Bramka Leo na Bernabeu to drugi najpiękniejszy gol indywidualny jaki widziałem, zaraz po.... golu Leo w meczu z Getafe :) PS. Ma ktoś link do tej bramki Leo z meczu z Realem ale z POLSKIM komentarzem? Od dłuższego czasu próbuje znalezc jednak nic z tego :|
Jeżeli patrzysz na sobotnie GD ( gdzie ani Messi, ani Ronaldo nie zagrali przynajmniej dobrze ), to dlaczego nie wspomnisz nic o Gran Derbi z marca? 3gole, asysta i świetna gra Leo. Tamten mecz juz sie dla Ciebie nie liczy?
Di Maria, Di Maria, gdyby nie Messi to Argentyna możliwe, ze by nawet nie wyszła z grupy. Jak pare dni temu mówiłem, ze MS sa najbardziej brane pod uwagę w tym roku przy wyborze laureata ZP to zostałem wyśmiany, a wystarczy spojrzeć trochę wstecz gdy R10 był faworytem do wygrania ZP a zgarnął ja Cannavaro. Wspomnicie moje słowa, w styczniu po raz 5 ZP wyląduje w rękach Leo.
Moim zdaniem LE popełnił blad nie wystawiając Alby i właśnie Rakiticia od 1' na Bernabeu. Środek obrony Mascherano-Mathieu, bądź Pique-Mathieu i Mascherano na SPD. Ale cóż, trzeba juz zapomnieć o sobotniej porażce i skupić sie na dalszej lidze.
Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów pobijając przy tym liczbę strzelonych goli w jednym sezonie, ale zdobycie v-ce Mistrzostwa Świata jest tak samo trudne jak wygranie Ligi Mistrzów, może i nawet trudniejsze. Poza tym w zeszłym roku Cristiano nie wygrał nic a ZP powędrowała do niego. Myślę, że po roku przerwy ta prestiżowa nagroda wróci do Leo :)
Stawiam, że Leo zacznie mecz z Celtą na ławce, chociaż kto wie, może zdąży się wykurować na sobotę.Sęk w tym, że przydałby mu się trochę odpoczynku, ale jak on sam mówi, że się męczy kiedy nie gra... :D
AS jak zwykle pojechał z tytułem po bandzie. Real wygrał zasłużenie, ale nie ma co robić z tego tragedii, to była 9 kolejka a w sumie jest ich 38, w tym rewanż z Realem na CN. Wierze w to, ze to Barca na koniec bedzie cieszyła sie z mistrzostwa. Vamos!
Teraz, gdy człowiek trochę ochłonął można skomentować mecz, smutek. Chyba to słowo jest idealne, nie robię z tej porażki tragedii, chociaż dwa mecze z silniejszymi rywalami i kończymy z bagażem3ch goli. Zaczęło się bajecznie, 4 min, Ney, 1:0. Miałem marzenie by to był początek wielkiego pogromu, ale bałem się, że możemy skończyć jak Real w sezonie 11/12 który strzelił gola w GD już w 29 sek., a przegrał 1-3. Z drugiej strony w zeszłym sezonie też Don Andres wyprowadził nas na prowadzenie bodajże w 8 min a cały mecz wygraliśmy 4:3, więc te obawy mogły być tylko złudzeniem. Niestety, nie były. Minuta 25, świetne podanie Luisa Suareza do Leo któremu zostało dostawić nogę i podwyższyć wynik na 2:0 i zakończyć(?) mecz. Kolejne niestety, Leo nie trafia. I od tego moment było już tylko coraz gorzej. Końcowy wynik 1:3. Trudno, wracamy na tarczy, ale to nie koniec świata, to była dopiero 9 kolejka.Trzeba się wziąć w garść. Do końca roku zostały nam dwa ciężkie mecze ( przynajmniej ja tak uważam ), z Sevillą u siebie, i bardzo ciężki wyjazd do Valencii na starcie z ''Nietoperzami''.Wczoraj o godz. 20.30 zacząłem widzieć posty ''Enrique OUT'', ''Enrique Ty piz*o''. Brak słów na takich ''kibiców''. Dajcie mu czas do jasnej cholery. Nie będzie tak jak z Guardiolą, że przyszedł do zespołu i w debiucie zdobył 6 pucharów. To zdarza się raz na kilkadziesiąt lat, może więcej. Boli mnie ta porażka, bardzo, ale trzeba powiedzieć wprost. REAL BYŁ LEPSZY, Barca dominowała przez 30 min, ale przez resztę Real był lepszy i zasłużenie wygrał. Trzeba o tym zapomnieć, i iść dalej, walczyć, biegać, zapie*****ć, a w maju miejmy nadzieje będziemy się cieszyć z mistrzostwa. Visca el Barca!, Visca el Cataluyna !
Przegraliśmy bitwę, ale wojnę wciąż mozna wygrać. Enrique musi sie ogarnąć, i nie patrzeć na nazwiska.Dwa sprawdziany, i dwa oblane. Oby dzisiejszy był ostatni.
Powiedzmy sobie szczerze, Alves w tej formie co jest, jest lepszy niż Montoya. Montoya od początku nie sprawiał w moich oczach takiego wrażenia, ze kiedyś moze byc podstawowym PO.
0
Bramka Leo na Bernabeu to drugi najpiękniejszy gol indywidualny jaki widziałem, zaraz po.... golu Leo w meczu z Getafe :) PS. Ma ktoś link do tej bramki Leo z meczu z Realem ale z POLSKIM komentarzem? Od dłuższego czasu próbuje znalezc jednak nic z tego :|
38
Niech idzie na konsultacje do Adamy Traore :D Ten to jest Pudzian :D
2
Jeżeli patrzysz na sobotnie GD ( gdzie ani Messi, ani Ronaldo nie zagrali przynajmniej dobrze ), to dlaczego nie wspomnisz nic o Gran Derbi z marca? 3gole, asysta i świetna gra Leo. Tamten mecz juz sie dla Ciebie nie liczy?
8
Di Maria, Di Maria, gdyby nie Messi to Argentyna możliwe, ze by nawet nie wyszła z grupy. Jak pare dni temu mówiłem, ze MS sa najbardziej brane pod uwagę w tym roku przy wyborze laureata ZP to zostałem wyśmiany, a wystarczy spojrzeć trochę wstecz gdy R10 był faworytem do wygrania ZP a zgarnął ja Cannavaro. Wspomnicie moje słowa, w styczniu po raz 5 ZP wyląduje w rękach Leo.
1
To juz nie Twoja sprawa, i skończcie wypisywać takie bzdury, bo to ani śmieszne, ani zabawne.
3
Myśle, ze brak Suareza spowodowany jest tym, ze ukąsił Chielliniego, i tyle.
3
Moim zdaniem LE popełnił blad nie wystawiając Alby i właśnie Rakiticia od 1' na Bernabeu. Środek obrony Mascherano-Mathieu, bądź Pique-Mathieu i Mascherano na SPD. Ale cóż, trzeba juz zapomnieć o sobotniej porażce i skupić sie na dalszej lidze.
0
1.Leo
2.Cristiano
3.Neuer
Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów pobijając przy tym liczbę strzelonych goli w jednym sezonie, ale zdobycie v-ce Mistrzostwa Świata jest tak samo trudne jak wygranie Ligi Mistrzów, może i nawet trudniejsze. Poza tym w zeszłym roku Cristiano nie wygrał nic a ZP powędrowała do niego. Myślę, że po roku przerwy ta prestiżowa nagroda wróci do Leo :)
25
Ronaldinho: W Barcelonie często uprawiałem seks w nocy przed meczem.Nie stanowiło to dla mnie problemu, wręcz przeciwnie - czułem się lepiej
Cały R10 :D
0
Juve mój drogi nie oferowało nawet 20stu, 18 mln bodajże :)
3
Stawiam, że Leo zacznie mecz z Celtą na ławce, chociaż kto wie, może zdąży się wykurować na sobotę.Sęk w tym, że przydałby mu się trochę odpoczynku, ale jak on sam mówi, że się męczy kiedy nie gra... :D
0
AS jak zwykle pojechał z tytułem po bandzie. Real wygrał zasłużenie, ale nie ma co robić z tego tragedii, to była 9 kolejka a w sumie jest ich 38, w tym rewanż z Realem na CN. Wierze w to, ze to Barca na koniec bedzie cieszyła sie z mistrzostwa. Vamos!
0
Alexis poszedł za ponad 40 mln.
6
Teraz, gdy człowiek trochę ochłonął można skomentować mecz, smutek. Chyba to słowo jest idealne, nie robię z tej porażki tragedii, chociaż dwa mecze z silniejszymi rywalami i kończymy z bagażem3ch goli. Zaczęło się bajecznie, 4 min, Ney, 1:0. Miałem marzenie by to był początek wielkiego pogromu, ale bałem się, że możemy skończyć jak Real w sezonie 11/12 który strzelił gola w GD już w 29 sek., a przegrał 1-3. Z drugiej strony w zeszłym sezonie też Don Andres wyprowadził nas na prowadzenie bodajże w 8 min a cały mecz wygraliśmy 4:3, więc te obawy mogły być tylko złudzeniem. Niestety, nie były. Minuta 25, świetne podanie Luisa Suareza do Leo któremu zostało dostawić nogę i podwyższyć wynik na 2:0 i zakończyć(?) mecz. Kolejne niestety, Leo nie trafia. I od tego moment było już tylko coraz gorzej. Końcowy wynik 1:3. Trudno, wracamy na tarczy, ale to nie koniec świata, to była dopiero 9 kolejka.Trzeba się wziąć w garść. Do końca roku zostały nam dwa ciężkie mecze ( przynajmniej ja tak uważam ), z Sevillą u siebie, i bardzo ciężki wyjazd do Valencii na starcie z ''Nietoperzami''.Wczoraj o godz. 20.30 zacząłem widzieć posty ''Enrique OUT'', ''Enrique Ty piz*o''. Brak słów na takich ''kibiców''. Dajcie mu czas do jasnej cholery. Nie będzie tak jak z Guardiolą, że przyszedł do zespołu i w debiucie zdobył 6 pucharów. To zdarza się raz na kilkadziesiąt lat, może więcej. Boli mnie ta porażka, bardzo, ale trzeba powiedzieć wprost. REAL BYŁ LEPSZY, Barca dominowała przez 30 min, ale przez resztę Real był lepszy i zasłużenie wygrał. Trzeba o tym zapomnieć, i iść dalej, walczyć, biegać, zapie*****ć, a w maju miejmy nadzieje będziemy się cieszyć z mistrzostwa. Visca el Barca!, Visca el Cataluyna !
2
Nazwa użytkownika zobowiązuje :)
0
Przegraliśmy bitwę, ale wojnę wciąż mozna wygrać. Enrique musi sie ogarnąć, i nie patrzeć na nazwiska.Dwa sprawdziany, i dwa oblane. Oby dzisiejszy był ostatni.
0
Ronaldo w starciach ligowych przeciwko Barcelonie na Bernabeu strzelił 3 gole, wszystkie z karnych.
1
Zaczynam sie zastanawiać czy ten transfer Pique do MU to nie jest dobry pomysł. 25 mln, dołożyć 20 i kupić dobrego stopera pokroju Kompany'ego.
Niesamowicie szkoda zmarnowanej sety, tfu, 200% sytuacji Leo. Wystarczyło dołożyć nogę.
0
Widzę prawdziwy kibic, nie ma co :)
0
OFICJALNIE: Barça na dziś - Bravo, Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu, Busquets, XAVI, Iniesta, Neymar, Messi, SUÁREZ
2
RAC1: Luis Suárez w pierwszym składzie!
0
http://oi60.tinypic.com/2qizd5t.jpg
Barca bez Suareza w 4-4-2?
1
Płetwy Mercurial XV.
47
Scenariusz marzenie?
-Barca wywozi 3 pkt z SB
-Leo pobija rekord Zarry
-Bravo zachowuje czyste konto :)
Mimo wszystko o to ostatnie będzie ciężko, ale kto wie ;)
0
Bale nie został powołany, więc jak ma zagrać? ...
4
Mascherano na SPD !
2
Z ust mi to wyjąłes :D
5
Widzę, że Perez niezle kasą szasta :)
1
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10579987_740758102662592_1659509278638935391_n.jpg?oh=75cb4444508db12df8116aab7ce296f0
0
Powiedzmy sobie szczerze, Alves w tej formie co jest, jest lepszy niż Montoya. Montoya od początku nie sprawiał w moich oczach takiego wrażenia, ze kiedyś moze byc podstawowym PO.