Iniesta stary? Xavi w tym wieku co jest Iniesta prowadził Barce do tytułów.Miał najlepszy okres w karierze, więc nie pier**l głupot, że Iniesta jest stary.
Byłem :) Miałem tą przyjemność. Byłem tam w 2010 roku i w 2012. Mi w sumie smakowało, ale lepsze od naszych nie było :D Dobre jest też piwo o nazwie Moritz tak jak kolega pisze w posty wyżej.
Ludzie, dużo osób wczoraj pisało, ze decyzja w sprawie Suareza zostanie podjęta za 8-10 dni licząc od dnia w którym złożył zeznania wiec przestańcie spamic.
Moim zdaniem to tylko dobra wymówka, a co do trenerów się nie zgodzę.Prawdziwy piłkarz chciałby odzyskać zaufanie kibiców, grać w następnym sezonie lepiej niż w poprzednim, ale on wolał spierdzielić do klubu który jest prowadzony przez prawdopodobnie wroga pub. nr.1 w Barcelonie.
Kolego, kibicuje Barcelonie już prawie 10 lat wiec nie pier**l głupot(przepraszam za wulgarne słowa, ale na takich ludzi słów brakuje)Poza tym, to Ty jesteś na tej stronie ledwo ponad 40 dni. Byłem z tym klubem gdy był upokarzany choćby gdy robili szplaer na Bernabey czy 90 min póżniej gdy przegrali 1:4, byłem z tym klubem gdy wygrywał 2x z MU w finale LM czy z Realem 5:0 na CN. Jestem z tym klubem od 2005 roku, więc wątpie bym kibicował Barcelonie od czerwca gdy przyszedł NIECHCIANY przeze mnie Suarez. Fabregas nie jest zdrajca? ZDRAJCA, i tyle. Kocham Barce, chce tu zakonczyc karierę... Wracam do domu którym jest Barcelona... Taaa, a spierdzielił do Muła, który pluł i pluje w twarz Barcelonie.
Marquinhos klasowy obrońca ? Na pewno nie teraz. Może kiedyś tak, teraz nie. Robi błędy jak nowicjusz, nie tylko ja tak twierdzę, ale sami fani PSG. Marquinhos to drugi Bartra, więc lepiej postawić na Marca i dawać mu grać coraz więcej i będziemy mieli obrońcę na lata.
Tak, też chciałbym zagłosować, na Masche oczywiście. To co facet robił na MŚ grając na ŚPD to po prostu bajka. Tak grał też w LFC i na tej pozycji powinien grać w Barcelonie. Tak, grać, bo wygryzłby ze składu Busquetsa w piorunującym tempie.
Nie ma co oceniać trenera po meczach sparingowych, tym bardziej z taką drużyną jak Helsinki. Trener poza tym nie ma do dyspozycji całego składu. Oceny będzie można wystawiać mu w czerwcu 2015 roku.
Naprawdę ''martwicie się'' co napiszą ''fani'' Realu? W dupie mam ich zdanie, najważniejsze jest to żeby zmniejszyli mu karę, bo na taką nie zasługuję i żeby jak najszybciej zgrał się z nowymi kumplami.
Kupiliśmy za 30 mln i w naszej drużynie stał się najlepszym PO na świecie. Zawdzięczamy mu naprawdę dużo, grał przez te lata genialnie, świetny piłkarz i sympatyczny fajny facet. Po prostu się starzeje i grać jak pare lat temu już nie będzie.
2
Iniesta stary? Xavi w tym wieku co jest Iniesta prowadził Barce do tytułów.Miał najlepszy okres w karierze, więc nie pier**l głupot, że Iniesta jest stary.
1
Nie przesadzajmy..
0
Adriano zostaje. Oferta 10 mln za Song i może ubierać czerwoną koszulkę :)
0
Byłem :) Miałem tą przyjemność. Byłem tam w 2010 roku i w 2012. Mi w sumie smakowało, ale lepsze od naszych nie było :D Dobre jest też piwo o nazwie Moritz tak jak kolega pisze w posty wyżej.
1
Estrella - dobre piwko :D
3
Nic dodać, nić ująć ;) Zawsze ceniłem tego trenera i zawsze będę mu życzył jak najlepiej :)
21
Już wyczuwam ten hejt na Songa za spowodowanie kontuzji ter Stegena :D
0
Ludzie, dużo osób wczoraj pisało, ze decyzja w sprawie Suareza zostanie podjęta za 8-10 dni licząc od dnia w którym złożył zeznania wiec przestańcie spamic.
0
Gówno mnie interesuje czy Ty mi wierzysz w to ile lat kibicuje Barcelonie czy nie ;)
@mati
Grał na różnych pozycjach, owszem, ale teraz przyszedł Enrique który zapewne zawsze ustawiałby go w pomocy.
0
Moim zdaniem to tylko dobra wymówka, a co do trenerów się nie zgodzę.Prawdziwy piłkarz chciałby odzyskać zaufanie kibiców, grać w następnym sezonie lepiej niż w poprzednim, ale on wolał spierdzielić do klubu który jest prowadzony przez prawdopodobnie wroga pub. nr.1 w Barcelonie.
4
Kolego, kibicuje Barcelonie już prawie 10 lat wiec nie pier**l głupot(przepraszam za wulgarne słowa, ale na takich ludzi słów brakuje)Poza tym, to Ty jesteś na tej stronie ledwo ponad 40 dni. Byłem z tym klubem gdy był upokarzany choćby gdy robili szplaer na Bernabey czy 90 min póżniej gdy przegrali 1:4, byłem z tym klubem gdy wygrywał 2x z MU w finale LM czy z Realem 5:0 na CN. Jestem z tym klubem od 2005 roku, więc wątpie bym kibicował Barcelonie od czerwca gdy przyszedł NIECHCIANY przeze mnie Suarez. Fabregas nie jest zdrajca? ZDRAJCA, i tyle. Kocham Barce, chce tu zakonczyc karierę... Wracam do domu którym jest Barcelona... Taaa, a spierdzielił do Muła, który pluł i pluje w twarz Barcelonie.
3
To strona Barcelony, a z tego co mi się wydaję to ten zdrajca nie gra już w Barcelonie ;)
1
Marquinhos klasowy obrońca ? Na pewno nie teraz. Może kiedyś tak, teraz nie. Robi błędy jak nowicjusz, nie tylko ja tak twierdzę, ale sami fani PSG. Marquinhos to drugi Bartra, więc lepiej postawić na Marca i dawać mu grać coraz więcej i będziemy mieli obrońcę na lata.
4
Już od wczoraj wszyscy to wiedzą.
0
Villa też nie był skrzydłowym... Nie zdziw się, że zobaczysz Suareza na skrzydle, a na szpicy dalej bedzie grał Leo.
0
Tak, też chciałbym zagłosować, na Masche oczywiście. To co facet robił na MŚ grając na ŚPD to po prostu bajka. Tak grał też w LFC i na tej pozycji powinien grać w Barcelonie. Tak, grać, bo wygryzłby ze składu Busquetsa w piorunującym tempie.
0
To jest coś podobnego jak Superpuchar Hiszpanii. City mistrz Anglii kontra Arsenal - zdobywca FA Cup.
0
Jedynie można podziękować mu za asystę na Bernabeu przy golu Leo w LM, bo za wiele chłopak przez kontuzje nie pograł. Powodzenia Ibi ! :)
0
Mam nadzieje, że będą omijały go kontuzje :) Powodzenia.
0
Nie ma co oceniać trenera po meczach sparingowych, tym bardziej z taką drużyną jak Helsinki. Trener poza tym nie ma do dyspozycji całego składu. Oceny będzie można wystawiać mu w czerwcu 2015 roku.
1
A jak już się rozkręci, złapie formę, to jest jednym z najlepszych na swojej pozycji na swiecie :) Oby tak było w tym sezonie.
0
Co on napisał ludzie?
12
Naprawdę ''martwicie się'' co napiszą ''fani'' Realu? W dupie mam ich zdanie, najważniejsze jest to żeby zmniejszyli mu karę, bo na taką nie zasługuję i żeby jak najszybciej zgrał się z nowymi kumplami.
1
10 mln max., ale dalej jestem zdania, ze ktoś kto nie łapał sie ostatnio do składu Arsenału tym bardziej nie bedzie wzmocnieniem Barcy.
2
Kupiliśmy za 30 mln i w naszej drużynie stał się najlepszym PO na świecie. Zawdzięczamy mu naprawdę dużo, grał przez te lata genialnie, świetny piłkarz i sympatyczny fajny facet. Po prostu się starzeje i grać jak pare lat temu już nie będzie.
0
Niby sparing, ale ta gra nie napawają optymizmem na przyszłość.
1
Godzina 20 :) Wystarczy wejść na np. livescore.com i pokazuje ze o 20 :)
3
Nie będzie żadnego transferu, zwykła kaczka dziennikarska. ŚCIEMA.
0
''Obojętnie jakie zwycięstwo Barcelony(...)''
Tak miało być, ''zjadłem'' słówko :)
4
To będzie trudny mecz, obojętnie jakie zwycięstwo będzie mnie cieszyć, ale ma być to zwycięstwo zasłużone :) Liczę na ładną grę naszej ekipy.