3

Alves już się skończył, trzeba się z tym pogodzić. 31 latek nie wróci na poziom jaki prezentował w wieku 26 lat.

0

,,Wczorajszy mecz Fiorentiny z Realem na Stadionie Narodowym rozwiał kilka wątpliwości. Klub z Florencji pogodził się z odejściem swego zawodnika. Kolumbijczyk jest w pełni dogadany z Barceloną w kwestii kontraktu indywidualnego, chce przejść tylko do Dumy Katalonii, podobnie, jak jego agent, który robi wszystko w tym kierunku. Jedynym powodem braku ogłoszenia transferu jest oferta Manchesteru United, która leży na biurku prezydenta Fiorentiny, opiewająca na 50M euro i o 10M przewyższająca tę ze stolicy Katalonii. Niemniej jednak, zawodnik jest zdecydowany i w tym momencie transfer jest niemalże pewny, nawet gdyby Barcelona w ostatnich dniach okienka musiała ulec i dopłacić kilka milionów.''

Taka oto informacja pojawiła się na jeden ze stron Barcelony, dokładniej Blaugrana.pl

0

Jest na wypożyczeniu z Atletico, wątpię by klub z Madrytu go sprzedał, bo już wiadomo, że jak będzie się dobrze rozwijał, to będzie z niego drugi Koke.

2

To po co tu wchodzisz?.

0

To ciekawe co zrobi z Messim :D Ja bym chciał chociaż żeby on po tym boisku biegał a nie truchtał czy spacerował.

0

Mam nadzieje, ze nasi użytkownicy bedą oceniać obiektywnie, a nie za to, ze kogoś sie uwielbia :)

0

Boże.... Widzisz i nie grzmisz...

0

Kto to do jasnej cholery jest ten Douglas? Następny Keirrision tylko, że tym razem obrońca?

0

To akurat interesuje nas jak zeszłoroczny śnieg :)

1

Zaczyna mnie już denerwować tymi wypowiedziami. Dobrze, że gracz jest pewny siebie ( chyba dobrze ), ale nie trzeba tego w każdej wypowiedzi podkreślać.

0

Real na pewno tym by nie był zadowolony :D

4

Ludzie,nie ma co się martwić o Gran Derbi i datę spotkania.Czy mecz będzie w sobotę czy niedzielę to mało ważne, bo czytałem, że Suarezowi kara kończy się w piątek ;)

2

Pasuje mu ta koszulka :) Mieć tylko nadzieję, że zgra sie z Leo i Neymarem a będzie kosmos :)

2

Dali chłopakom praktycznie nowe życie z szansa na sukces a Ci maja jakieś "wąty".

1

1h najcześciej :)

9

I bardzo dobrze, grał słabo, samolubne i czasami nonszalancko ...

0

Nie zdziwie się, jak nagrodę UEFA zgarnie Neuer.

0

Nie zwróciłem uwagi, komentarze są dodawana praktycznie co 3/5 sekund więc ....

7

RAC1: Luis Suárez MOŻE zostać zaprezentowany i MOŻE ZAGRAĆ w meczu o Puchar Gampera, ponieważ nie jest to oficjalne spotkanie.

0

Szczerze liczyłem na to, że skrócą mu karę do 2ch miesięcy, ale dobre i to, że może trenować i zgrywać się z kumplami.Wróci na GD tak głodny gry, że współczuje temu co będzie bronił bramki Realu.

0

Messi ZP wygra, co do tego nie mam wątpliwości. Chyba chodziło Ci o nagrodę UEFA.

11

Mógłby zagrać jedna polowe w koszulce Barcelony :)

6

Tu akurat nagroda trafi do Ronaldo, największy wpływ na tą nagrodę ma Champions League. Ronaldo ten turniej wygrał,a dodatkowo ustanowił niesamowity rekord bramek, który IMO raczej długo nie zostanie pobity.

5

Jonathan dos Santos z nową fryzurą?

1

Albo zawsze ostry Sun Kwan Cho :)

0

Nikt Ci tu nie kazał wchodzić trollu.

0

Tym bardziej można go chwalić za to,że gra niesamowicie a ma problemy z kolanem.

1

Ja będę się cieszył jak wróci Messi z sezonów 2008-2011 :)
Jak dla mnie jeżeli chodzi o trofea to najważniejsze jest by odzyskać mistrzostwo.

10

Jeżeli Ronaldo nie spuści z tonu to naprawdę może zbyt wcześnie zakończyć karierę...

https://www.facebook.com/OfficialFabioCoentrao/photos/pcb.741421299250998/741421239251004/?type=1&theater

Żeby nie było, pisze to nie z powodu, że się cieszę,ale szkoda by było jakby taki piłkarz skończył karierę w wieku 30 lat. To wielki piłkarz, który haruje na treningach jak wół, ale to kolano długo może nie wytrzymać..


2

Taki najlepszy, ze ze swoją reprezentacja nie wyszedł z grupy. Zasłynął tym, ze co mecz miał nowa fryzurę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?