,,Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.''
Taka oto informacja pojawiła się na jeden ze stron Barcelony, dokładniej Blaugrana.pl
Jest na wypożyczeniu z Atletico, wątpię by klub z Madrytu go sprzedał, bo już wiadomo, że jak będzie się dobrze rozwijał, to będzie z niego drugi Koke.
Zaczyna mnie już denerwować tymi wypowiedziami. Dobrze, że gracz jest pewny siebie ( chyba dobrze ), ale nie trzeba tego w każdej wypowiedzi podkreślać.
Ludzie,nie ma co się martwić o Gran Derbi i datę spotkania.Czy mecz będzie w sobotę czy niedzielę to mało ważne, bo czytałem, że Suarezowi kara kończy się w piątek ;)
Szczerze liczyłem na to, że skrócą mu karę do 2ch miesięcy, ale dobre i to, że może trenować i zgrywać się z kumplami.Wróci na GD tak głodny gry, że współczuje temu co będzie bronił bramki Realu.
Tu akurat nagroda trafi do Ronaldo, największy wpływ na tą nagrodę ma Champions League. Ronaldo ten turniej wygrał,a dodatkowo ustanowił niesamowity rekord bramek, który IMO raczej długo nie zostanie pobity.
Żeby nie było, pisze to nie z powodu, że się cieszę,ale szkoda by było jakby taki piłkarz skończył karierę w wieku 30 lat. To wielki piłkarz, który haruje na treningach jak wół, ale to kolano długo może nie wytrzymać..
3
Alves już się skończył, trzeba się z tym pogodzić. 31 latek nie wróci na poziom jaki prezentował w wieku 26 lat.
0
,,Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.''
Taka oto informacja pojawiła się na jeden ze stron Barcelony, dokładniej Blaugrana.pl
0
Jest na wypożyczeniu z Atletico, wątpię by klub z Madrytu go sprzedał, bo już wiadomo, że jak będzie się dobrze rozwijał, to będzie z niego drugi Koke.
2
To po co tu wchodzisz?.
0
To ciekawe co zrobi z Messim :D Ja bym chciał chociaż żeby on po tym boisku biegał a nie truchtał czy spacerował.
0
Mam nadzieje, ze nasi użytkownicy bedą oceniać obiektywnie, a nie za to, ze kogoś sie uwielbia :)
0
Boże.... Widzisz i nie grzmisz...
0
Kto to do jasnej cholery jest ten Douglas? Następny Keirrision tylko, że tym razem obrońca?
0
To akurat interesuje nas jak zeszłoroczny śnieg :)
1
Zaczyna mnie już denerwować tymi wypowiedziami. Dobrze, że gracz jest pewny siebie ( chyba dobrze ), ale nie trzeba tego w każdej wypowiedzi podkreślać.
0
Real na pewno tym by nie był zadowolony :D
4
Ludzie,nie ma co się martwić o Gran Derbi i datę spotkania.Czy mecz będzie w sobotę czy niedzielę to mało ważne, bo czytałem, że Suarezowi kara kończy się w piątek ;)
2
Pasuje mu ta koszulka :) Mieć tylko nadzieję, że zgra sie z Leo i Neymarem a będzie kosmos :)
2
Dali chłopakom praktycznie nowe życie z szansa na sukces a Ci maja jakieś "wąty".
1
1h najcześciej :)
9
I bardzo dobrze, grał słabo, samolubne i czasami nonszalancko ...
0
Nie zdziwie się, jak nagrodę UEFA zgarnie Neuer.
0
Nie zwróciłem uwagi, komentarze są dodawana praktycznie co 3/5 sekund więc ....
7
RAC1: Luis Suárez MOŻE zostać zaprezentowany i MOŻE ZAGRAĆ w meczu o Puchar Gampera, ponieważ nie jest to oficjalne spotkanie.
0
Szczerze liczyłem na to, że skrócą mu karę do 2ch miesięcy, ale dobre i to, że może trenować i zgrywać się z kumplami.Wróci na GD tak głodny gry, że współczuje temu co będzie bronił bramki Realu.
0
Messi ZP wygra, co do tego nie mam wątpliwości. Chyba chodziło Ci o nagrodę UEFA.
11
Mógłby zagrać jedna polowe w koszulce Barcelony :)
6
Tu akurat nagroda trafi do Ronaldo, największy wpływ na tą nagrodę ma Champions League. Ronaldo ten turniej wygrał,a dodatkowo ustanowił niesamowity rekord bramek, który IMO raczej długo nie zostanie pobity.
5
Jonathan dos Santos z nową fryzurą?
1
Albo zawsze ostry Sun Kwan Cho :)
0
Nikt Ci tu nie kazał wchodzić trollu.
0
Tym bardziej można go chwalić za to,że gra niesamowicie a ma problemy z kolanem.
1
Ja będę się cieszył jak wróci Messi z sezonów 2008-2011 :)
Jak dla mnie jeżeli chodzi o trofea to najważniejsze jest by odzyskać mistrzostwo.
10
Jeżeli Ronaldo nie spuści z tonu to naprawdę może zbyt wcześnie zakończyć karierę...
https://www.facebook.com/OfficialFabioCoentrao/photos/pcb.741421299250998/741421239251004/?type=1&theater
Żeby nie było, pisze to nie z powodu, że się cieszę,ale szkoda by było jakby taki piłkarz skończył karierę w wieku 30 lat. To wielki piłkarz, który haruje na treningach jak wół, ale to kolano długo może nie wytrzymać..
2
Taki najlepszy, ze ze swoją reprezentacja nie wyszedł z grupy. Zasłynął tym, ze co mecz miał nowa fryzurę.