Które to dolna półka? Jedynie Douglas to kot w worku. Rakitić, Suarez, Bravo, ter Stegen to świetne transfery.Mathieu był krytykowany a gra najlepiej w naszym bloku def. Verma w formie to też b.dobry ŚO.
Mam nadzieje, że Barca rozjedzie PSG na Camp Nou. PSG na początku sezonu gra słabo, stracili Ibrę który też będzie potrzebował czasu,żeby wrócić do odpowiedniej formy. Liczę tez na zwycięstwo w Holandii i rewanż za zeszłoroczną porażkę :)
Chelsea tradycyjnie spacerek. Jedynie z PSG na ich terenie będzie troche trudno, ale jeśli chodzi o CN to jestem spokojny. Szkoda, że trafił się APOEL, tyle kilometrów do przelecenia...
Stało się, Barcelona kupiła kota w worku, teraz tego zawodnika po prostu trzeba wspierać, może nasz skauting okaże się świetny i z Douglasa zrobi się drugi Alves, oczywiście ten za najlepszych swoich lat.
Ja tam mimo wszystko bardzo lubiłem ''Tatę''. Nie mógł robić w całości tego czego chciał, a dobrym tego przykładem jest mecz z Rayo w zeszył sezonie, kiedy Barca miała mniejsze posiadanie piłki. Od razu był krytykowany za to, mimo bardzo dobrego wyniku. Życzę mu jak najlepiej, jako selekcjoner Argentyny na pewno się sprawdzi :)
5
Które to dolna półka? Jedynie Douglas to kot w worku. Rakitić, Suarez, Bravo, ter Stegen to świetne transfery.Mathieu był krytykowany a gra najlepiej w naszym bloku def. Verma w formie to też b.dobry ŚO.
18
Oceniać go będzie można po zakończonym sezonie, teraz to nie ma sensu.
4
Mam nadzieje, że Barca rozjedzie PSG na Camp Nou. PSG na początku sezonu gra słabo, stracili Ibrę który też będzie potrzebował czasu,żeby wrócić do odpowiedniej formy. Liczę tez na zwycięstwo w Holandii i rewanż za zeszłoroczną porażkę :)
3
Aż niewiarygodne :D Dzięki za odp. :)
4
Czy wie ktoś ile hattricków Leo zaliczył w La Liga ? Z góry bardzo dziękuje za odp. ;)
1
To była jego rodzina :)
1
Taka drużyna jak ta z sezonu 2008/2009 trafia się raz na kilkadziesiąt lat :)
2
Coś słyszałem, że ma być od 3ciej kolejki.
0
Wczoraj myślałem, że zaraz znowu się popłacze jak dostawał tą nagrodę.Już widzę ten jego płacz jak w styczniu Leo zgarnie ZP.
1
Wydaje mi się, że on nie pokazał środkowego palca, tylko palec wskazujący... Na jednej i drugiej ręce.
18
Ten pierwszy z prawej to Robben ?:D
0
Chelsea tradycyjnie spacerek. Jedynie z PSG na ich terenie będzie troche trudno, ale jeśli chodzi o CN to jestem spokojny. Szkoda, że trafił się APOEL, tyle kilometrów do przelecenia...
0
Fabregas też się zapierał, że chce grać tylko w Barcelonie ;)
0
Barcelona nie kupi Reusa, przynajmniej na razie, zrozumcie to.
0
Żadnych wypożyczeń, sprzedać za 10 mln i spokój.
0
Widać, że Ney mocno zakumplował się z Rafą :)
1
Steaua? Oj zdziwisz się :) Ludogorets spokojnie awansuje :)
2
Stało się, Barcelona kupiła kota w worku, teraz tego zawodnika po prostu trzeba wspierać, może nasz skauting okaże się świetny i z Douglasa zrobi się drugi Alves, oczywiście ten za najlepszych swoich lat.
11
Mam nadzieję, że jeszcze nie raz załaduje podobną bramkę jak np. ta :)
0
Nie moja, ale filmik również zrobił fan Barcy :)
2
Na tym zdj. wygląda identycznie jak Neymar :D
1
Już mówiłem, na YT nawet z Rasiaka czy Ślusarskiego można zrobić światową gwiazdę.
1
Komentarz do tego transferu nasuwa mi się tylko jeden...
3
Everton ma w tym momencie świetny atak :)Duet Lukaku - Eto'o na pewno postraszy nie jedną defensywę w lidze :)
0
Z tego co ja wiem to 5 miesięcy temu grał jeszcze w Juvenil A.
0
Świetnie gra w tym Salzburgu :) Strzela gola za golem.
0
Od kilku dni mówi się, że Di Maria będzie grał w MU, ale zdj. koszulek jeszcze nie było :)
0
Tak z innej beczki, transfer Angela do MU niemal pewny :)
https://pbs.twimg.com/media/Bv9uiiKCUAAIS0z.jpg:large
3
Ja tam mimo wszystko bardzo lubiłem ''Tatę''. Nie mógł robić w całości tego czego chciał, a dobrym tego przykładem jest mecz z Rayo w zeszył sezonie, kiedy Barca miała mniejsze posiadanie piłki. Od razu był krytykowany za to, mimo bardzo dobrego wyniku. Życzę mu jak najlepiej, jako selekcjoner Argentyny na pewno się sprawdzi :)
0
Od razu przedłużać z nim kontrakt i dać klauzulę w wysokości 150mln, a najlepiej wg. ją usunąć.