Luiz ostatnio gra słabo, o Marquinhosie pisze sie( piszą fani PSG), ze popełnia błędy jak nowicjusz. Leo jest w takim gazie, ze cieżko bedzie go powstrzymać, tym bardziej, ze w pewnym sensie chce sie odegrać za ten dwumecz w którym doznał tej cholernej kontuzji.
Jak dla mnie PSG na ten moment to tylko Ibra. Wystarczy zobaczyć jak grają gdy Szwed jest na boisku a jak go nie ma. Cacanki zawodzi, Luiz w obronie gra słabo..
Po to kupowali obrońców, żeby nie było problemów kto ma zagrać jakby nie daj Boże przytrafi się kontuzja, by teraz sprzedawać następnego? Poza tym jest zakaz transferowy.
Z Rayo? Prędzej bym sie spodziewał, ze zremisuje w środę z Malaga. Barca leje co roku Rayo po 5:0 czy wyżej, obojętnie czy grają na CN, czy na wyjeździe.
Villa nt. startu Barcy w nowym sezonie -
„Jestem bardzo szczęśliwy z tego, w jaki sposób rozpoczęli sezon. Jestem bardzo zadowolony z formy, jaką prezentują moi koledzy. Mam wielkie uznanie dla Luisa Enrique. Myślę, że to wielki trener i życzę im wszystkiego, co najlepsze”
Jednego obrońcę Interu :) Jak dobrze pamiętam to był Cordoba który już zakończył karierę, ale mogę się mylić :) Co do Ibry to miał świetny start w Barcelonie, 11 meczy i 11 goli jak się nie myle, ale potem Leo chciał grać na szpicy, czasami Bojan grał to co się dziwić, że Zlatan był bez formy :)
Potrafi myśleć, i nie ubliżaj mi. W moich oczach drużyna która gra otwarty futbol, mimo, że nie jest wielka, a ma na przeciw siebie wielki klub zasługuje na większy szacunek, bo przynajmniej próbuje coś strzelić. Co to za futbol stanąć 10cioma zawodnikami we własnym polu karnym i liczyć żeby wpadło jak najmniej ?
0
Luiz ostatnio gra słabo, o Marquinhosie pisze sie( piszą fani PSG), ze popełnia błędy jak nowicjusz. Leo jest w takim gazie, ze cieżko bedzie go powstrzymać, tym bardziej, ze w pewnym sensie chce sie odegrać za ten dwumecz w którym doznał tej cholernej kontuzji.
2
Cavani* pisze na telefonie... :D
0
Jak dla mnie PSG na ten moment to tylko Ibra. Wystarczy zobaczyć jak grają gdy Szwed jest na boisku a jak go nie ma. Cacanki zawodzi, Luiz w obronie gra słabo..
2
Niezbyt udane porównanie...
10
Ibra nie zagra w jutrzejszym meczu. Szkoda z jednej strony, drugiej nie :D Vamos!
2
Po to kupowali obrońców, żeby nie było problemów kto ma zagrać jakby nie daj Boże przytrafi się kontuzja, by teraz sprzedawać następnego? Poza tym jest zakaz transferowy.
3
3/4:0 Barca :) Z Levante stawiałem na La Manite, więc liczę, że tym razem również trafię z wynikiem :)
0
Nie ma szans. Nie po to Barcelona kupowała obrońców, żeby zaraz następnego sprzedawać. Tym bardziej, że jest zakaz transferowy.
0
Sport dzisiaj ostro :D
3
Z Rayo? Prędzej bym sie spodziewał, ze zremisuje w środę z Malaga. Barca leje co roku Rayo po 5:0 czy wyżej, obojętnie czy grają na CN, czy na wyjeździe.
0
Na terenie Malagi zawsze gra sie trudno, jednak Leo i spółka nie raz pokazali ze potrafią tam wygrywać.
0
Jeżeli znowu strzeliły z 3,4 gole, a nie stracimy żadnego to bedzie cos niesamowitego :)
0
PSG nie jest w świetnej formie, w tabeli sa poza podium ze strata 3ch pkt do prowadzącej OM.
8
Barca gromi, Polacy zdobywają mistrzostwo swiata... I poniedziałek robi sie milszy :)
2
Myślę, że jak szybko strzelą gola, to potem worek się otworzy. Levante będzie chciało straty odrobić, a to będzie szansa na strzelenie kolejnych goli.
0
1:1 bylo w sezonie 13/14 :) W sezonie 12/13 u nich było 4:0 dla Barcy :)
0
Villa nt. startu Barcy w nowym sezonie -
„Jestem bardzo szczęśliwy z tego, w jaki sposób rozpoczęli sezon. Jestem bardzo zadowolony z formy, jaką prezentują moi koledzy. Mam wielkie uznanie dla Luisa Enrique. Myślę, że to wielki trener i życzę im wszystkiego, co najlepsze”
:)
0
Chciałbym żeby chłopaki w tym meczu strzelili z 4,5 bramek :) Wiec nie pogardzę wynikiem z sezonu 12/13 :)
1
Szczerze,to zapewne oni maja w dupie siatkówkę :D
0
Mecz finałowy bedzie odblokowany.
0
Jednego obrońcę Interu :) Jak dobrze pamiętam to był Cordoba który już zakończył karierę, ale mogę się mylić :) Co do Ibry to miał świetny start w Barcelonie, 11 meczy i 11 goli jak się nie myle, ale potem Leo chciał grać na szpicy, czasami Bojan grał to co się dziwić, że Zlatan był bez formy :)
0
Pele nie może się równać z Messim, chwali się, że strzelił 1000 bramek w lidze, gdzie obrońcy byli na poziomie dzisiejszych tyczek treningowych.
21
Mi najbardziej utkwił w głowie jego gol w LM z Interem w półfinale jak ośmieszył Julio Cesara :)
0
Referendum w Szkocji. Sondaż YouGov: "nie" dla niepodległości.
Czyli jednak nic z tego ?:)
0
Jutro w TVN24 - Putin zakręca korek z gazem Polsce po porażce Sbornej na MS z Polska :D
0
Potrafi myśleć, i nie ubliżaj mi. W moich oczach drużyna która gra otwarty futbol, mimo, że nie jest wielka, a ma na przeciw siebie wielki klub zasługuje na większy szacunek, bo przynajmniej próbuje coś strzelić. Co to za futbol stanąć 10cioma zawodnikami we własnym polu karnym i liczyć żeby wpadło jak najmniej ?
0
Niech się facet nie ośmiesza, za wczorajszą grę na jego miejscu bym się wstydził. Ustawił autobus i cały happy.
0
4ty mecz sezonu i tyle 7 goli zdobytych... W zeszłym sezonie po pierwszym meczu mieliśmy wiecej bramek zdobytych niz teraz po 4ch...
1
Liczę na to :)
1
Ter Stegen ! :)