacunek dla Ciebie ;)

1

Narazie uważam transfer za nieudany odrazu z miejsca, może będę musiał odszczekać te słowa. Powodzenia .

1

Gdzieś czytałem, że oczekują kwoty w wysokości 20-25 mln euro.

1

Vermaelen ? Zdecydowanie nie.Tak jak piszą użytkownicy na dole, wiele bym dał żeby na Camp Nou grał Sakho, ale trzeba było działać rok temu jak jeszcze chciał odejść z PSG. Teraz LFC go nie sprzeda, ale na miejscu tego inteligentnego zarządu spróbowałbym Francuza na CN ściągnąć . Olać Marquinhosa którego PSG nie sprzeda i zarzucić sieci na Vertonghena bądz Lovrena który mocno posprzeczał się z ekipą ''Świętych''.

0

Widzę,że tam w zarządzie dobre zioło palą :D

5

Mina Xaviego na zdj. idealnie odnosi się do newsa :D

1

Nie licz na to :) Mimo iż byłem przeciwny temu transferowi, to Suarez zawsze jest w gazie, i zapewne wybiegnie na SB w pierwszym składzie. Poza tym jego kara dalej może zostać skrócona, badz dostanie pozwolenie na trenowanie z kolegami z druzyny.

1

Wg. mnie to lepiej dla Barcy ;) Końcówka sezonu może być decydująca tak jak w ostatnim sezonie, także taki mecz lepiej rozegrać na własnym ''polu''.

0

Dobra ciekawostka :D Tak samo to, że kara Suareza kończy się chyba dzień wcześniej.

2

A Aurier w PSG na zasadzie... wypożyczenia z opcją wykupu za rok. UEFA chciała wyru**ć PSG, to PSG wy***a UEFE . Paryż ma boki obrony na lata. Lewa strona Digne, prawa Aurier. Coś mi się wydaje, że PSG może bardzo daleko zajść w LM, a może dojdzie jeszcze taki świetny grajek jak Di Maria.

4

SZPRAJEM*

0

Coś mi się wydaje, że kara zostanie taka jaka jest.. Chociaż by mu pozwolili trenować, bo to już jest kpina, zreszta jak cała kara.

0

Zubizarreta* pisze na fonie.

0

Jeremy Mathieu Zubizaretta :DD

0

I zastępcą powinien zostać Masche.

5

Transfer do miernego klubu, to musiał dostosować też fryzurę do klimatu.

1

Akurat kolego nie byłem zwolennikiem transferu Suareza, bo Alexis to był mój ulubiony zawodnik grający w koszulce Barcelony, zapracował sobie na to biegając jak wariat po całym boisku pomagając w obronie i strzelając bramki w ataku. Modliłem się żeby Alexis został na CN a Suarez na Anfield. Szczać można w kiblu więc troche kultury gówniarzu.

2

A pierdziele to, nie mam zamiaru się denerwować. Nie moje pieniądze.. Jednak dla mnie może być jedynie zmiennikiem. Barta do składu obok Pique.

1

Ale teraz zabłysnąłeś gimbusie, obrażać rodziców to totalne frajerstwo.

0

Te z sezonu 08/09 też przyniosły te puchary, najlepszy sezon w historii Barcelony i początek ery Wielkiej Barcy.

0

Genialne były te koszulki z sezonu 08/09. Tak samo te z sezonu 10/11 .

0

Wyraziłem swoją opinię, mnie osobiście nie zaszokował swoją grą. Ani w Benfice, ani wczesniej w Granadzie. Jedynie pamiętam jego 2 gole na Camp Nou z rzutów karnych, po faulach Alvesa. Na pewno nie będzie tak dobrze grał jak Luis.

2

Atletico nie będzie w tym sezonie walczyć o mistrzostwo. Na pewno będą zapowiadać walkę o obronę tytułu, ale stracili dwa najsilniejsze pkt w zespole(chyba najsilniejsze). Oblak bronił w ostatnim sezonie dobrze, ale na pewno nie będzie lepszy o Courtois który wraca do Chelsea.Mandzukić chyba też nie będzie strzelał tyle co Costa.Kasmirski też odszedł do Chelsea a Siqueira to sredni grajek.

0

Chciałbym żeby Barca kupiła właśnie kogoś pokroju Rafy, bardzo lubiłem tego gracza, może niezbyt szybki, ale w defensywie grał b.dobrze. No i z wolnego też potrafił uderzyć :)

0

Dzięki Bogu ! Może i Xavi nie grał ostatnio jak parę sezonów temu, ale nie ma się co dziwić, swoje lata ma. Mimo to nie wyobrażam sobie Barcy bez naszego Generała. Chciałbym by na CN zakończył karierę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?