Ej, ej. Jestem wielkim fanem Barw Szczęścia i kończą sie max. o 20.40, wiec nie widzę problemu z oglądaniem Barcy :D. A tak serio, to moja dziewczyna rownież to ogląda, wiec znam twój ból przyjacielu :D
Akurat mój drogi Alexisem interesowałem się jeszcze za czasów gdy grał w Udinese. ''Zakochałem się'' w jego technice, w jego stylu gry, to jak ośmieszał bramkarzy ( przykład w meczu z Palermo gdy w sytuacji sam na sam, zwodem położył bramkarza na glebę i strzelil do pustej bramki ). Pokochałem go jeszcze bardziej, za to jak w Barcelonie walczył, za to jak latał po boisku jak jakiś opętany, do obrony i do ataku, do obrony, do ataku. I tak w kółko. Po sezonie 12/13 każdy chciał go sprzedać bo nie ukrywam grał słabo, a ja mówiłem, że każdy kto te słowa powiedział odszczeka je po następnym sezonie, i co? Wystarczy spojrzeć na jego statystyki z poprzednich rozgrywek. ''Widzieliśmy jak grał'', jak wg. Ciebie grał ? Bo wg. mnie to był NAJLEPSZY ZAWODNIK Barcelony w zeszłym sezonie. Dziękuje, i pozdrawiam.
Ibra strzelał tylko na początku sezonu, cos w 10 meczach miał 10 bramek, ale... Potem sie zacisk nic nie strzelał, wszedł za niego Bojan ktory zaczął strzelać jak na zawołanie. Wielu zastanawiało sie jak skończyłby sie mecz rew. w półfinale z Interem gdyby to Bojan ( ktory strzelił prawidłowa bramkę w 90' ale pajac którego potocznie nazywa sie sędziom nie uznał gola, bo dopatrzył sie ręki Toure ) zagrał od początku meczu.
Żebyście się nie zdziwili jak wyjdzie na moje i to Leo zgarnie ZP, bo MŚ będą miały najwiekszy wpływ na to. Neuer jej nie dostanie, wątpie żeby kiedykolwiek jakiś GK wygrał ZP. Jak dla mnie powinna być oddzielna nagroda dla bramkarzy.
Co prawda informacja sprzed dwóch dni, ale nie widziałem by ktoś o tym tutaj pisał...
"Jeżeli TAS podtrzyma żaka transferowy, Barcelona bedzie chciała zaoferować przedłużenie kontraktu o rok Daniemu Alvesowi. Brazylijczyk chce przedłużenia o 2 lata" zródło: AS
Jeżeli Leo strzeli hattricka z PSG pobije kolejny rekord, rekord goli w fazie gr. LM, należący do Ronaldo ( 9 goli, na ten moment Leo ma 7 ). To będzie trudne, ale czy są jakieś granice dla Boga futbolu? :) #D10S
Komplement? Obrażają go, twierdząc, że gra na dopingu. Ale takie są już prześcieradła w wieku 10-13lat. Nie potrafią zrozumieć, że Leo potrafi zdobywać gole bez nurkowania w polu karnym.
Zubizarreta to zwykły pasożyt. Bramkarzem może i był dobrym, ale on się nadaje na dyrektora sportowego, jak ja na baletnice. Abi włoży tyle samo serca w te szkółki, tak jak na boisku w koszulce Barcy.
A ja dalej będę powtarzał, że facet, po pierwsze dostał za mało czasu, a po drugie nie mógł robić wszystkiego co chciał. Wprowadzał powoli nowy styl, to dostał opier**l po meczu z Rayo, że Barca nie miała posiadania piłki ( a mecz wygrała bodajże 4-0 ).
Nie masz co się wysilać, szansa za to, że dostanie bana jest bardzo mała. Pewnie nie widzą w tej wypowiedzi ( zresztą jak i w poprzednich jego postach ) żadnej prowokacji. Mam wrażenie, że odkąd IceMan przestał być tu adminem z dnia, na dzień jest coraz gorzej. Zresztą wiem to po sobie, bo jak można dostać bana za post : ,, Nasz zarząd to debile'' ? Trudno się z tym nie zgodzić , a niesamowitą obrazą ten post nie był, patrząc na to jak inni używają wulgaryzmów pod newsami.
Powiem wam, że z tym Nyomem to nie jest głupi pomysł. Może i nie gra w najlepszym klubie, ale jest silny, wysoki (1,86cm!), a na dodatek szybki. Więc ja jestem jak najbardziej za, poza tym cena też nie byłaby wysoka.
Niesamowicie mu współczuje, bo wczoraj przynajmniej z 3cio ligowcem powinien zagrać, ale tak jak juz mówiłem, on jest na ten moment za słaby by grac w Barcelonie. Sprzedać, ale zostawić sobie możliwość pierwokupu. Jeżeli okazało by sie, ze gdzieś odpalił to ściągnąć go z powrotem i tyle.
0
Opija*, ah ten telefonik...
4
- Na Camp Nou Zlatan Ibrahimović zdobył jedną bramkę w barwach PSG i jedną w koszulce FC Barcelony.
??
Redakcja widzę opieka zwycięstwo :D
0
I brawo dla Ciebie Aragorn :)
0
W zeszłym roku mówił, że postawiłby wszystko na to, że Messi dostanie ZP, pomylił się. W tym roku tez się pomyli :)
0
3:30, ''ręka'' Yayi.
7
Ej, ej. Jestem wielkim fanem Barw Szczęścia i kończą sie max. o 20.40, wiec nie widzę problemu z oglądaniem Barcy :D. A tak serio, to moja dziewczyna rownież to ogląda, wiec znam twój ból przyjacielu :D
1
Jeżeli miał przejść do Barcy za podobna kwotę za jaka przeszedł do PSG, to dziękuję Bogu, za to, ze wybrał PSG.
0
http://www.fcb24.com/aktualnosci/42545/victor-valdes-najlepszym-bramkarzem-w-historii-la-liga.html
:DD
2
Jeżeli Leo strzeli dzis hattricka... Byłoby to cos niesamowitego, 5 meczy 4 HT :)
28
Wchodzę na livescore, patrzę, Real 1:0, mówię Ronaldo z karnego, i chwilkę pózniej stałem się jasnowdziem :)
1
Akurat mój drogi Alexisem interesowałem się jeszcze za czasów gdy grał w Udinese. ''Zakochałem się'' w jego technice, w jego stylu gry, to jak ośmieszał bramkarzy ( przykład w meczu z Palermo gdy w sytuacji sam na sam, zwodem położył bramkarza na glebę i strzelil do pustej bramki ). Pokochałem go jeszcze bardziej, za to jak w Barcelonie walczył, za to jak latał po boisku jak jakiś opętany, do obrony i do ataku, do obrony, do ataku. I tak w kółko. Po sezonie 12/13 każdy chciał go sprzedać bo nie ukrywam grał słabo, a ja mówiłem, że każdy kto te słowa powiedział odszczeka je po następnym sezonie, i co? Wystarczy spojrzeć na jego statystyki z poprzednich rozgrywek. ''Widzieliśmy jak grał'', jak wg. Ciebie grał ? Bo wg. mnie to był NAJLEPSZY ZAWODNIK Barcelony w zeszłym sezonie. Dziękuje, i pozdrawiam.
0
Bartra na PO? Byłby niemiłosiernie dręczony przez Lavezziego czy Lucasa. Może Pedro?
7
Wolałem by Alexis został w Barcelonie, a Suarez w LFC :)
2
Ibra strzelał tylko na początku sezonu, cos w 10 meczach miał 10 bramek, ale... Potem sie zacisk nic nie strzelał, wszedł za niego Bojan ktory zaczął strzelać jak na zawołanie. Wielu zastanawiało sie jak skończyłby sie mecz rew. w półfinale z Interem gdyby to Bojan ( ktory strzelił prawidłowa bramkę w 90' ale pajac którego potocznie nazywa sie sędziom nie uznał gola, bo dopatrzył sie ręki Toure ) zagrał od początku meczu.
69
Dobrze, że On nie zapomniał jak się broni :) A nie, czekaj...
0
Przecież to jest kpina, pier****na mafia.
7
Żebyście się nie zdziwili jak wyjdzie na moje i to Leo zgarnie ZP, bo MŚ będą miały najwiekszy wpływ na to. Neuer jej nie dostanie, wątpie żeby kiedykolwiek jakiś GK wygrał ZP. Jak dla mnie powinna być oddzielna nagroda dla bramkarzy.
14
A co Ty chcesz w tym sezonie odliczać gole Messiemu? Przecież nie zdobył ani jednego gola z jedenastu metrów :)
0
Co prawda informacja sprzed dwóch dni, ale nie widziałem by ktoś o tym tutaj pisał...
"Jeżeli TAS podtrzyma żaka transferowy, Barcelona bedzie chciała zaoferować przedłużenie kontraktu o rok Daniemu Alvesowi. Brazylijczyk chce przedłużenia o 2 lata" zródło: AS
19
Jeżeli Leo strzeli hattricka z PSG pobije kolejny rekord, rekord goli w fazie gr. LM, należący do Ronaldo ( 9 goli, na ten moment Leo ma 7 ). To będzie trudne, ale czy są jakieś granice dla Boga futbolu? :) #D10S
0
I kolejny rekord pobity :) #D10S
1
Komplement? Obrażają go, twierdząc, że gra na dopingu. Ale takie są już prześcieradła w wieku 10-13lat. Nie potrafią zrozumieć, że Leo potrafi zdobywać gole bez nurkowania w polu karnym.
10
Miec takie umiejętności, możliwości, i robić z siebie piz*e. Mam nadzieje, ze jego nurkowanie było brane pod uwagę przy głosowaniach na ZP.
8
Zubizarreta to zwykły pasożyt. Bramkarzem może i był dobrym, ale on się nadaje na dyrektora sportowego, jak ja na baletnice. Abi włoży tyle samo serca w te szkółki, tak jak na boisku w koszulce Barcy.
2
A ja dalej będę powtarzał, że facet, po pierwsze dostał za mało czasu, a po drugie nie mógł robić wszystkiego co chciał. Wprowadzał powoli nowy styl, to dostał opier**l po meczu z Rayo, że Barca nie miała posiadania piłki ( a mecz wygrała bodajże 4-0 ).
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10686979_971602536201762_4583119006523900062_n.jpg?oh=a1957483122a440d4fffc76487a1f530&oe=550DBC85
Boże, gdyby były takie koszulki, to bym mógł z 5 stów za nie zapłacić :D
4
Nie masz co się wysilać, szansa za to, że dostanie bana jest bardzo mała. Pewnie nie widzą w tej wypowiedzi ( zresztą jak i w poprzednich jego postach ) żadnej prowokacji. Mam wrażenie, że odkąd IceMan przestał być tu adminem z dnia, na dzień jest coraz gorzej. Zresztą wiem to po sobie, bo jak można dostać bana za post : ,, Nasz zarząd to debile'' ? Trudno się z tym nie zgodzić , a niesamowitą obrazą ten post nie był, patrząc na to jak inni używają wulgaryzmów pod newsami.
0
Powiem wam, że z tym Nyomem to nie jest głupi pomysł. Może i nie gra w najlepszym klubie, ale jest silny, wysoki (1,86cm!), a na dodatek szybki. Więc ja jestem jak najbardziej za, poza tym cena też nie byłaby wysoka.
1
Niesamowicie mu współczuje, bo wczoraj przynajmniej z 3cio ligowcem powinien zagrać, ale tak jak juz mówiłem, on jest na ten moment za słaby by grac w Barcelonie. Sprzedać, ale zostawić sobie możliwość pierwokupu. Jeżeli okazało by sie, ze gdzieś odpalił to ściągnąć go z powrotem i tyle.
0
Może skorzystają z kontuzji Vermy i zgodnie z prawem kupią jakiegoś PO na przyszły sezon? Pożyjemy, zobaczymy.