0

Halilovic niech sie ogrywa. Jego czas nadejdzie. Najważniejsze by nie skończył jak Bojan.

0

W sumie ciekawe rozwiazanie, Xavi za rok max. 2 odejdzie albo zakończy karierę i taki Kokę to idealny zastępca dla Generała.

17

Czepiają sie Barcy za to, ze młodym dają szanse na lepsze życie. ;)

1

Ustala taktykę może :P

2

Gowno mnie interesuje zdanie hala dzieci w tym momencie. Klub odwoła sie do trybunału i może skróca o jedno okienko. Najważniejsza, ze sporo transferów juz zrobiono, i to na lata, ściągać w takim razie jeszcze Cuadrado i mogą sobie ten zakaz w dupę wsadzić, za przeproszeniem.

0

Grek za Greka, Kostas za Kostasa :D

18

Nie porównuj Ramosa do Maldiniego :D Ramos może Włochowi buty czyścić :D

4

Typowe Atletico, po prostu :D

0

Cos mam przeczucie, ze Munir zagra w podstawowej ,,11" :) Atak Ney - Leo - Munir .

0

A tak, zapomniałem :D W sumie to mu się nie dziwie, że postanowił zakończyć karierę rep. :D

1

Dziwi brak powołania dla Freda... :D

0

Bez Neymara ta reprezentacja nie istnieje. Wystarczyło zobaczyć 2 ostatnie mecze Brazylii na MŚ.

0

Miranda się doczekał powołania :)

0

Tjaaaa ;) 8 w jednym meczu :)

0

Jest kontuzjowany.

5

1

Ludzie, skończcie spamić z zapytaniami o te oceny.Oceny będzie można wystawiać od meczu z Elche. Wystarczy poczytać posty niżej.

0

Rodzi się Wielki piłkarz :)

5

Neymar - Messi - Suarez

Zobaczycie, że Suarez pójdzie drogą Villi i będzie grał na skrzydle.Takie mam przeczucia. Albo się z tym Luis pogodzi, tak jak DV, albo odejdzie po sezonie jak Ibra. To są tylko moje przypuszczenia, więc głupie komentarze typu ,,jasnowidz'' możecie zostawić dla siebie.

0

Bez Cuadrado Barca również może być maszyną do wygrywania :)

1

Pogrom. Munir,Ney,Rakitić.

0

0

Powtórka z meczu z Santosem?;)

0

Iniesta opalony :O

0

Dzieki chłopaki :)

0

Tylko mi nie działa narazie mecz na YT? Starting soon....ale mecz już powinien być :D

0

Daj linka jak możesz, TV3 mi nie działa.

1

Dunga by speniał :D

1

Rozładował napięcie, tak jak pisze kolega wyżej :)

1

Fajnie by było jakby zagrali ze sobą chociaż 15 min :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?