1

Cos mam złe przeczucia dzis... Na Mestalla zawsze sie cieżko gra. Oby te przeczucia były zgubne, i 3 pkt. pojechały do Barcelony. Vamos!

0

Cały skład? Odszedł tylko Lewy i wcześniej Götze.

0

Czort z tym karnym, jak sędzia mógł uznać bramkę dla Realu? To nie balet Benzema.

https://vine.co/v/OnwzzJipqIZ

1

Ale tego Biebera w filmie mogli sobie darować :/

9

Fontas :DDDD Nie on, to ja już wole Pedro na ŚO.

2

Miał tu wszystko, a teraz wszystko obrócił się przeciwko niemu, w połowie mu współczuje, w połowie nie, bo w tej jednej połowie sam sprawił sobie taki los. Druga połowa to zerwanie wiązadeł a co za tym idzie brak klubu który by go chciał. Pycha go zgubiła.

29

Gol z wolnego w meczu z Sevillą, gdzie prawie Beto zabił się o słupek nie był spektakularny? Gol na 4:1, nie był spektakularny, po bardzo dobrej ''klepce'' z Neymarem?

0

Pep go nie wystawiał na skrzydle. Ibra sie na to nie godził, wiec siadał na ławie, i wchodził w trakcie meczu, bądź wg. W jego miejsce grał Leo, i Bojan ktory wtedy grał naprawdę dobrze.

0

Wydać łącznie ok. 40 mln na Mathieu i Verme, z tej dwójki i tak gra tylko Mathieu, ale kupić Mirande za 30 mln, który zjada obu wyżej wymienionych to żałowali.

0

Justin Bieber - Baby?

1

Niech tą nagrodę wręczy mu Vela, przynajmniej to będzie jakaś nagroda dla niego.

0

"Titi" Henry, to był gracz. Nie zapomnę jego niesamowicie podkreconych strzałów :)

3

Tylko nie ten syf... Robią niesamowicie tandetne stroje... Tylko Nike.

1

Jest Alves, a nie ma Vermy? SKANDAL .

43

Uważam, że Rafa zagrał naprawdę dobry mecz, dostał czerwo, owszem, ale jest młody, ma prawo popełniać błędy,a jak każdy wie, człowiek uczy się na własnych błędach. Poza tym lepiej, że zrobił go w momencie gdy mecz był praktycznie zakończony. Występ jak najbardziej na plus ! :)

0

Kto komentował ten mecz? Czy moze oglądałes zagraniczny stream?:)

0

Teraz facet sie rozkręci, zobaczycie :)

0

Nacieszy sie Ter Stegenem bo zaraz odejdzie do United przecież, hahah :D

8

Formacja 10-0-0 i tak przez 90 min. Mam nadzieje, że się dziś ''przejadą'' na tym, i nasi zapakują im kilka bramek.

0

Chyba dumny* :)

0

Bo jest ciekawszy mecz?

16

Mecz będzie zapewne ciężki, ale jak szybko strzelimy gola to będzie grało się łatwiej, wygrać dziś, wygrać z PSG na CN i wychodzimy z 1szego.

Vamos Barca!

0

„Nie sądzę, że Mourinho będzie trenerem Barçy. Jego styl gry nie pasuje do tego klubu”.

Dziękuje, dobranoc :)

3

Watpię by ktokolwiek kiedyś pobił ten rekord, patrząc na to, ze w Barcelonie bedzie grał jakieś min. 5 lat to moze przekroczyć granice 400tu goli w historii LL.

0

Musi być cierpliwym, stawiam, że on przyszłego sezonu to MAtS będzie podstawowym bramkarzem. I w La Liga, i w Lidze Mistrzów. Bravo swoje lata już ma, a broni w lidze zapewne dlatego, że już tą ligę zna dłuższy czas.

1

Jak powinien poruszać się Verma po Barcelonie? A no tak....

https://pbs.twimg.com/media/B3IZXb0CIAAco0s.jpg

1

Uśmiałem sie jeszcze bardziej, niz pod artykułem mówiący o kontuzji Vermy :D

0

Ma ktoś zdj. z artykułu, ale w dużej rozdzielczości?:)

2

Ciekawe kiedy my doczekamy sie karnego dla Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?