Są duże szanse, że nikt go może już nie przebić :) Biorąc pod uwagę to, że Leo jeszcze kilka lat będzie strzelał w La Liga, a co za tym idzie ta liczba bramek ciągle będzie rosnąć. Myślę, że liczba 400stu bramek jest w jego zasięgu :)
Przecież Kompany gra tam gdzie sie urodził. Urodził sie w Belgii. Tylko jak dobrze kojarzę to jego ojciec jest z Afryki. Pochodzi z Republiki Konga czy z Togo, dokładnie nie pamietam.
Szwed w wywiadzie udzielonym dla The Guardian powiedział: "To była piłka nożna z innej planety i ja to kochałem. To była taktyczna perfekcja. Gdzie tylko spojrzałem widziałem Messiego, Iniestę, Xaviego, Piqué, Puyola, Alvesa, Busquetsa... to było niesamowite".
Zlatan wiele razy krytykował Pepa Guardiolę. Teraz tylko powiedział: "Grałem w najlepszej drużynie w historii".
Leo cos sam kiedyś mówił, ze chciałby tam zakończyć karierę, bo tam sie wszystko zaczęło. Teraz mozna sie cieszyć, ze gra dla Barcy :) I przez najbliższe 6,7 lat nic sie nie zmieni :)
Zacznijmy od tego, ze Katalonia nie odzyska niepodległości. Hiszpania do tego nie dopuści. Katalonia to jeden z głównych dochodów tego panstwa. Poza tym nawet jakby odzyskała niepodległość to i tak Barca razem z Espanyolem beda dalej grac w La Liga. Monaco gra w Ligue 1 a do Francji nie należy :)
Mam nadzieje, ze nazwa z trofeum Zarry zostanie zmieniona na trofeum Messiego :) Swoją droga to by było ciekawe, Leo strzela najwiecej goli w lidze i odbiera nagrodę Messiego :D
Ludzie, co wy tak płaczecie, mistrzostwo zdobywa sie za najwieksza ilośc punktów w lidze, czy kto wiecej bramek strzeli w lidze? Niech sobie Ronaldo strzela, najważniejsze by Barca dalej punktowala, przede wszystkim na Bernabeu, i to za 3.
Szczerze powiedziawszy wole by Dani został w Barcelonie na kolejny sezon niz jakbym miał oglądać na tej pozycji Montoye czy Douglasa, chociaż co do tego drugiego to nie ma sensu sie zbytnio na razie wypowiadać, zagrał tylko jeden mecz. Jednak Montoya mnie nieprzekonuje. Jedyne co utkwiło mi w pamięci to jego strzał z ok. 30m w Gran Derbi na CN z sezonu 12/13 ktory zatrzymał sie na poprzeczce a mógł dać prowadzenie 3-2 w końcówce meczu.
Powinien podać do Neymara by ten spokojnie strzelił na pusta, ale prawda jest taka, ze sędziowie sa strasznie, jakby to powiedzieć, surowi dla Barcy pod względem karnych czy spalonych.
Watpię by Barca straciła dzis pkt. W meczach z Rayo Katalończycy leją ich jak popadnie, obojętnie czy to Camp Nou czy mecz na wyjeździe. Rayo gra ofensywnie dlatego mozna liczyć na kilka goli, ale trzeba byc tez skupionyn w defensywie.
Z jednej strony bardzo chciałbym zeby zarząd go w końcu opchnał. "Stary" Pedro juz nie wróci, ale z drugiej strony jest zakaz transferowy, a w razie kontuzji kogoś z podstawowej "11" mógłby w ten czas zastąpić, chyba, ze Deulofeu ogarnie sie w Sevilli to wtedy absolutnie droga wolna dla Pedro.
Proszę Was, nie porównujcie sytuacji Alexisa czy Cesca do Leo. Messi to Barca, Barca to Messi. Bedzie tu grał jeszcze dobre 7,8 lat. Alexis musiał odejść by zrobic miejsce Suarezowi, a Fabregas sam chciał zmienić klub bo.... I tu sam nie wiem czemu. Obraził sie na kibiców bo go opieprzyli? Moze.
13
Narzekacie na Daniego a zobaczycie co bedzie jak Brazylijczyk odejdzie z Barcy. Wtedy za nim zatęsknicie.
3
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1016481_714509485302185_9169725946037124177_n.jpg?oh=e58d24293d1ad2592e3ed6bbb6d1b3c2&oe=54B2226F&__gda__=1420946258_136fc8eb993a3a9f582abb4ca71ec94f
Internet szaleje :D
1
Co do wyniku to nie chcę się czepiać, ale siatkarze wygrali wyżej :DD
Brawo chłopaki!
0
Są duże szanse, że nikt go może już nie przebić :) Biorąc pod uwagę to, że Leo jeszcze kilka lat będzie strzelał w La Liga, a co za tym idzie ta liczba bramek ciągle będzie rosnąć. Myślę, że liczba 400stu bramek jest w jego zasięgu :)
0
Casillas zawinił moim zdaniem przy 2giej bramce, przy 1szej mozna go usprawiedliwić. Piłka ewidentnie skręcili tuż przed interwencja.
0
Przecież Kompany gra tam gdzie sie urodził. Urodził sie w Belgii. Tylko jak dobrze kojarzę to jego ojciec jest z Afryki. Pochodzi z Republiki Konga czy z Togo, dokładnie nie pamietam.
1
Zlatan nt. swojego pobytu w FCB :
Szwed w wywiadzie udzielonym dla The Guardian powiedział: "To była piłka nożna z innej planety i ja to kochałem. To była taktyczna perfekcja. Gdzie tylko spojrzałem widziałem Messiego, Iniestę, Xaviego, Piqué, Puyola, Alvesa, Busquetsa... to było niesamowite".
Zlatan wiele razy krytykował Pepa Guardiolę. Teraz tylko powiedział: "Grałem w najlepszej drużynie w historii".
Ah ten Zlatan ;)
0
Leo cos sam kiedyś mówił, ze chciałby tam zakończyć karierę, bo tam sie wszystko zaczęło. Teraz mozna sie cieszyć, ze gra dla Barcy :) I przez najbliższe 6,7 lat nic sie nie zmieni :)
0
Zacznijmy od tego, ze Katalonia nie odzyska niepodległości. Hiszpania do tego nie dopuści. Katalonia to jeden z głównych dochodów tego panstwa. Poza tym nawet jakby odzyskała niepodległość to i tak Barca razem z Espanyolem beda dalej grac w La Liga. Monaco gra w Ligue 1 a do Francji nie należy :)
0
Mam nadzieje, ze nazwa z trofeum Zarry zostanie zmieniona na trofeum Messiego :) Swoją droga to by było ciekawe, Leo strzela najwiecej goli w lidze i odbiera nagrodę Messiego :D
0
Pique gra naprawdę bardzo dobrze, powinien mieć pewne miejsce w podstawowym składzie.
0
Tez tak myśle... MAtS jeszcze musi popracować.
1
Najlepszy LO na świecie, zaraz po Alabie, nawet nie ma opcji by go sprzedali.
0
Ludzie, co wy tak płaczecie, mistrzostwo zdobywa sie za najwieksza ilośc punktów w lidze, czy kto wiecej bramek strzeli w lidze? Niech sobie Ronaldo strzela, najważniejsze by Barca dalej punktowala, przede wszystkim na Bernabeu, i to za 3.
1
Barcelona 19, Real 15.
1
Tylko czekać na newsa ''Biedronka nowym sponsorem FC Barcelony''.
8
Szczerze powiedziawszy wole by Dani został w Barcelonie na kolejny sezon niz jakbym miał oglądać na tej pozycji Montoye czy Douglasa, chociaż co do tego drugiego to nie ma sensu sie zbytnio na razie wypowiadać, zagrał tylko jeden mecz. Jednak Montoya mnie nieprzekonuje. Jedyne co utkwiło mi w pamięci to jego strzał z ok. 30m w Gran Derbi na CN z sezonu 12/13 ktory zatrzymał sie na poprzeczce a mógł dać prowadzenie 3-2 w końcówce meczu.
22
Cos czuje, ze na Bernabeu pojedziemy bez straconej bramki w lidze :D A gdyby udało sie tam wygrać bez straty gola to byłaby juz poezja :D
0
Myśle, ze ten rekord co najmniej wyrówna w meczu z Eibarem na CN. Równa z Eibarem a przebije z Realem, tak by mi pasowało :D
1
Wyższa matematyka stary :D
1
Powinien podać do Neymara by ten spokojnie strzelił na pusta, ale prawda jest taka, ze sędziowie sa strasznie, jakby to powiedzieć, surowi dla Barcy pod względem karnych czy spalonych.
0
Watpię by Barca straciła dzis pkt. W meczach z Rayo Katalończycy leją ich jak popadnie, obojętnie czy to Camp Nou czy mecz na wyjeździe. Rayo gra ofensywnie dlatego mozna liczyć na kilka goli, ale trzeba byc tez skupionyn w defensywie.
34
Mów za siebie, dla mnie rodzice wiele znaczą, oddałbym za nich życie w każdym momencie.
0
Czemu mnie to nie dziwi?...
1
Hattrick z Luksemburgiem, rzeczywiście, byłoby się czym chwalić. W końcu reprezentacja cholernie silna :)
0
No w sumie ani United ani L'pool nie mają jakieś genialnej prawej obrony, także te kluby są realne.
0
Leo Messi to rap z boiska :D Tez mi sie to spodobało :)
0
Z jednej strony bardzo chciałbym zeby zarząd go w końcu opchnał. "Stary" Pedro juz nie wróci, ale z drugiej strony jest zakaz transferowy, a w razie kontuzji kogoś z podstawowej "11" mógłby w ten czas zastąpić, chyba, ze Deulofeu ogarnie sie w Sevilli to wtedy absolutnie droga wolna dla Pedro.
20
Proszę Was, nie porównujcie sytuacji Alexisa czy Cesca do Leo. Messi to Barca, Barca to Messi. Bedzie tu grał jeszcze dobre 7,8 lat. Alexis musiał odejść by zrobic miejsce Suarezowi, a Fabregas sam chciał zmienić klub bo.... I tu sam nie wiem czemu. Obraził sie na kibiców bo go opieprzyli? Moze.
0
Patrząc na to co gra na razie w PSG to mozna sie tylko cieszyć, ze wylądował w Paryżu a nie w Barcelonie.