0

Wielki spokój.... z Gibraltarem. ;)

37

Cieszy mnie widok radosnych, i usmiechnietych chłopaków, w szczególności widok radosnego Leo :)

1

Można powiedzieć nowym ''starym'' trenerem, bo przecież raz już ich prowadził :D

5

Nic dziwnego, ale ja dalej uważam, że jest za słaby na ten klub :)

0

Zdziwiłbym sie :) Sęk w tym, ze Guardiola nie wróci.

0

Reus gra w BVB na PS, ale często schodzi do środka i rozgrywa, więc równie dobrze w formacji 4-3-3 mógłby grać za plecami Suareza jako SPO.

3

Z banem to Barca gówno zrobi, jedyna nadzieja w TAS, jeżeli skrócą wyrok, to wszystko będzie zależało od Reus'a, ale chodzą plotki, że chciałby grać w Barcelonie, zresztą ten wpis mówi wszystko...

0

Myślę, że w meczu z Sevillą zobaczymy. Taka przerwa od ligi dobrze im zrobi. Liczę, że Luis strzeli premierową bramkę w barwach Barcy, a Leo w końcu pobije ten rekord Zarry :)

17

Nie mam do tego typa za grosz szacunku, po tym co odwalił w Gran Derbi w listopadzie 2010 roku.

0

Spokojnie, jego czas dobiega końca w tym klubie :) Oczywiście mam na myśli Zubizarrete.

2

Wystarczy spojrzeć na źródło, tyle. Ale mimo wszystko nie mogą go puścić, przynajmniej do czasu kiedy mamy bana.

0

Jestem w pracy wiec staram sie szybko luknac okiem na newsy, wiec zle przeczytałem :)

0

Szczerze powiedziawszy Messiemu juz bardziej należała sie ZP rok temu niz w tym. Z klubem nie zdobył niestety nic, a Cristiano m.in. Ligę Mistrzów, jednak rok temu to Ronaldo nie zdobył żadnego pucharu, a mimo to ZP odebrał, także nic nie wiadomo. Liczę tez na to, ze MS odegrają bardzo dużo role w tym roku, a tu Messi bije na głowę Ronaldo. Także kto wie :)

0

Czyli jednak ta umowa z gryzieniem to prawda, ciekawe posunięcie klubu :D

4

Używasz Internet Explorer?

0

Gdyby nie ban to można by było brać z pocałowaniem ręki, ale teraz to byłaby głupota, każdy piłkarz się przyda.

0

A myślałem, że transfer Czyhrynskiego to będzie najgorszy transfer obrońcy w historii :)

3

Boli go to, że Barca dwa razy zniszczyła United w finale LM :)

13

Prawda jest taka, że jak Barca teraz sprzeda jakiegoś zawodnika, obojętnie czy to Pique, czy Pedro, to strzeli sobie w kolano, każdy zawodnik podczas bana sie przyda. Chyba, że TAS skróci karę, to w lecie można kogoś sprzedać.

0

Mówiłem, że trzeba dać mu czas :) Każdy oczekiwał, że w debiutanckim sezonie będzie grał jak w Santosie, tylko jest ''mała'' różnica między La Liga, a ligą brazylijską.. Teraz pokazuje, że jest wart tej ceny ! :)

17

Ludzie, skończcie płakać o jakiś pier****ny spalony, był to był, po co drążyć temat. Aż tak boli was to, że Real gra teraz kapitalny futbol? Trzeba uznać wyższość odwiecznego rywala, ale widzę, że wy dalej macie klapki na oczach, i życie przeszłością..

5



Dla mnie dalej jesteś mistrzem, Tomek!

8

Niestety, łysy tępak wygrał.

0

Szpilka niestety raczej wygra na pkt. Jedyny ratunek Adamka to KO w 10 rd.

5

Jeszcze niedawno ten facet pluł na nasz klub, prowokował, mieszał ten klub z błotem, a część z was chce go widzieć na ławce trenerskiej Barcelony? Naprawdę? Ludzie, szanujmy się...

0

Nie wiem czy cieszyć się, czy płakać...

3

Pique to juz pewnie kur**cy dostaje :D

2

Ja już wczoraj go podsumowałem pod artykułem dot. powołań na mecz. Dla mnie to 2gi Czyhrynski, grajek który jest po prostu za słaby na ten klub.

2

Ale wy mnie rozśmieszacie z tym Montoyą :D Bardziej niż wrzutki Alvesa :D

0

A co to ma do rzeczy?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?