2

Iniesta stary? Xavi w tym wieku co jest Iniesta prowadził Barce do tytułów.Miał najlepszy okres w karierze, więc nie pier**l głupot, że Iniesta jest stary.

1

Nie przesadzajmy..

0

Adriano zostaje. Oferta 10 mln za Song i może ubierać czerwoną koszulkę :)

0

Byłem :) Miałem tą przyjemność. Byłem tam w 2010 roku i w 2012. Mi w sumie smakowało, ale lepsze od naszych nie było :D Dobre jest też piwo o nazwie Moritz tak jak kolega pisze w posty wyżej.

1

Estrella - dobre piwko :D

3

Nic dodać, nić ująć ;) Zawsze ceniłem tego trenera i zawsze będę mu życzył jak najlepiej :)

21

Już wyczuwam ten hejt na Songa za spowodowanie kontuzji ter Stegena :D

0

Ludzie, dużo osób wczoraj pisało, ze decyzja w sprawie Suareza zostanie podjęta za 8-10 dni licząc od dnia w którym złożył zeznania wiec przestańcie spamic.

0

Gówno mnie interesuje czy Ty mi wierzysz w to ile lat kibicuje Barcelonie czy nie ;)

@mati
Grał na różnych pozycjach, owszem, ale teraz przyszedł Enrique który zapewne zawsze ustawiałby go w pomocy.

0

Moim zdaniem to tylko dobra wymówka, a co do trenerów się nie zgodzę.Prawdziwy piłkarz chciałby odzyskać zaufanie kibiców, grać w następnym sezonie lepiej niż w poprzednim, ale on wolał spierdzielić do klubu który jest prowadzony przez prawdopodobnie wroga pub. nr.1 w Barcelonie.

4

Kolego, kibicuje Barcelonie już prawie 10 lat wiec nie pier**l głupot(przepraszam za wulgarne słowa, ale na takich ludzi słów brakuje)Poza tym, to Ty jesteś na tej stronie ledwo ponad 40 dni. Byłem z tym klubem gdy był upokarzany choćby gdy robili szplaer na Bernabey czy 90 min póżniej gdy przegrali 1:4, byłem z tym klubem gdy wygrywał 2x z MU w finale LM czy z Realem 5:0 na CN. Jestem z tym klubem od 2005 roku, więc wątpie bym kibicował Barcelonie od czerwca gdy przyszedł NIECHCIANY przeze mnie Suarez. Fabregas nie jest zdrajca? ZDRAJCA, i tyle. Kocham Barce, chce tu zakonczyc karierę... Wracam do domu którym jest Barcelona... Taaa, a spierdzielił do Muła, który pluł i pluje w twarz Barcelonie.

3

To strona Barcelony, a z tego co mi się wydaję to ten zdrajca nie gra już w Barcelonie ;)

1

Marquinhos klasowy obrońca ? Na pewno nie teraz. Może kiedyś tak, teraz nie. Robi błędy jak nowicjusz, nie tylko ja tak twierdzę, ale sami fani PSG. Marquinhos to drugi Bartra, więc lepiej postawić na Marca i dawać mu grać coraz więcej i będziemy mieli obrońcę na lata.

4

Już od wczoraj wszyscy to wiedzą.

0

Villa też nie był skrzydłowym... Nie zdziw się, że zobaczysz Suareza na skrzydle, a na szpicy dalej bedzie grał Leo.

0

Tak, też chciałbym zagłosować, na Masche oczywiście. To co facet robił na MŚ grając na ŚPD to po prostu bajka. Tak grał też w LFC i na tej pozycji powinien grać w Barcelonie. Tak, grać, bo wygryzłby ze składu Busquetsa w piorunującym tempie.

0

To jest coś podobnego jak Superpuchar Hiszpanii. City mistrz Anglii kontra Arsenal - zdobywca FA Cup.

0

Jedynie można podziękować mu za asystę na Bernabeu przy golu Leo w LM, bo za wiele chłopak przez kontuzje nie pograł. Powodzenia Ibi ! :)

0

Mam nadzieje, że będą omijały go kontuzje :) Powodzenia.

0

Nie ma co oceniać trenera po meczach sparingowych, tym bardziej z taką drużyną jak Helsinki. Trener poza tym nie ma do dyspozycji całego składu. Oceny będzie można wystawiać mu w czerwcu 2015 roku.

1

A jak już się rozkręci, złapie formę, to jest jednym z najlepszych na swojej pozycji na swiecie :) Oby tak było w tym sezonie.

0

Co on napisał ludzie?

12

Naprawdę ''martwicie się'' co napiszą ''fani'' Realu? W dupie mam ich zdanie, najważniejsze jest to żeby zmniejszyli mu karę, bo na taką nie zasługuję i żeby jak najszybciej zgrał się z nowymi kumplami.

1

10 mln max., ale dalej jestem zdania, ze ktoś kto nie łapał sie ostatnio do składu Arsenału tym bardziej nie bedzie wzmocnieniem Barcy.

2

Kupiliśmy za 30 mln i w naszej drużynie stał się najlepszym PO na świecie. Zawdzięczamy mu naprawdę dużo, grał przez te lata genialnie, świetny piłkarz i sympatyczny fajny facet. Po prostu się starzeje i grać jak pare lat temu już nie będzie.

0

Niby sparing, ale ta gra nie napawają optymizmem na przyszłość.

1

Godzina 20 :) Wystarczy wejść na np. livescore.com i pokazuje ze o 20 :)

3

Nie będzie żadnego transferu, zwykła kaczka dziennikarska. ŚCIEMA.

0

''Obojętnie jakie zwycięstwo Barcelony(...)''
Tak miało być, ''zjadłem'' słówko :)

4

To będzie trudny mecz, obojętnie jakie zwycięstwo będzie mnie cieszyć, ale ma być to zwycięstwo zasłużone :) Liczę na ładną grę naszej ekipy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?