5

Które to dolna półka? Jedynie Douglas to kot w worku. Rakitić, Suarez, Bravo, ter Stegen to świetne transfery.Mathieu był krytykowany a gra najlepiej w naszym bloku def. Verma w formie to też b.dobry ŚO.

18

Oceniać go będzie można po zakończonym sezonie, teraz to nie ma sensu.

4

Mam nadzieje, że Barca rozjedzie PSG na Camp Nou. PSG na początku sezonu gra słabo, stracili Ibrę który też będzie potrzebował czasu,żeby wrócić do odpowiedniej formy. Liczę tez na zwycięstwo w Holandii i rewanż za zeszłoroczną porażkę :)

3

Aż niewiarygodne :D Dzięki za odp. :)

4

Czy wie ktoś ile hattricków Leo zaliczył w La Liga ? Z góry bardzo dziękuje za odp. ;)

1

To była jego rodzina :)

1

Taka drużyna jak ta z sezonu 2008/2009 trafia się raz na kilkadziesiąt lat :)

2

Coś słyszałem, że ma być od 3ciej kolejki.

0

Wczoraj myślałem, że zaraz znowu się popłacze jak dostawał tą nagrodę.Już widzę ten jego płacz jak w styczniu Leo zgarnie ZP.

1

Wydaje mi się, że on nie pokazał środkowego palca, tylko palec wskazujący... Na jednej i drugiej ręce.

18

Ten pierwszy z prawej to Robben ?:D

0

Chelsea tradycyjnie spacerek. Jedynie z PSG na ich terenie będzie troche trudno, ale jeśli chodzi o CN to jestem spokojny. Szkoda, że trafił się APOEL, tyle kilometrów do przelecenia...

0

Fabregas też się zapierał, że chce grać tylko w Barcelonie ;)

0

Barcelona nie kupi Reusa, przynajmniej na razie, zrozumcie to.

0

Żadnych wypożyczeń, sprzedać za 10 mln i spokój.

0

Widać, że Ney mocno zakumplował się z Rafą :)

1

Steaua? Oj zdziwisz się :) Ludogorets spokojnie awansuje :)

2

Stało się, Barcelona kupiła kota w worku, teraz tego zawodnika po prostu trzeba wspierać, może nasz skauting okaże się świetny i z Douglasa zrobi się drugi Alves, oczywiście ten za najlepszych swoich lat.

11

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz załaduje podobną bramkę jak np. ta :)

0

Nie moja, ale filmik również zrobił fan Barcy :)

2

Na tym zdj. wygląda identycznie jak Neymar :D

1

Już mówiłem, na YT nawet z Rasiaka czy Ślusarskiego można zrobić światową gwiazdę.

1

Komentarz do tego transferu nasuwa mi się tylko jeden...

3

Everton ma w tym momencie świetny atak :)Duet Lukaku - Eto'o na pewno postraszy nie jedną defensywę w lidze :)

0

Z tego co ja wiem to 5 miesięcy temu grał jeszcze w Juvenil A.

0

Świetnie gra w tym Salzburgu :) Strzela gola za golem.

0

Od kilku dni mówi się, że Di Maria będzie grał w MU, ale zdj. koszulek jeszcze nie było :)

0

Tak z innej beczki, transfer Angela do MU niemal pewny :)

https://pbs.twimg.com/media/Bv9uiiKCUAAIS0z.jpg:large

3

Ja tam mimo wszystko bardzo lubiłem ''Tatę''. Nie mógł robić w całości tego czego chciał, a dobrym tego przykładem jest mecz z Rayo w zeszył sezonie, kiedy Barca miała mniejsze posiadanie piłki. Od razu był krytykowany za to, mimo bardzo dobrego wyniku. Życzę mu jak najlepiej, jako selekcjoner Argentyny na pewno się sprawdzi :)

0

Od razu przedłużać z nim kontrakt i dać klauzulę w wysokości 150mln, a najlepiej wg. ją usunąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?