I co z tym Alexisem? Facet zostawiał serce na boisku, tyrał przy bramce przeciwnika ale też pod swoją.Gdy dostał ofertę od Barcelony miał też kilka innych m.in. z Manchesteru, gdzie dostałby większą pensję,ale on chciał przejść za wszelką cenę do Barcelony. Miał nieudany sezon 12/13, ale w poprzednim moim zdaniem był najlepszym naszym zawodnikiem. Niestety musiał odejść by były pieniądze na Suareza. Jeżeli miałbym wybierać między pozostaniem Alexisa w Barcelonie, a transferem Suareza, nie wahałbym się przez chwilę i wybrałbym pozostanie Sancheza na CN.
Ostatnio czytałem jego wywiad w FourFourTwo ( bardzo ciekawy, polecam :) ), i wypowiedział się, że zostaje w Barcelonie. Transfer mu nie w głowie, chce tu zakończyć karierę, a pózniej startować na prezydenta klubu :)
Gdyby Leo w ostatnim czasie był skuteczniejszy to niedość, ze rekord Zarry juz by był dawno pobity, to miałby podobna liczbę bramek w lidze jak Cristiano. 3/4 niewykorzystane sytuacje z Rayo, z Elche tez podobna ilośc, a na pewno znalazłyby sie tez niewykorzystane sytuacje z poprzednich spotkań.
Wszyscy oczekiwali, ze odrazu po zmianie klubu bedzie grał niesamowicie. On potrzebował czasu, jest różnica miedzy grą w Ameryce Pld. a grze w Europie. Teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze :)
Spokojnie, stawiam, że te treningi indywidualne są w stylu chwilowego odpoczynku. Oni non stop grają, a teraz nie ma szans by w którymś meczu ktoś odpoczął.
Po tym jak dziś bronił Bravo zaczynam wierzyć, że naprawdę możemy mieć 0 straconych bramek po Gran Derbi :D Jednak jak Pique zagra tak jak dziś to chyba jednak nie wypali...
PES był najlepsza gra pod względem grafiki, podobnych twarzy itd. do 2013roku. PES 2013 to była ostatnia dobra cześć tej serii gry. PES 2014 to najgorsza gra w historii Konami, i przypuszczam, ze 15stka nie bedzie lepsza.
Osobiście chętnie widziałbym na koszulkach Fly Emirates. Niedość, ze ładnie wyglada to jeszcze sporo płaca, jednak najbardziej marzy mi sie powrót UNICEF'a na przód koszulki :)
1
To zadzwoń do Ronaldo, zeby zrobił sobie dzien wolny i odłożył kombinezon do nurkowania.
0
Bale w tej formie to może być jak Pedro co najwyżej :)
0
Ale ja tutaj nikogo nie porównałem, bo Suarez nawet nie zagrał oficjalnego spotkania w koszulce Barcelony. Ja tylko napisałem to sądzę o Alexisie :)
0
I co z tym Alexisem? Facet zostawiał serce na boisku, tyrał przy bramce przeciwnika ale też pod swoją.Gdy dostał ofertę od Barcelony miał też kilka innych m.in. z Manchesteru, gdzie dostałby większą pensję,ale on chciał przejść za wszelką cenę do Barcelony. Miał nieudany sezon 12/13, ale w poprzednim moim zdaniem był najlepszym naszym zawodnikiem. Niestety musiał odejść by były pieniądze na Suareza. Jeżeli miałbym wybierać między pozostaniem Alexisa w Barcelonie, a transferem Suareza, nie wahałbym się przez chwilę i wybrałbym pozostanie Sancheza na CN.
0
Nie ważne czy ma śmieszne uszy czy nie, ważne by pakował bramkę za bramką i był oddany drużynie :)
0
Ostatnio czytałem jego wywiad w FourFourTwo ( bardzo ciekawy, polecam :) ), i wypowiedział się, że zostaje w Barcelonie. Transfer mu nie w głowie, chce tu zakończyć karierę, a pózniej startować na prezydenta klubu :)
0
Liczę na rewanż i to wysoki za porażkę sprzed roku na Amsterdam Arena :)
1
Gdyby Leo w ostatnim czasie był skuteczniejszy to niedość, ze rekord Zarry juz by był dawno pobity, to miałby podobna liczbę bramek w lidze jak Cristiano. 3/4 niewykorzystane sytuacje z Rayo, z Elche tez podobna ilośc, a na pewno znalazłyby sie tez niewykorzystane sytuacje z poprzednich spotkań.
4
Dla Martino byłaby idealna :P
0
A tu takie zaskoczenie i w piątek nagle Bale cudownie ozdrowiał. Przeciwko niemu czy nie trzeba postarać się ograć Real.
3
W takich meczach nie ma faworytów.
0
Wszyscy oczekiwali, ze odrazu po zmianie klubu bedzie grał niesamowicie. On potrzebował czasu, jest różnica miedzy grą w Ameryce Pld. a grze w Europie. Teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze :)
0
Spokojnie, stawiam, że te treningi indywidualne są w stylu chwilowego odpoczynku. Oni non stop grają, a teraz nie ma szans by w którymś meczu ktoś odpoczął.
0
Moim zdaniem to, że Pedro zagrał dziś od 1' świadczy o tym, że Luis wejdzie w jego miejsce na GD.
0
Po tym jak dziś bronił Bravo zaczynam wierzyć, że naprawdę możemy mieć 0 straconych bramek po Gran Derbi :D Jednak jak Pique zagra tak jak dziś to chyba jednak nie wypali...
2
Żałośnie to na razie wyglada...
0
Każdy przed meczem z Barcą wymienia swoje zalety i to że mogą wygrać z Dumą Katalonii itd. Liczę jutro na wysoki wynik.
0
Z tym też mogę się zgodzić :)
34
Brak Messiego = KPINA
Vela = KPINA
Jeżeli nie wygra Costa = KPINA
Tyle ode mnie :)
6
Najbardziej podoba mi się komentarz Steve'go Nash'a :D
1
A ja życzę Ci Leo kolejnych 10 wspaniałych lat w koszulce naszego ukochanego klubu ! :)
0
Czyli Pedro w pierwszym składzie na Gran Derbi... Mój Boże...
0
Najbardziej z tej informacji martwi mnie to kasyno...
5
Dzisiejszy mecz poprowadzi Sergiej Piputkin.
8
Można być naprawdę pełnym optymizmu przed Gran Derbi. Chłopaki są naprawdę w dobrej formie :)
1
Suarez wczoraj 2bramki, Ney dziś 4, to Leo teraz 6 w 30 min :DDD
0
PES był najlepsza gra pod względem grafiki, podobnych twarzy itd. do 2013roku. PES 2013 to była ostatnia dobra cześć tej serii gry. PES 2014 to najgorsza gra w historii Konami, i przypuszczam, ze 15stka nie bedzie lepsza.
0
Usłyszał wymagania Daniego, i go zatkało :)
0
Osobiście chętnie widziałbym na koszulkach Fly Emirates. Niedość, ze ładnie wyglada to jeszcze sporo płaca, jednak najbardziej marzy mi sie powrót UNICEF'a na przód koszulki :)
0
Tylko czekałem na sprzeciwy :) To, ze jakieś sie pojawia to była kwestia czasu.