0

Luiz ostatnio gra słabo, o Marquinhosie pisze sie( piszą fani PSG), ze popełnia błędy jak nowicjusz. Leo jest w takim gazie, ze cieżko bedzie go powstrzymać, tym bardziej, ze w pewnym sensie chce sie odegrać za ten dwumecz w którym doznał tej cholernej kontuzji.

2

Cavani* pisze na telefonie... :D

0

Jak dla mnie PSG na ten moment to tylko Ibra. Wystarczy zobaczyć jak grają gdy Szwed jest na boisku a jak go nie ma. Cacanki zawodzi, Luiz w obronie gra słabo..

2

Niezbyt udane porównanie...

10

Ibra nie zagra w jutrzejszym meczu. Szkoda z jednej strony, drugiej nie :D Vamos!

2

Po to kupowali obrońców, żeby nie było problemów kto ma zagrać jakby nie daj Boże przytrafi się kontuzja, by teraz sprzedawać następnego? Poza tym jest zakaz transferowy.

3

3/4:0 Barca :) Z Levante stawiałem na La Manite, więc liczę, że tym razem również trafię z wynikiem :)

0

Nie ma szans. Nie po to Barcelona kupowała obrońców, żeby zaraz następnego sprzedawać. Tym bardziej, że jest zakaz transferowy.

0

Sport dzisiaj ostro :D

3

Z Rayo? Prędzej bym sie spodziewał, ze zremisuje w środę z Malaga. Barca leje co roku Rayo po 5:0 czy wyżej, obojętnie czy grają na CN, czy na wyjeździe.

0

Na terenie Malagi zawsze gra sie trudno, jednak Leo i spółka nie raz pokazali ze potrafią tam wygrywać.

0

Jeżeli znowu strzeliły z 3,4 gole, a nie stracimy żadnego to bedzie cos niesamowitego :)

0

PSG nie jest w świetnej formie, w tabeli sa poza podium ze strata 3ch pkt do prowadzącej OM.

8

Barca gromi, Polacy zdobywają mistrzostwo swiata... I poniedziałek robi sie milszy :)

2

Myślę, że jak szybko strzelą gola, to potem worek się otworzy. Levante będzie chciało straty odrobić, a to będzie szansa na strzelenie kolejnych goli.

0

1:1 bylo w sezonie 13/14 :) W sezonie 12/13 u nich było 4:0 dla Barcy :)

0

Villa nt. startu Barcy w nowym sezonie -
„Jestem bardzo szczęśliwy z tego, w jaki sposób rozpoczęli sezon. Jestem bardzo zadowolony z formy, jaką prezentują moi koledzy. Mam wielkie uznanie dla Luisa Enrique. Myślę, że to wielki trener i życzę im wszystkiego, co najlepsze”

:)

0

Chciałbym żeby chłopaki w tym meczu strzelili z 4,5 bramek :) Wiec nie pogardzę wynikiem z sezonu 12/13 :)

1

Szczerze,to zapewne oni maja w dupie siatkówkę :D

0

Mecz finałowy bedzie odblokowany.

0

Jednego obrońcę Interu :) Jak dobrze pamiętam to był Cordoba który już zakończył karierę, ale mogę się mylić :) Co do Ibry to miał świetny start w Barcelonie, 11 meczy i 11 goli jak się nie myle, ale potem Leo chciał grać na szpicy, czasami Bojan grał to co się dziwić, że Zlatan był bez formy :)

0

Pele nie może się równać z Messim, chwali się, że strzelił 1000 bramek w lidze, gdzie obrońcy byli na poziomie dzisiejszych tyczek treningowych.

21

Mi najbardziej utkwił w głowie jego gol w LM z Interem w półfinale jak ośmieszył Julio Cesara :)

0

Referendum w Szkocji. Sondaż YouGov: "nie" dla niepodległości.

Czyli jednak nic z tego ?:)

0

Jutro w TVN24 - Putin zakręca korek z gazem Polsce po porażce Sbornej na MS z Polska :D

0

Potrafi myśleć, i nie ubliżaj mi. W moich oczach drużyna która gra otwarty futbol, mimo, że nie jest wielka, a ma na przeciw siebie wielki klub zasługuje na większy szacunek, bo przynajmniej próbuje coś strzelić. Co to za futbol stanąć 10cioma zawodnikami we własnym polu karnym i liczyć żeby wpadło jak najmniej ?

0

Niech się facet nie ośmiesza, za wczorajszą grę na jego miejscu bym się wstydził. Ustawił autobus i cały happy.

0

4ty mecz sezonu i tyle 7 goli zdobytych... W zeszłym sezonie po pierwszym meczu mieliśmy wiecej bramek zdobytych niz teraz po 4ch...

1

Liczę na to :)

1

Ter Stegen ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?