Miał tu wszystko, a teraz wszystko obrócił się przeciwko niemu, w połowie mu współczuje, w połowie nie, bo w tej jednej połowie sam sprawił sobie taki los. Druga połowa to zerwanie wiązadeł a co za tym idzie brak klubu który by go chciał. Pycha go zgubiła.
Gol z wolnego w meczu z Sevillą, gdzie prawie Beto zabił się o słupek nie był spektakularny? Gol na 4:1, nie był spektakularny, po bardzo dobrej ''klepce'' z Neymarem?
Pep go nie wystawiał na skrzydle. Ibra sie na to nie godził, wiec siadał na ławie, i wchodził w trakcie meczu, bądź wg. W jego miejsce grał Leo, i Bojan ktory wtedy grał naprawdę dobrze.
Wydać łącznie ok. 40 mln na Mathieu i Verme, z tej dwójki i tak gra tylko Mathieu, ale kupić Mirande za 30 mln, który zjada obu wyżej wymienionych to żałowali.
Uważam, że Rafa zagrał naprawdę dobry mecz, dostał czerwo, owszem, ale jest młody, ma prawo popełniać błędy,a jak każdy wie, człowiek uczy się na własnych błędach. Poza tym lepiej, że zrobił go w momencie gdy mecz był praktycznie zakończony. Występ jak najbardziej na plus ! :)
Watpię by ktokolwiek kiedyś pobił ten rekord, patrząc na to, ze w Barcelonie bedzie grał jakieś min. 5 lat to moze przekroczyć granice 400tu goli w historii LL.
Musi być cierpliwym, stawiam, że on przyszłego sezonu to MAtS będzie podstawowym bramkarzem. I w La Liga, i w Lidze Mistrzów. Bravo swoje lata już ma, a broni w lidze zapewne dlatego, że już tą ligę zna dłuższy czas.
1
Cos mam złe przeczucia dzis... Na Mestalla zawsze sie cieżko gra. Oby te przeczucia były zgubne, i 3 pkt. pojechały do Barcelony. Vamos!
0
Cały skład? Odszedł tylko Lewy i wcześniej Götze.
0
Czort z tym karnym, jak sędzia mógł uznać bramkę dla Realu? To nie balet Benzema.
https://vine.co/v/OnwzzJipqIZ
1
Ale tego Biebera w filmie mogli sobie darować :/
9
Fontas :DDDD Nie on, to ja już wole Pedro na ŚO.
2
Miał tu wszystko, a teraz wszystko obrócił się przeciwko niemu, w połowie mu współczuje, w połowie nie, bo w tej jednej połowie sam sprawił sobie taki los. Druga połowa to zerwanie wiązadeł a co za tym idzie brak klubu który by go chciał. Pycha go zgubiła.
29
Gol z wolnego w meczu z Sevillą, gdzie prawie Beto zabił się o słupek nie był spektakularny? Gol na 4:1, nie był spektakularny, po bardzo dobrej ''klepce'' z Neymarem?
0
Pep go nie wystawiał na skrzydle. Ibra sie na to nie godził, wiec siadał na ławie, i wchodził w trakcie meczu, bądź wg. W jego miejsce grał Leo, i Bojan ktory wtedy grał naprawdę dobrze.
0
Wydać łącznie ok. 40 mln na Mathieu i Verme, z tej dwójki i tak gra tylko Mathieu, ale kupić Mirande za 30 mln, który zjada obu wyżej wymienionych to żałowali.
0
Justin Bieber - Baby?
1
Niech tą nagrodę wręczy mu Vela, przynajmniej to będzie jakaś nagroda dla niego.
0
"Titi" Henry, to był gracz. Nie zapomnę jego niesamowicie podkreconych strzałów :)
3
Tylko nie ten syf... Robią niesamowicie tandetne stroje... Tylko Nike.
1
Jest Alves, a nie ma Vermy? SKANDAL .
7
http://ocdn.eu/images/pulscms/MWM7MDMsMmU0LDAsMSwx/22643d551a4990fd2c99fcc56fed1a36.jpg
:DDDD
43
Uważam, że Rafa zagrał naprawdę dobry mecz, dostał czerwo, owszem, ale jest młody, ma prawo popełniać błędy,a jak każdy wie, człowiek uczy się na własnych błędach. Poza tym lepiej, że zrobił go w momencie gdy mecz był praktycznie zakończony. Występ jak najbardziej na plus ! :)
0
Kto komentował ten mecz? Czy moze oglądałes zagraniczny stream?:)
0
Teraz facet sie rozkręci, zobaczycie :)
0
Nacieszy sie Ter Stegenem bo zaraz odejdzie do United przecież, hahah :D
8
Formacja 10-0-0 i tak przez 90 min. Mam nadzieje, że się dziś ''przejadą'' na tym, i nasi zapakują im kilka bramek.
0
Chyba dumny* :)
0
Bo jest ciekawszy mecz?
16
Mecz będzie zapewne ciężki, ale jak szybko strzelimy gola to będzie grało się łatwiej, wygrać dziś, wygrać z PSG na CN i wychodzimy z 1szego.
Vamos Barca!
0
„Nie sądzę, że Mourinho będzie trenerem Barçy. Jego styl gry nie pasuje do tego klubu”.
Dziękuje, dobranoc :)
3
Watpię by ktokolwiek kiedyś pobił ten rekord, patrząc na to, ze w Barcelonie bedzie grał jakieś min. 5 lat to moze przekroczyć granice 400tu goli w historii LL.
0
Musi być cierpliwym, stawiam, że on przyszłego sezonu to MAtS będzie podstawowym bramkarzem. I w La Liga, i w Lidze Mistrzów. Bravo swoje lata już ma, a broni w lidze zapewne dlatego, że już tą ligę zna dłuższy czas.
1
Jak powinien poruszać się Verma po Barcelonie? A no tak....
https://pbs.twimg.com/media/B3IZXb0CIAAco0s.jpg
1
Uśmiałem sie jeszcze bardziej, niz pod artykułem mówiący o kontuzji Vermy :D
0
Ma ktoś zdj. z artykułu, ale w dużej rozdzielczości?:)
2
Ciekawe kiedy my doczekamy sie karnego dla Barcy :)