0

Co on napisał ?:)

0

Mówiłem ;) Jak i na stronie, tak i na fanpage'u fcbarca.com na FB. Zresztą nie tylko ja tak mówiłem/uważałem. ;)

7

A tak marudziliście, że Barcy nie będzie w TV :D Mówiłem, że część głosów zostaną usunięte bo zostały wysłane z multkont :)

0

Barca dawała za Benatie 35 mln jak dobrze pamietam, oferta została odrzucona a Benatia został sprzedany do Bayernu za prawie 10 mln mniej. Brawa dla Romy :D

0

W zeszłym presezonie grał z pierwsza drużyna Barcy, teraz nie jest brany pod uwagę, bo nie dawno był kontuzjowany. Spokojnie, jeszcze zobaczymy go w pierwszej drużynie.

1

Nie oczekujmy od Wnrique, ze zacznie jak Guardiola i zdobędzie wszystko co bedzie do zdobycia. Osobiście uważam, ze priorytetem jest zdobycie mistrzostwa. Jeżeli ten cel zostanie zrealizowany to dla mnie sezon bedzie udany :) Oczywiście jak Barca zdobędzie np. jeszcze CdR czy LM to nie bede narzekał :D

4

Ludzie... Skończcie spamić tymi linkami odnośnie głosowania... Każdy praktycznie już zagłosował, a poza tym i tak mecz Barcy będzie w TV. NC+ zdaje sobie sprawę, że kibiców Barcy jest multum w Polsce i to oni więcej powykupywali ich dekoderów itd. tylko po to by oglądać mecze Barcy. Więc nawet jak Roma wygra to NC+ zrobi tak by mecz Barcy będzie w TV. W najgorszym wypadku będzie mini multiliga z tych 2ch meczów.

4

Policz srednią bramek na mecz Leo odkąd Ronaldo jest w Realu... Inaczej to sensu nie ma. W wystepy Leo wliczają sie oczywiście pierwsze mecze a odrazu nie strzelał w pierwszej drużynie 2ch bramek w meczu. Ciezko bylo mu strzelic jedna. Z sezonu na sezon bylo coraz lepiej, a odkad przyszedl Ronaldo ma lepsza sr g/m od Portugalczyka ( jezeli liczymy statystyki odkad CR jest w Realu )

26

HalaDzieci znowu na TOP'ie :D

0

Nawet jakby Roma miała 20% głosów przewagi, to i tak jestem pewien, że i tak mecz Barcy będzie w TV :D W najgorszym przypadku zrobią mini multiligę z tych 2ch meczów.

2

Ronaldo kocha dzieci? Jeden z młodych fanów poprosił Ronaldo o autograf gdy ten jechał na trening/ wyjeżdzał z treningu. Portugalczyk odepchnał go ręką.

https://vine.co/v/OuJaYtAgTbl

A mówią, że to Messi jest bez uczuć :)

0

Jeżeli już było to przepraszam, ale komentarze są w bardzo szybkim tempie tutaj dodawane :)

https://vine.co/v/OuTPdTB0Qje

0

Zajebisty? Bo lata jak jeździec bez głowy?Gra indywidualnie, nie dla drużyny. Nie zasługuje na to by grac w Barcelonie, na razie.

0

Leo uderza wolne lepiej :) Nie mozna oczekiwać, ze każdy wolny zamieni na bramkę.

0

Nie rozumiem troche tej twojej wypowiedzi. Rozumiem, że te 17 to liczba goli CR w zeszłym sezonie, ale ta dalsza wypowiedz to nie wiem o co chodzi ;)

2

Ludzie, nawet jak w głosowaniu okaże sie, ze Roma bedzie na 1szym miejscu, to oni zrobią tak by było wiecej głosów na Barce. C+ zdaje sobie sprawę, ze kibice Barcy w Polsce to jedna z najwiekszych grup fanów danego klubu. Romy jest kilkadziesiąt razy mniej. Wiec ja jestem spokojny, ze 17ego zobaczymy Barce w TV. Poza tym liczę, ze Leo rozpocznie LM tak jak rok temu, czyli ustrzeli hattricka i zbliży sie do rekordu Ronaldo, bo mimo wszystko pobić te 19(czy tam było 18?) może być cieżko.

0

Spokojnie, Leo powrócił i ma się zdrów :) Ktoś fajnie napisał na Blaugrana.pl, Leo grał ''słabo'' bo czuł się jak uczeń przed maturą, a tą maturą były MŚ, teraz ma już wszystko za sobą, zdobył vice-mistrzostwo świata, gdyby nie kapitan Argentyny tak daleko by nie zaszli, a trochę więcej szczęścia w finale, i to Leo uniósł by puchar w górę. Moi drodzy, stary, dobry Leo powrócił :)

0

Leo zagra na pewno, ta "kontuzja" to po prostu ściema, miał po prostu sobie odpocząć. Jednak watpię, by MAtS wyszedł w pierwszym składzie, chociaż Lucho może chciałby zobaczyć w jakiej jest dyspozycji, także kto wie :)

4

Suarez może zagrać w GD , jego kara kończy się w piątek,. więc zwisa mu czy mecz bedzie w sob., czy w niedz. ;)

6

Pierluigi Collina ( pierwszy od lewej w górnym rzędzie ) - najlepszy sędzia jakiego kiedykolwiek widziałem :)

0

Skończcie gadać, ze tu nie był doceniany... Każdy z piłkarzy go chwalił, miał pierwszy skład, przyjaciół, rodzine, zarabiał dobre pieniądze... To, ze kibice go krytykowali to nie znaczy, ze nie chcieli by został. Krytyka najcześciej ma polegać jako motywacja, ale on wolil spier****c do Mourinho bo tam wiecej dostał w łapę. Tłumaczy sie, ze złe grał bo cos tam miał z przepuklina. I co, nie powiedział tego lekarzom? Zwykła ściema.

0

A ten ulizany mały pajac, którego nazwiska za bardzo nie pamiętam ( Fernandez ? ) jeszcze sędziuje czy go grzecznie mówiąc wykopali?

9

Nie ma się co dziwić. Jak reprezentanci własnego kraju prawie biją się między sobą na MŚ to coś tam jest nie tak.

0

Sezony 09/10 czy 10/11 były naprawdę dobre w jego wykonaniu, jednak teraz to... Każdy wie jak teraz gra. Może i strzelił prawie 20 goli w zeszłym sezonie, ale to nie jest ten sam Pedro.

0

No jeszcze by brakowało żeby wpieprzyli mu karę, bez jaj. Niszczyć niepotrzebnie atmosferę w klubie..

0

Na pewno nie za 40 mln :)

1

Widać, że mocno zbudowany chłop :) Gdyby Ney miał taką budowę ciała byłbym wniebowzięty. Liczę na tego chłopaka w przyszłości, tak jak na Munira, Sandro czy Halilovicia :)

0

Pedro...Cieszę się niezmiernie, yhm...

6

I całe szczęście,ze tej oferty nie przyjęli. Marquinhos juz mamy w klubie i nazywa sie Bartra. Dawać mu coraz wiecej szans i tyle. Nie trzeba tyle siana wydawać.

0

Ciekawe ile w tym prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?