Gowno mnie interesuje zdanie hala dzieci w tym momencie. Klub odwoła sie do trybunału i może skróca o jedno okienko. Najważniejsza, ze sporo transferów juz zrobiono, i to na lata, ściągać w takim razie jeszcze Cuadrado i mogą sobie ten zakaz w dupę wsadzić, za przeproszeniem.
Zobaczycie, że Suarez pójdzie drogą Villi i będzie grał na skrzydle.Takie mam przeczucia. Albo się z tym Luis pogodzi, tak jak DV, albo odejdzie po sezonie jak Ibra. To są tylko moje przypuszczenia, więc głupie komentarze typu ,,jasnowidz'' możecie zostawić dla siebie.
0
Halilovic niech sie ogrywa. Jego czas nadejdzie. Najważniejsze by nie skończył jak Bojan.
0
W sumie ciekawe rozwiazanie, Xavi za rok max. 2 odejdzie albo zakończy karierę i taki Kokę to idealny zastępca dla Generała.
17
Czepiają sie Barcy za to, ze młodym dają szanse na lepsze życie. ;)
1
Ustala taktykę może :P
2
Gowno mnie interesuje zdanie hala dzieci w tym momencie. Klub odwoła sie do trybunału i może skróca o jedno okienko. Najważniejsza, ze sporo transferów juz zrobiono, i to na lata, ściągać w takim razie jeszcze Cuadrado i mogą sobie ten zakaz w dupę wsadzić, za przeproszeniem.
0
Grek za Greka, Kostas za Kostasa :D
18
Nie porównuj Ramosa do Maldiniego :D Ramos może Włochowi buty czyścić :D
4
Typowe Atletico, po prostu :D
0
Cos mam przeczucie, ze Munir zagra w podstawowej ,,11" :) Atak Ney - Leo - Munir .
0
A tak, zapomniałem :D W sumie to mu się nie dziwie, że postanowił zakończyć karierę rep. :D
1
Dziwi brak powołania dla Freda... :D
0
Bez Neymara ta reprezentacja nie istnieje. Wystarczyło zobaczyć 2 ostatnie mecze Brazylii na MŚ.
0
Miranda się doczekał powołania :)
0
Tjaaaa ;) 8 w jednym meczu :)
0
Jest kontuzjowany.
5
http://www.sincesuarezlastbitanopponent.co.uk/
Się Suarez doczekał :D
1
Ludzie, skończcie spamić z zapytaniami o te oceny.Oceny będzie można wystawiać od meczu z Elche. Wystarczy poczytać posty niżej.
0
Rodzi się Wielki piłkarz :)
5
Neymar - Messi - Suarez
Zobaczycie, że Suarez pójdzie drogą Villi i będzie grał na skrzydle.Takie mam przeczucia. Albo się z tym Luis pogodzi, tak jak DV, albo odejdzie po sezonie jak Ibra. To są tylko moje przypuszczenia, więc głupie komentarze typu ,,jasnowidz'' możecie zostawić dla siebie.
0
Bez Cuadrado Barca również może być maszyną do wygrywania :)
1
Pogrom. Munir,Ney,Rakitić.
0
0
Powtórka z meczu z Santosem?;)
0
Iniesta opalony :O
0
Dzieki chłopaki :)
0
Tylko mi nie działa narazie mecz na YT? Starting soon....ale mecz już powinien być :D
0
Daj linka jak możesz, TV3 mi nie działa.
1
Dunga by speniał :D
1
Rozładował napięcie, tak jak pisze kolega wyżej :)
1
Fajnie by było jakby zagrali ze sobą chociaż 15 min :)