Zwróć uwagę na to ile Suarez miał asyst w BPLw poprzednim sezonie, miał ich bodajże 21 a Kroos? 4 . Także nawet z zadań pomocnika ( mam na mysli asystowanie przy bramkach ) Suarez ''zjada'' Niemca, więc nie wiem jakim prawem Kroos jest lepszy od Suareza. Bramek nie bede wymieniał bo to nie ma sensu, gdyż Kroos to pomocnik, ale miał ich jeszcze mnie niż asyst. Co do ''pierdzielenia, że Real kupił psychopate'', to Barcelona kupiła psychopatę, i nie ukrywam, że obawiam się tego transferu, jednak umiejętności piłkarskie jakie posiada Urugwajczyk to bajka.
Rzeczywiście, Puyol czy Cannavaro nie potrzebowali centymetrów żeby być swietnymi graczami, jednak czy Blind da sobie rade? Szybki jakos chyba tez nie jest :D Zobaczymy.
Jeżeli on miałby grac na SO to jestem przeciwny temu transferowi . Środkowy ob. powinien być silny i w miarę wysoki, a z tego co wiem nie ma wiecej niz 180cm .
Spoko, każdy ma prawo do własnego zdania. Co do tych 5ciu lat Masche w Barcelonie. Ronaldo w Realu gra 6 lat a już kapitanem drużyny był, wieć... Mascherano nie jest ekspertem na SO, ale na SPD to po prostu BÓG. Po to Barca go ściągneła na CN, a pozniej zrobili z niego SO .
Po odejściu Valdesa, Puyola i możliwej wyprowadzce Xaviego stracimy 3ch kapitanów, już kiedyś był taki artykuł, ale chciałem do tego wrócić na chwilę. Dla mnie pierwszym kapitanem powinien być Mascherano. To co ten facet pokazał na MŚ to po prostu bajka, IMO MVP. A dlaczego tak błyszczał ? Bo grał na nominalnej pozycji i jestem pewien, że wygryzł by ze składu Busi'ego jezeli byłaby walka o SPD.
The Walking Dead może ? Osobiście polecam, najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem . Ale jak Ci nie pasuje to zacznij od nowa oglądać Modę na sukces albo Klan :D
Atak Neymar-Suarez-Messi, nie widzę innej opcji . Jakoś cieżko mi sobie wyobrazic Messiego na SP czy SPO przez cały sezon . Dla mnie najlepszy Messi w historii grał w sezonie 08/09 . Argentyńczyk grał właśnie wtedy na PS . Brakuje mi takiego Leo, biegnie prawa strona przy lini, schodzi do środka i oddaje piękny techniczny strzał . Albo bombę jak kiedyś ze Stuttgartem :D
Osobiscie wole Messiego na prawym skrzydle . Watpię by Messi zgodził sie grac w pomocy . Nie zdziwię sie jak z Suareza zrobią skrzydłowego tak jak z Villa .
Mi wystarczy zdjęcie z chłopakami w szatni i mogę grac za darmo, nie gorzej bede grał niz ten rudzielec . 20 mln za starego pierdziele, trzymajcie mnie ...
2
Nawet tak genialny SO jak Marquez uważa, ze ten transfer to kpina i, ze on nie pasuje do Barcy . Brak mi słów . 20 mln ( prawie ) za takie drewno ..
0
Nie zdziwię się jak Deulofeu będzie grał regularnie w pierwszej 11.
0
,,(...)mógłbym zagrać nawet na środku obrony''
No to po transferze obrońcy... :D
2
Interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg ;) To jest strona o Barcelonie, nie o Realu i ich transferach.
10
Xavi pewnie już przycina murawę na stadionie New York City.
0
http://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/leistungsdaten/spieler/44352/saison/2013
Tu pokazuje, że asystował przy 21 bramkach w BPL.
2
Zwróć uwagę na to ile Suarez miał asyst w BPLw poprzednim sezonie, miał ich bodajże 21 a Kroos? 4 . Także nawet z zadań pomocnika ( mam na mysli asystowanie przy bramkach ) Suarez ''zjada'' Niemca, więc nie wiem jakim prawem Kroos jest lepszy od Suareza. Bramek nie bede wymieniał bo to nie ma sensu, gdyż Kroos to pomocnik, ale miał ich jeszcze mnie niż asyst. Co do ''pierdzielenia, że Real kupił psychopate'', to Barcelona kupiła psychopatę, i nie ukrywam, że obawiam się tego transferu, jednak umiejętności piłkarskie jakie posiada Urugwajczyk to bajka.
0
Oby pozostał tam gdzie jest.
19
Kroos ''większy'' od Suareza?Marca widzę w formie, jak zwykle.
18
Halilovic niech gra narazie w Barcelonie B, jeżeli za szybko dołączy do pierwszego zespołu może skończyć jak Bojan . Jego czas nadejdzie, spokojnie .
0
Rzeczywiście, Puyol czy Cannavaro nie potrzebowali centymetrów żeby być swietnymi graczami, jednak czy Blind da sobie rade? Szybki jakos chyba tez nie jest :D Zobaczymy.
0
Jeżeli on miałby grac na SO to jestem przeciwny temu transferowi . Środkowy ob. powinien być silny i w miarę wysoki, a z tego co wiem nie ma wiecej niz 180cm .
2
Mam nadzieje, ze ta siła nie pociągnie go do następnego ugryzienia .
0
I całe szczęście.
0
Zle napisalem poprzednią wypowiedz. Mialem na mysli, zeby Mascherano był jednym z zastępców pierwszego kapitana, moze i nawet 1szym zastępcom.
0
Spoko, każdy ma prawo do własnego zdania. Co do tych 5ciu lat Masche w Barcelonie. Ronaldo w Realu gra 6 lat a już kapitanem drużyny był, wieć... Mascherano nie jest ekspertem na SO, ale na SPD to po prostu BÓG. Po to Barca go ściągneła na CN, a pozniej zrobili z niego SO .
0
Po odejściu Valdesa, Puyola i możliwej wyprowadzce Xaviego stracimy 3ch kapitanów, już kiedyś był taki artykuł, ale chciałem do tego wrócić na chwilę. Dla mnie pierwszym kapitanem powinien być Mascherano. To co ten facet pokazał na MŚ to po prostu bajka, IMO MVP. A dlaczego tak błyszczał ? Bo grał na nominalnej pozycji i jestem pewien, że wygryzł by ze składu Busi'ego jezeli byłaby walka o SPD.
0
Śladami Savioli .
1
Z tego wynika, ze transfer Veryonghena to tez były plotki.
5
Za zagranie dobrego sezonu po którym znalazł sie w 11sezonu i bardzo dobre MS + krol strzelców turnieju .
1
Plan A - Mathieu
Plan B - Hummels
Are u fcking kidding me ? Ten zarząd z dnia na dzien kretynieje .
0
Ciekawie jakby wyglądały stroje Barcy w wykonaniu Adidasa . Osobiście jednak wole Nike od "Adika" :)
0
My tu sie z Legii śmiejemy a Tello juz strzela dla Porto i jego nowy klub wygrał 6:2.
0
The Walking Dead może ? Osobiście polecam, najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem . Ale jak Ci nie pasuje to zacznij od nowa oglądać Modę na sukces albo Klan :D
0
Nie ciekawie, w końcu to serce ...
0
A gdzie Suarez ?:D Czy jednak te 2 mecze to za mało do oceny ?
6
Trzeba było myślec przed jego transferem . Było wiadome, ze FIFA bedzie nieugięta .
1
Atak Neymar-Suarez-Messi, nie widzę innej opcji . Jakoś cieżko mi sobie wyobrazic Messiego na SP czy SPO przez cały sezon . Dla mnie najlepszy Messi w historii grał w sezonie 08/09 . Argentyńczyk grał właśnie wtedy na PS . Brakuje mi takiego Leo, biegnie prawa strona przy lini, schodzi do środka i oddaje piękny techniczny strzał . Albo bombę jak kiedyś ze Stuttgartem :D
3
Osobiscie wole Messiego na prawym skrzydle . Watpię by Messi zgodził sie grac w pomocy . Nie zdziwię sie jak z Suareza zrobią skrzydłowego tak jak z Villa .
3
Mi wystarczy zdjęcie z chłopakami w szatni i mogę grac za darmo, nie gorzej bede grał niz ten rudzielec . 20 mln za starego pierdziele, trzymajcie mnie ...