Inaczej byś mówił jakbyś to ty dostał wtedy jego autograf. On nie zlekceważył poleceń trenera, bo potem się rozgrzewał, po prostu rozdał kilka autografów przed tym. Enrique powinien to rozumieć, co to znaczy dostać autograf piłkarza Barcelony, bo sam tym piłkarzem był, i nie jeden uśmiech zapewne na twarzy kibica wywołał.
Alves podobno po zakończeniu sezonu zostanie mu jeszcze jeden rok. Tak ma zapisane w kontrakcie, mówił to na konferencji. Xaviego jak poproszą to tez zostanie. Xavi to legenda i wie, ze stał sie nią dzieki Barcelonie.
Jak dla mnie środkowy obrona nie powinien gubić sie w ten sposób. 2 babole i zamiast 1:0 byłoby 1:2. Jeden błąd każdemu może sie zdarzyć, ale on był naprawdę niepewny.
Żeby Lucho sie nie przeliczył, bo doświadczenie Xaviego w takim meczu bardzo by sie przydało. To, ze Ney nie wyjdzie w pierwszej 11, wraca świeżo po kontuzji.
ZP nie przyznaje sie tylko za tytułu klubowe kolego. Ronaldinho pare lat temu miał dostać ZP bo rozegrał świetny sezon, a nagrodę zgarnął Cannavaro za MS. Leo zdobył vicemistrzostwo a to jest tak samo trudne jak wygranie LM, a kto wie czy nie trudniejsze.
Mam prawo wyrażać swoją opinię i tego mi nie zabronisz. I pozwól, że sam zadecyduję kiedy mam iść spać, bo małym dzieckiem już nie jestem. Atletico straciło dwa najsilniejsze pkt. w swoim zespole. Coste który był odpowiedzialny za zdobywanie bramek, i Courtois który miał ratować zespół. Sorry, ale nie powiesz mi, że Mandzukić z którego smieją się nawet kibice AM jest lepszy od Costy, a Moya czy Oblak są chociaż na równi z drugim najlepszym GK na świecie.
Ostatni mecz to już wg. cyrk na kółkach... Przegrywać 2-0, by w chwile doprowadzić do wyrównania po 2ch golach samobójczych przeciwnika :D Pózniej oczywiście zwycięski gol Leo. Jednak z ostatnim meczem najbardziej kojarzy mi się pewien banan i Alves w roli głównej :D
Ja gdy trenowałem w swoim klubie również często spotykałem się z taką drabinką, polegało to na przebiegnięciu przez nią ćwiczeniem ''Skip A'' i osobiście nie sprawiało to mi absolutnie żadnego problemu, tylko pytanie czy oni robili to samo, czy może inne ćwiczenie :)
Nic nie wiadomo, skąd wiesz czy tam nie zacznie strzelać? Może zmiana środowiska dobrze mu zrobi? W Milanie będzie praktycznie jedynym napastnikiem ( zostaje jeszcze Pazzini, ale on formą również nie błyszczy ). Torres ma gdzieś w sobie ten swój instynkt strzelecki, tylko po prostu wraz z przenosinami do Chelsea go zatracił. Może w Mediolanie go odzyska.
1
Pasuje stary :D
2
[COPE] : Zwrot akcji ws. Iniesty! Eibar przebija ofertę Realu oferując 95mln + 3 sprzątaczki! Łączna suma to ok. 114,5mln!
0
Inaczej byś mówił jakbyś to ty dostał wtedy jego autograf. On nie zlekceważył poleceń trenera, bo potem się rozgrzewał, po prostu rozdał kilka autografów przed tym. Enrique powinien to rozumieć, co to znaczy dostać autograf piłkarza Barcelony, bo sam tym piłkarzem był, i nie jeden uśmiech zapewne na twarzy kibica wywołał.
15
Juz bez przesady, rozdał pare autografów i zabrał sie do rozgrzewki. Nie ma sensu robić bez sensu awantury.
0
Może lepiej bedzie grał po transferze do Chicago.
2
No i swietnie. Don Andres sobie odpocznie a pózniej bedzie śmigał i zagrywał kapitalne piłki w koszulce Barcelony.
0
Alves podobno po zakończeniu sezonu zostanie mu jeszcze jeden rok. Tak ma zapisane w kontrakcie, mówił to na konferencji. Xaviego jak poproszą to tez zostanie. Xavi to legenda i wie, ze stał sie nią dzieki Barcelonie.
1
Jak dla mnie środkowy obrona nie powinien gubić sie w ten sposób. 2 babole i zamiast 1:0 byłoby 1:2. Jeden błąd każdemu może sie zdarzyć, ale on był naprawdę niepewny.
1
No to chyba miałeś oczy w 4ch literach. W tym meczu zagrał słabo.
17
Jak wierzyć człowiekowi, który parę lat temu powiedział, że nigdy nie ubierze koszulki Chelsea ?;)
0
W końcu dobra konkurencja dla Benzemy :DDD
18
Statystyki Sergio po wczorajszym meczu - 13 odbiorow, 0 strat. Rzeczywiście słabo gra ostatnio ;)
3
Czy tylko mi sie wydaje, ze to ściema? Oglądając mecz nie było widać by Messiemu cos dolegało.
2
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo :)
2
Żeby Lucho sie nie przeliczył, bo doświadczenie Xaviego w takim meczu bardzo by sie przydało. To, ze Ney nie wyjdzie w pierwszej 11, wraca świeżo po kontuzji.
4
HAHAHA :D
http://asmonaco.pl/2014/08/falcao-potwierdza-5-lat-w-realu-madryt-castilla/
HalaLegia, haha :D
6
Jezu, ludzie, skończcie z tym 16stym numerem... To, ze nie wiedział, ze z 16stka grał Busi to nie znaczy, ze nie interesował sie Barcelona...
0
ZP nie przyznaje sie tylko za tytułu klubowe kolego. Ronaldinho pare lat temu miał dostać ZP bo rozegrał świetny sezon, a nagrodę zgarnął Cannavaro za MS. Leo zdobył vicemistrzostwo a to jest tak samo trudne jak wygranie LM, a kto wie czy nie trudniejsze.
2
Już widzę ten płacz jak Messi w styczniu ZP odbierze.
0
Mam prawo wyrażać swoją opinię i tego mi nie zabronisz. I pozwól, że sam zadecyduję kiedy mam iść spać, bo małym dzieckiem już nie jestem. Atletico straciło dwa najsilniejsze pkt. w swoim zespole. Coste który był odpowiedzialny za zdobywanie bramek, i Courtois który miał ratować zespół. Sorry, ale nie powiesz mi, że Mandzukić z którego smieją się nawet kibice AM jest lepszy od Costy, a Moya czy Oblak są chociaż na równi z drugim najlepszym GK na świecie.
1
Atletico z taką grą będzie miało problemy by do TOP5 się załapać... Jedyne co ich ratuję to stałe fragmenty, nie ma szans by obronili mistrzostwo.
0
Ale na terenie przeciwnika, nie na własnym stadionie. Poza tym jak dobrze pamietam to Elche nie przegrali na własnym stadionie od grudnia 2013roku.
2
5-3! Czyzby najlepszy mecz sezonu został rozegrany już w 3 kolejce?:D
7
Ostatni mecz to już wg. cyrk na kółkach... Przegrywać 2-0, by w chwile doprowadzić do wyrównania po 2ch golach samobójczych przeciwnika :D Pózniej oczywiście zwycięski gol Leo. Jednak z ostatnim meczem najbardziej kojarzy mi się pewien banan i Alves w roli głównej :D
12
Wypluj te słowa, człowieku...
0
Bravo
Dani - Pique - Mathieu - Alba
Busi
Xavi - Ivan
Ney - Leo -Munir
Taka ,,11" bym chętnie zobaczył, chociaż nie jestem pewien czy Ney wyjdzie w pierwszym składzie.
0
El Shaarawy to skrzydłowy, poza tym on stracił cały ostatni sezon przez kontuzje, więc nie wiadomo w jakiej będzie formie.
0
Ja gdy trenowałem w swoim klubie również często spotykałem się z taką drabinką, polegało to na przebiegnięciu przez nią ćwiczeniem ''Skip A'' i osobiście nie sprawiało to mi absolutnie żadnego problemu, tylko pytanie czy oni robili to samo, czy może inne ćwiczenie :)
3
Nic nie wiadomo, skąd wiesz czy tam nie zacznie strzelać? Może zmiana środowiska dobrze mu zrobi? W Milanie będzie praktycznie jedynym napastnikiem ( zostaje jeszcze Pazzini, ale on formą również nie błyszczy ). Torres ma gdzieś w sobie ten swój instynkt strzelecki, tylko po prostu wraz z przenosinami do Chelsea go zatracił. Może w Mediolanie go odzyska.
1
Po prostu żartuje z nowymi kolegami. ;)