0

Zejdz na ziemie. Zacznijmy od tego, ze Messi nie odejdzie, zakończmy na tym, ze mamy bana.

5

Guardiola po odejściu do Bayernu : ,, Nie bede podbierał Barcelonie zawodników "

1

Wystarczy poprawić jeden aspekt gry z poprzednich trzech meczów, SKUTECZNOŚĆ. Gdyby Barca wykorzystała sytuacje w meczach z Celta i Almeria to Barca kończyła by z 4/5cioma strzelonymi bramkami i nikt by o kryzysie nie mówił.

1

Rok temu stawiał na Leo, mam nadzieję,że w tym też się pomyli :)

BTW. Mundial na pewno zostanie mu zapamiętany.

4

Chłopie, chciał ich ściągnąć jak nikt nie wiedział kim oni są, jak grali jeszcze w szkółce...

5

Messi nigdy nie przejdzie do Realu ( pytanie było o Madryt, ale stawiam, ze poeta miał na myśli Real ), za bardzo kocha ten klub. Jakby miał odejść to na pewno do innej ligi. Jest tylko jedno ale... On nie odejdzie jeszcze przez długie lata.

1

Może w końcu Masche będzie grał na ŚPD :)

0

FIFA to jedna wielka mafijna rodzina, a co za tym idzie, wszyscy tam są pier*****ci. Karzą Barce za to, że dają chłopakom szansę na lepsze życie. Wszystkich z tej bandy wziąć za jaja, i na latarnię.

21

Barca to Messi, Messi to Barca i nie ma sensu gadać głupot, ze odejdzie. Prędzej ja zacznę tańczyć balet.

0

Nie Rakitic zacznie grac tak jak w zeszłym sezonie, a nie zabiera sie za "cykanie" fotek z pucharami.

10

Kur*a ludzie, (zwracam się tez do redakcji) na cholerę dodajecie takie artykuły co chwilę, jakiś artykuł o odejściu Messiego, non stop. No ludzie, na cholerę wy co chwilę siejecie ferment? Messi nie odejdzie jeszcze przez bardzo długi czas z Barcelony, i takie ''artykuły'' są zbędne. Wystarczy dodać jeden, choćby ten wywiad Messiego, a nie co chwilę kolejny.

5

Już zmienili zdanie? A jeszcze niedawno wyzywali go od śmieci i kretów.. Ach te hormony u 13 latków :)

10

Nie. Nie ma sensu sprzedawać najlepszego piłkarza w historii. Zrobił tyle dla tego klubu, a ludzie jak ma słabszy okres traktują go jak za przeproszeniem szmatę.

3

Mam durny zarząd, nie ukrywajmy, ale chyba nie są tak popier****ni by sprzedawać Leo. Chyba.

0

0

Ktoś wie dlaczego tak "kibice" Francji gwiżdżą na Digne?

1

Żyry kolego, Żyry.

0

Miło słyszeć ( a raczej czytać ) takie słowa od fana Realu :)

1

Lepszy od najlepszego piłkarza w historii nie będzie, Leo w jego wieku już zgarniał Złote Piłki :)

0

Mam nadzieje, że Rakitić w końcu zacznie grać jak na jego przystało :)

0

Nie miałem akurat na myśli powodu jego odejścia, ale gdy odchodził z Realu potraktowali go jak zwykłego najemnika. Żadnego pożegnania, nic, kompletnie. Dopiero po kilku latach nagle sobie o nim przypomnieli.

0

Mówi Ci coś nazwisko Hierro? Po zakończeniu sezonu 2002/2003 Hierro miał przedłużyć swój kontrakt z Realem, jednak działacze tego klubu nie podpisali z nim nowej umowy.

Fajnie, fajnie, umawiamy się na przedłużenie umowy, ale nagle zmieniamy zdanie i wypie****aj.
Raula tez potraktowali jak za przeproszeniem szmatę.

0

Jak chcą przeprowadzić hitowy transfer, to mozna im sprzedać Pedro za 50 mln :D O Neymarze mogą pomarzyć.

0

Tym czasem w szatni "Canarinhos"....
Thiago Silva o odebraniu opaski kapitańskiej w Brazylii: Neymar do mnie nie przyszedł. Nikt do mnie nie przyszedł i nie porozmawiał. Boli.Nie mogę udawać, że jestem szczęśliwy. Czuję się bardziej 'pusty'. Jestem zły na te sytuację.

0

Z Sevilla trzeba wyjść w najsilniejszym składzie, to bardzo ważny mecz. Mam nadzieje, ze Dunga jest na tyle rozumny, ze jak Neymar bedzie miał jakieś problemy, to nie zagra.

0

Afellayowi kończy sie kontrakt w czerwcu wiec watpię byśmy cos za niego dostali. Odejdzie w lecie za darmo.

0

Ktoś tu widzę jest Wielkim fanem Jacka Gmocha :D

8

A ja dalej wierzę w to, że stary Piquenbauer wróci :) I mam nadzieje, że to prędzej niż sie spodziewam :)

0

Lloret de Mar, świetne miejsce :) Jak ktoś nie wie gdzie się wybrać na wakacje to polecam tą miejscowość. Do Barcelony też nie daleko z Lloret :)

0

Klopp jak najbardziej, reszty nie widzę w koszulce Barcelony, bądz na ławce trenerskiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?