1

To zadzwoń do Ronaldo, zeby zrobił sobie dzien wolny i odłożył kombinezon do nurkowania.

0

Bale w tej formie to może być jak Pedro co najwyżej :)

0

Ale ja tutaj nikogo nie porównałem, bo Suarez nawet nie zagrał oficjalnego spotkania w koszulce Barcelony. Ja tylko napisałem to sądzę o Alexisie :)

0

I co z tym Alexisem? Facet zostawiał serce na boisku, tyrał przy bramce przeciwnika ale też pod swoją.Gdy dostał ofertę od Barcelony miał też kilka innych m.in. z Manchesteru, gdzie dostałby większą pensję,ale on chciał przejść za wszelką cenę do Barcelony. Miał nieudany sezon 12/13, ale w poprzednim moim zdaniem był najlepszym naszym zawodnikiem. Niestety musiał odejść by były pieniądze na Suareza. Jeżeli miałbym wybierać między pozostaniem Alexisa w Barcelonie, a transferem Suareza, nie wahałbym się przez chwilę i wybrałbym pozostanie Sancheza na CN.

0

Nie ważne czy ma śmieszne uszy czy nie, ważne by pakował bramkę za bramką i był oddany drużynie :)

0

Ostatnio czytałem jego wywiad w FourFourTwo ( bardzo ciekawy, polecam :) ), i wypowiedział się, że zostaje w Barcelonie. Transfer mu nie w głowie, chce tu zakończyć karierę, a pózniej startować na prezydenta klubu :)

0

Liczę na rewanż i to wysoki za porażkę sprzed roku na Amsterdam Arena :)

1

Gdyby Leo w ostatnim czasie był skuteczniejszy to niedość, ze rekord Zarry juz by był dawno pobity, to miałby podobna liczbę bramek w lidze jak Cristiano. 3/4 niewykorzystane sytuacje z Rayo, z Elche tez podobna ilośc, a na pewno znalazłyby sie tez niewykorzystane sytuacje z poprzednich spotkań.

4

Dla Martino byłaby idealna :P

0

A tu takie zaskoczenie i w piątek nagle Bale cudownie ozdrowiał. Przeciwko niemu czy nie trzeba postarać się ograć Real.

3

W takich meczach nie ma faworytów.

0

Wszyscy oczekiwali, ze odrazu po zmianie klubu bedzie grał niesamowicie. On potrzebował czasu, jest różnica miedzy grą w Ameryce Pld. a grze w Europie. Teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze :)

0

Spokojnie, stawiam, że te treningi indywidualne są w stylu chwilowego odpoczynku. Oni non stop grają, a teraz nie ma szans by w którymś meczu ktoś odpoczął.

0

Moim zdaniem to, że Pedro zagrał dziś od 1' świadczy o tym, że Luis wejdzie w jego miejsce na GD.

0

Po tym jak dziś bronił Bravo zaczynam wierzyć, że naprawdę możemy mieć 0 straconych bramek po Gran Derbi :D Jednak jak Pique zagra tak jak dziś to chyba jednak nie wypali...

2

Żałośnie to na razie wyglada...

0

Każdy przed meczem z Barcą wymienia swoje zalety i to że mogą wygrać z Dumą Katalonii itd. Liczę jutro na wysoki wynik.

0

Z tym też mogę się zgodzić :)

34

Brak Messiego = KPINA
Vela = KPINA
Jeżeli nie wygra Costa = KPINA

Tyle ode mnie :)

6

Najbardziej podoba mi się komentarz Steve'go Nash'a :D

1

A ja życzę Ci Leo kolejnych 10 wspaniałych lat w koszulce naszego ukochanego klubu ! :)

0

Czyli Pedro w pierwszym składzie na Gran Derbi... Mój Boże...

0

Najbardziej z tej informacji martwi mnie to kasyno...

5

Dzisiejszy mecz poprowadzi Sergiej Piputkin.

8

Można być naprawdę pełnym optymizmu przed Gran Derbi. Chłopaki są naprawdę w dobrej formie :)

1

Suarez wczoraj 2bramki, Ney dziś 4, to Leo teraz 6 w 30 min :DDD

0

PES był najlepsza gra pod względem grafiki, podobnych twarzy itd. do 2013roku. PES 2013 to była ostatnia dobra cześć tej serii gry. PES 2014 to najgorsza gra w historii Konami, i przypuszczam, ze 15stka nie bedzie lepsza.

0

Usłyszał wymagania Daniego, i go zatkało :)

0

Osobiście chętnie widziałbym na koszulkach Fly Emirates. Niedość, ze ładnie wyglada to jeszcze sporo płaca, jednak najbardziej marzy mi sie powrót UNICEF'a na przód koszulki :)

0

Tylko czekałem na sprzeciwy :) To, ze jakieś sie pojawia to była kwestia czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?