0

10 mln na stół i może odchodzić.

10

Tytuł AS'a idiotyczny. Ronaldo nie wszedł na boisko w 85 min i uratował Real przed remisem(możliwym remisem) strzelając druga bramkę.On grał w pierwszym składzie, wiec AS znowu sie nie popisał.

11

Ze skrótów na YT to nawet z Rasiaka mozna zrobic światową gwiazdę.

0

Spokojnie, oceniać czy wrócił "stary" Leo bedzie mozna w połowie czy na koniec sezonu. Jednak tez w to wierze, ze D10S powraca :)

0

Messi w sezonie 11/12 strzelił rekordowe 50 goli, więc te 35 goli które brakują mu do 280 bramek to mały pikuś, jeżeli oczywiście Leo będzie w formie.

2

280/290 goli bedzie na jego koncie gdy sezon sie skończy, jeżeli bedą omijać go kontuzje :)

0

Żeby się nie zdziwił.

1

To oczywiste, że na ten moment Simeone jest wyżej od Lucho, ale po sezonie wszystko może się zmienić. Nie byłem przekonany do Enrique, ale podczas presezonu bardzo spodobał mi się jak pracuje. Daje szanse młodym, pracuje na powrotem ''starego'' Messiego.. Jedynie mogę mieć do niego pretensje o to, że puścił Alexisa do Arsenalu, ale trudno, stało się i tyle. To trener z jajami jakiego w Barcelonie brakowało. Vamos Lucho!

0

Madridista i Orłowski, który nie od dziś wiadomo darzy Barcelonę wielką sympatią :) Mimo jego wady wymowy to lubie go słuchać.

0

Chciałbym żeby chłopaki dali nam prezent w postaci goleady jak rok temu w 1szej kolejce z Levante:)

1

Chłopie... Stawiaj przecinki..

0

Podobnie było z Valdesem. Barcelona mogła przeprowadzić transfer bramkarza w sezonie, ale musiał być z Hiszpanii. Jednak postawili na Pinto.

2

A ja zostanę prezydentem :D

0

6 pucharów Realu w tym sezonie? Tjaaaa :D

1

Jego kara nie byłaby tak wysoka, to oczywiste, ale problem polega na tym, że on to zrobił 3ci raz(!). Za pierwsze ugryzienie gdy jeszcze grał w Ajaxie dostał jak dobrze pamiętam 4 mecze zawieszenia.

0

Teraz kara jest dobra, za ugryzienie Ivanovicia dostał chyba 10 meczy zawieszenia, jakby teraz skróciliby mu karę o 2 mies. to wyszłoby mniej meczy zawieszenia niż po 2gim ugryzieniu.Niedorzeczne było to, że nie mógł trenować itd.

7

Mathieu zrobił dobre wrażenie i wydaje mi się, że to o będzie grał w parze z Pique, gdy skończy się mu zawieszenie.

2

Nie wiesz, co ja bym dął,żeby ten Pan z imieniem zaczynającym się na A dalej grał w Barcelonie :')

0

Sprzedała raz, bo Bayern wpłacił klauzulę na Gotze :) Lewy odszeł z własnej woli po wygaśnięciu kontraktu.

0

Zaczyna się.. Zaczyna się sezon, zaczynają się kontuzję. Norma...

0

Wart tych 60 mln, ale to oczywiste,że Perez nie sprzeda go klubu z którym w sezon w sezon walczy o mistrzostwo, a na dodatek ten klub nazywa się Barcelona.

0

Nie ukrywam, że liczę na tych chłopaków w przyszłości, szczególnie na Bagnacka :)

1

Beko gra na lewym skrzydle ;d

4

Byłem wtedy w Hiszpanii, w Lloret de Mar, oglądałem ten mecz w barze, niesamowite jak tam kibicują Barcelonie :D Ludzie daliby się pociąć za ten klub. :)

4

Nigdy nie mów nigdy :D Choć to prawda, Leo ma jeszcze wiele lat przed sobą i spokojnie może przebić granicę 400 goli, może i nawet więcej.

0

Jak wygaśnie mu kontrakt nikt nie da mu tyle ile dała by mu Barca jakby mimo wszystko przedłużył kontrakt, i spuścił z wynagrodzeniem :)

0

Jeżeli zgodzi się na obniżenie zarobków to tak, to dalej jest Dani Alves, może nie będzie grał już jak pare lat temu, ale może będzie grał przyzwoicie.

21

Aż się wierzyć nie chcę jak ogląda się jakieś skróty meczu i Tito pojawia się na ekranie,że jego już nie ma...Ale my o Tobie nigdy nie zapomnimy, Tito!

0

Tak się zastanawiam czy on jest nam potrzebny..

0

Jakiś link?:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?