2

Niech walczą, dlaczego ma klub cierpieć? Za to, ze młodym chłopakom starali sie dać nowe zycie, o jakim nawet nie marzyli?

0

Mamy tylko nadzieje ze ten badziewny projekt koszulek nie zostanie zaakceptowany...

0

TVP Sport. Znaki, znaki.

0

Roberto na ławie... Nie wygramy :/

0

MISTRZ! :D No padłem, po prostu :D

8

Moze ku*wa herb do gory nogami?...

0

Brak słow... Zwykłe ścierwa jak cała UEFA czy inna FIFA.

0

ŚRODKOWY OBROŃCA. To powinien być priorytet na ten moment. Byłbym bardzo zadowolony gdyby do Barcy dołączył ktoś z graczy VCF. Otamendi albo Mustafi, oboje grają bardzo dobrze ( choć nasuwa mi się słowo perfekcyjnie ) w tym sezonie.

0

Mina Leo na zdj. mówi wszystko nt. jego przejścia do City :)

4

Robicie sobie z niego żarty a moze po prostu trzeba dać mu szanse? Real ta szanse Varane dał, i proszę, jedne z najlepszych młodych SO na świecie. Niech zagra ze 2 mecze z rzędu, poczuje, ze obdarzyła go zaufaniem, a takie cos bardzo podnosi morale. Wierze w niego tak samo jak wierzyłem w Jonathana DS ktorego uwielbiałem za to jak bardzo kocha ten klub. Niestety, on szansy nie dostał.

1

Moze i Valdes popełniał głupie błędy, ale w sytuacjach sam na sam potrafił bronić, wiec słaby troll.

0

Żałosny komentarz.

1

Jak dadzą poziome pasy to ludzie ich rozszarpią.

0

Ogólnie mam szacunek do zawodników ale tego pajaca nie znoszę. Jak mordę drze to as sie we mnie gotuje.

2

Ty sie Arabię nie wypowiadaj, bo Ty stoi za tymi nowymi strojami :/

1

Stroje z sezonów 08/09 i 10/11 najlepsze w historii jak dla mnie :) Nie dość, ze były kozackie, to jeszcze kojarzą sie z wielkimi sezonami w wykonaniu Barcy :)

0

A ja bym chciał stroje podobne do tych z sezonu 08/09 :/ Naprawdę mi sie bardzo podobały...

4

Jak dla mnie Real od kilku sezonów ma naprawdę ładne stroje. Proste i ładne. Te z sezonu 11/12 to juz wg. kosmos. To ze Real jest odwiecznym wrogiem Barcy nie znaczy, ze trzeba go w jakimś sensie na każdym kroku obrażać.

0

Każdy fan chciałby by wygrał Leo, daje mu na to 50%. Jeżeli jie on, to chciałbym by Neuer zgarnął ta nagrodę, mimo, ze jestem przeciwny udziałów GK w ZP. Powinna byc oddzielna nagroda na bramkarzy, oddzielna dla graczy z pola

0

W przypadku kontuzji zawodnika ktory wypada na długi okres, klub ma prawo sprowadzić kogoś w jego miejsce, nie ważne, czy jest zakaz, czy nie. Zreszta był o tym artykuł pare dni temu :)

0

Tak z innej beczki, skoro Barca "straciła" Verme ( ktory i tak wg. nie grał ) to moim zdaniem powinna kupić następnego SO. Cele? Mustafi bądź Otamendi. Ta dwójka robi na mnie niesamowicie wielkie wrazenie od poczatku sezonu, strzelają, bardzo dobrze bronią... Otamendi mimo niskiego wzrostu gra ostatnio niesamowicie, wczoraj to juz wg. poza skala. Kogoś z tej 2ki chciałbym widzieć w Barcelonie..

0

Nie łudź sie, Real pokaże jak Barca powinna zniszczyć Celte na Camp Nou...

1

A miło było popatrzeć na radość całego zespołu w tej 94' :) Szkoda Nietoperzy, futbol jest piękny, ale rownież bywa brutalny.

3

A Ty myślałeś, ze z każda drużyna z TOP'u będziemy lac po 5:0? Samo określenie TOP mowi, ze w takich meczach jest cieżko, a spotkanie jest najcześciej wyrównane. Z Valencia zawsze było trudno na Mestalla, tak samo z Sociedad na wyjeździe, ale Barca nie wygrywając na wyjeździe z tymi dwiema ekipami potrafiła wygrywać trofea.

0

Brawa dla piłkarzy z Mestalla, zagrali b.dobre spotkanie, sek w tym, ze w bramce Barcy stał Claudio Bravo. Brawa tez dla Nuno ktory odeślą kawał dobrej roboty w ekipie Nietoperzy. Vamos!

1

Warto zaznaczyć, ze Pique wg. mnie zagrał najlepszy mecz w sezonie. Ta przerwa w klubie dobrze mu zrobiła :)

3

Nie od dzis wiadomo, ze to jeden z większych debili na stronie Realu :D

4

Myśle ze ma na imię Jarek :D

1

Bydło nie kibice, najśmieszniejsze jest to,ze zgarnął pózniej kartkę. Pamietam jak Cristiano dostał zapalniczka na Calderon, tacy kibice to scierwa, nic wiecej.

2

Oliwa sprawiedliwa, jednak najbardziej poszkodowany to Suarez :D Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo! Za tydzień derby, Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?