Nie wiem co wy macie z tym Montoyą, facet jest tak samo mierny jak Czyhrynski, różnica jest taka, że gra na prawej obronie, a nie na środku. Alves nawet w tej formie co obecnie prezentuje(?) zjada go na śniadanie.
Zdjęcie umieszczone wyżej, które pokazuje zapłakanego Marca, w meczu Barca - Atletico, w którym padł remis 1-1, i mecz który zabrał nam mistrzostwo, pokazuje jak bardzo ten chłopak kocha nasz klub. Już najwyższa pora by grał w pierwszej ''11''.
Cholernie dobry mecz, i cholernie ważna wygrana :D Oprócz zdobytych pkt., morale zawodników będą również bardzo dobre po takim meczu, i z takim przeciwnikiem :)
Ludzie skończcie gadać o Messim i jego pozycji na ofensywnym pomocniku, Leo im dalej jest bramki tym gorzej gra, cofa sie, jest mniej widoczny. Jego pozycja to wysunięty napastnik, w ostateczności prawy skrzydłowy gdyby Suarez przeszedł na szpice.
Paru znam, i grają dzis tam gdzie chcieli np. Neymar czy Suarez. Reus od dłuższego czasu chce grac dla Barcy, nawet byłby newsy, ze zasmucił go transfer Suareza, bo wie, ze na jego transfer nie starczy pieniędzy. Co do bana możliwe, ze w 50% zostanie zniesiony, wszystko w rękach TAS. Jak tak sie stanie, dostanie "cynk" od Barcy, ze sa nim zainteresowani, i w lecie dojdzie do tranaferu.
Krecidlo na twitterze :
Jak informuje BILD, Marco Reus "sercem" chce dojść do Barcelony. Niemiec od dziecka ma zachwycać się Barçą, która odwzajemnia to uczucie :)
Wielbił i bardzo wtedy chciał przejść do Barcy, nawet były plotki łączące go z Barca, jednak Guardiola nie chciał Suareza w swoim składzie. To akurat dobrze pamiętam :)
Jeżeli styl sie nie zmieni, to nie mamy co marzyć o zdobywaniu pucharów. Nowy styl to jedno, trener ktory zmieni styl to drugie. Dopóki trenerem bedzie znajomy zarządu, obojętnie czy jest to Enrique czy ktoś inny nie mamy co liczyć na świetne lata Barcy.
Życzę Gerardowi w sprawach rodzinnych jak najlepiej, ale ciekawe jest to, ze gdy pojawiła sie w jego życiu Shakira, to zaczął grac co raz słabiej :D Drugim powodem jest brak obok niego kogoś takiego jak Puyi, ktory mu czasami pomoże, ale tez opier***i kiedy trzeba.
0
Czyli rozumiem, że wolisz by Barca przegrała kolejny mecz, jo?:)
7
Liczę w końcu na wysoką wygraną, pobity rekord Zarry przez Leo, i debiutancki gol Luisa. Także minimum na 3 z przodu :D
1
Nie wiem co wy macie z tym Montoyą, facet jest tak samo mierny jak Czyhrynski, różnica jest taka, że gra na prawej obronie, a nie na środku. Alves nawet w tej formie co obecnie prezentuje(?) zjada go na śniadanie.
2
Zdjęcie umieszczone wyżej, które pokazuje zapłakanego Marca, w meczu Barca - Atletico, w którym padł remis 1-1, i mecz który zabrał nam mistrzostwo, pokazuje jak bardzo ten chłopak kocha nasz klub. Już najwyższa pora by grał w pierwszej ''11''.
0
Cholernie dobry mecz, i cholernie ważna wygrana :D Oprócz zdobytych pkt., morale zawodników będą również bardzo dobre po takim meczu, i z takim przeciwnikiem :)
1
Tak poza tym Pique ma nr.3.
0
''Film nie istnieje'' :c
0
I te ''setki'' były niesłuszne. Zasłonięcie twarzy ręką nie jest podstawą na podyktowanie ''11''. Piłkarz chroni swoje zdrowie.
1
http://ofsajd.onet.pl/faceci/trzeci-komplet-strojow-fc-barcelona-na-sezon-2014-15/nyfct
:)
1
To jest 3ci komplet strojów, 2gi jest w kolorze pomarańczowym :)
0
Mam pytanie, ktoś wie co z Ibra? Miał szybko wrócić, a jego nie ma, i nie ma.
0
Wyczuwam ostrego focha ze strony Pique :DDD
1
Pique na CDM? Ciekawie, ciekawie.
0
Ja mam 145 euro :D
0
145 euro na stronie Nike, moim zdaniem to ponad 610zl :)
0
Lekko ponad 600 zł na nasze :) Trzeba pomyśleć, tylko szkoda by mi było w nich chodzić, i nie daj Boże ubrudzić :D
0
Szczerze wolę by APOEL urwał pkt. PSG, ale szanse na to są mniej niż minimalne :) Poza tym grają na Parc des Princes.
1
Ludzie skończcie gadać o Messim i jego pozycji na ofensywnym pomocniku, Leo im dalej jest bramki tym gorzej gra, cofa sie, jest mniej widoczny. Jego pozycja to wysunięty napastnik, w ostateczności prawy skrzydłowy gdyby Suarez przeszedł na szpice.
0
Paru znam, i grają dzis tam gdzie chcieli np. Neymar czy Suarez. Reus od dłuższego czasu chce grac dla Barcy, nawet byłby newsy, ze zasmucił go transfer Suareza, bo wie, ze na jego transfer nie starczy pieniędzy. Co do bana możliwe, ze w 50% zostanie zniesiony, wszystko w rękach TAS. Jak tak sie stanie, dostanie "cynk" od Barcy, ze sa nim zainteresowani, i w lecie dojdzie do tranaferu.
0
Dajcie spokój juz tym Ronaldo, jak chce to nie nurkują, jego sprawa jak nie zależy mu na wizerunku w oczach kibiców.
3
Krecidlo na twitterze :
Jak informuje BILD, Marco Reus "sercem" chce dojść do Barcelony. Niemiec od dziecka ma zachwycać się Barçą, która odwzajemnia to uczucie :)
0
Liczę na rewanż za zeszłoroczną porażkę :)
2
Ja żałowałem jak odchodził, jednak teraz cieszę się, że ten transfer doszedł do skutku, Thiago stał się wielką szklanką, a 25 mln na drzewie nie wisi.
1
Wielbił i bardzo wtedy chciał przejść do Barcy, nawet były plotki łączące go z Barca, jednak Guardiola nie chciał Suareza w swoim składzie. To akurat dobrze pamiętam :)
17
4-3-3
- Bartra na SO
- Masche na SPD
- Suarez na szpice
- Leo na prawe skrzydło
I po ''kryzysie''.
13
Widać nasz najlepszy zarząd w historii woli miec dalej posiadanie piłki w każdy meczu na poziomie 70% niz nowe trofea w gablotach.
2
A to ci nowość...
0
Jeżeli styl sie nie zmieni, to nie mamy co marzyć o zdobywaniu pucharów. Nowy styl to jedno, trener ktory zmieni styl to drugie. Dopóki trenerem bedzie znajomy zarządu, obojętnie czy jest to Enrique czy ktoś inny nie mamy co liczyć na świetne lata Barcy.
2
Życzę Gerardowi w sprawach rodzinnych jak najlepiej, ale ciekawe jest to, ze gdy pojawiła sie w jego życiu Shakira, to zaczął grac co raz słabiej :D Drugim powodem jest brak obok niego kogoś takiego jak Puyi, ktory mu czasami pomoże, ale tez opier***i kiedy trzeba.
1
On po prostu ma ''uraz w głowie'', to w nim siedzi, i boi się, że jak przedobrzy to kontuzja może wrócić.