Ja moim wpisem nie miałem zamiaru kogoś denerwować, a tym bardziej prowokować, po prostu już nie raz był taki przypadek, że jakiś kompletnie nieznany bramkarz miał mecz życia przeciwko Barcelonie. Choćby np. Javi Varas, bronił przez 90 min. niesamowicie, na dodatek w doliczonym czasie gry obronił karnego. Gdzie teraz gra? Aż sam byłem ciekaw i sprawdziłem. Real Valladolid, 2ga liga hiszpańska.
Gdyby nie mecz życia Sergio ( co ciekawe zawsze bramkarz przeciwnej drużyny ma mecz życia przeciwko Barcelonie.. ), to zaliczyłby już swoją premierową bramkę w w bordowo-granatowej koszulce. Luis zagrał naprawdę dobrze w tych 2ch meczach, a w środę liczę na gola naszego nowego ''napadziora'' :)
Praca polega na wykonywaniu swoich zadań, niestety, nie mam w niej tyle czasu by wpisywać każde nazwisko z listy nominowany i szukać jakiś kontrowersji z danym piłkarzem związanych. Chyba domyślam się jak odczytałeś moje intencje, niestety, zle je odpisałeś. Cristiano przyszedł mi na myśl bo po prostu oglądam najwięcej meczy z udziałami drużyn hiszpańskich. Następnym graczem był Brandao który złamał nos Mottcie, jednak na jego nieszczęście nie został nominowany.
Jeszcze tydzień temu mówiłem, ze Enrique trzeba dać czas, jednak mecz z Elche otworzył mi oczy. Mówił, ze nie bedzie patrzył na nazwiska itd. Jasne. W innym klubie typu Real czy Bayern, Busquets siedziałby głęboko w ławce rezerwowej. Tu potrzeba trenera z jajami. Dla mnie takim trenerem jest Klopp. Ma fatalny sezon w lidze z BVB, ale w LM jego drużyna gra jakby nie było mowy o żadnym kryzysie. 3 mecze, 3 zwycięstwa, bilans goli 9-0. Kto wie, moze po słabym sezonie w lidze bedzie chciał zmian? Mówił, ze raczej nie poprowadzi Barcelony, ale co innego by powiedział gdyby taka ofertę dostał. Dać mu wolna rękę absolutnie do wszystkiego. Transfery, taktyka, formacja, nawet jakby miał decydować o której piłkarz ma isc sie umyć, zamówić paciorecznik i pójść spać. To jest mój trener NO.1 na ławkę Barcelony.
Jeżeli Suarez nie został nominowany za "ukąszenie" Chielliniego, to np. Ronaldo nie powinien zostać nominowany za uprawianie boksu w meczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Godinowi. To było groźniejsze niz ugryzienia Suareza.
Jeżeli chodzi o obrońcę, to zaczyna mi sie bardzo podobać Mustafi, juz w zeszłym sezonie gdy grał w Sampdorii prezentował sie przyzwoicie, jednak nie myślałem wtedy, ze w nowym klubie tak odpali. Dzis kolejny bardzo dobry mecz, ktory podsumował 2ma golami. Trzeba go obserwować, a kto wie czy za rok nie zagra w jakimś wielkim klubie, moze bedzie to Barcelona?:)
A ja wam powiem tak. Guardiola gdy był pytany o powód odejścia z Barcelony powiedział, że zarząd nie miał z tym nic wspólnego, że nie było między nimi żadnych sporów czy konfliktów. Moim zdaniem było inaczej, Guardiola doskonale wiedział, że czas na zmiany, chciał przewietrzyć szatnie sprzedając takich graczy jak Pique, czy Fabregas ( tu nie jestem pewien ). Zapewne chciał też zmienić styl Barcelony. Przedstawił swoje żądania dotyczące przedłużenia kontraktu, ale one zostały odrzucone, a zarząd zaproponował mu kontrakt ''bez rewolucji''. Guardiola gdy nie dostał wolnej ręki na transfery w kwestii sprzedaży/kupna zawodnika wypełnił kontrakt, a następnie już go nie przedłużył. Poszedł do Bayernu gdzie dostał ABSOLUTNIE wolną rękę w kwestii transferów. Nie chciał Mandzukicia, proszę bardzo, sprzedany. Chciał Lewego? Proszę bardzo. Chciał Alonso? Proszę bardzo. Chciał Bernata? Proszę bardzo. Chciał Gotze? Prosze bardzo. Można też w to wliczyć Thiago, jednak patrząc na jego stan uważam, że to był dobry ruch Barcelony. To trener powinien decydować o drużynie, nie zarząd, tego w Barcelonie nie dostał, a to zaoferował mu Bayern. Tyle.
Rzeczywiście, nie ma się czym martwić. W tydzień tracimy 6pkt, gramy jak zespół 3ciej ligi okręgowej, Ty Enrique wystawiasz fatalne składy, ale wszystko ''piknie'' gra.
Jedyny facet z jajami, który bezdyskusyjnie powinien być kapitanem. A to, że nie występuje na ŚPD w miejsce żałośnie grającego Busquetsa to jeszcze większa paranoja niż to, że Sergio gra w pierwszym składzie.
Nie wiem już co lepsze... Czy lepiej jak zostanie, czy jak klub dostanie za niego ok. 25 mln...
Osobiście ciągle mam nadzieje, że ten stary Piquenbauer wróci. Ta jego najlepsza wersja, ta którą podziwiał sam Franz Beckenabuer...
Dla mnie Leo powinien być najbardziej wysunięty. Wtedy gra najlepiej. Teraz za bardzo schodzi do pomocy i tam zaczyna rozgrywać. Luis może grać na skrzydle, w LFC grał za Sturridgem i też grał świetne.
Powiem wam tak, co by się nie działa z tą Barcą co teraz jest, jestem wdzięczny Bogu, że mogłem oglądać tak wspaniały zespół, z tak wspaniałym sztabem trenerskim z Pepem na czele. :)
0
Tu masz choćby 2gą.
5
Coś pięknego, aż się łezka w oku kręci, mam nadzieje, że niedługo wróci tam gdzie jego miejsce :)
0
Ten strzał też leciał w niego? :)
4
No tak, bo przecież strzelenie 17stu goli w LM to bułka z masłem :)
0
Ja moim wpisem nie miałem zamiaru kogoś denerwować, a tym bardziej prowokować, po prostu już nie raz był taki przypadek, że jakiś kompletnie nieznany bramkarz miał mecz życia przeciwko Barcelonie. Choćby np. Javi Varas, bronił przez 90 min. niesamowicie, na dodatek w doliczonym czasie gry obronił karnego. Gdzie teraz gra? Aż sam byłem ciekaw i sprawdziłem. Real Valladolid, 2ga liga hiszpańska.
0
Gdyby nie mecz życia Sergio ( co ciekawe zawsze bramkarz przeciwnej drużyny ma mecz życia przeciwko Barcelonie.. ), to zaliczyłby już swoją premierową bramkę w w bordowo-granatowej koszulce. Luis zagrał naprawdę dobrze w tych 2ch meczach, a w środę liczę na gola naszego nowego ''napadziora'' :)
0
Praca polega na wykonywaniu swoich zadań, niestety, nie mam w niej tyle czasu by wpisywać każde nazwisko z listy nominowany i szukać jakiś kontrowersji z danym piłkarzem związanych. Chyba domyślam się jak odczytałeś moje intencje, niestety, zle je odpisałeś. Cristiano przyszedł mi na myśl bo po prostu oglądam najwięcej meczy z udziałami drużyn hiszpańskich. Następnym graczem był Brandao który złamał nos Mottcie, jednak na jego nieszczęście nie został nominowany.
0
Gdy wrócę z pracy dokładnie przeanalizuje zachowania każdego z nominowanych i moje sugestie wyślę Ci na pw :)
1
Jeszcze tydzień temu mówiłem, ze Enrique trzeba dać czas, jednak mecz z Elche otworzył mi oczy. Mówił, ze nie bedzie patrzył na nazwiska itd. Jasne. W innym klubie typu Real czy Bayern, Busquets siedziałby głęboko w ławce rezerwowej. Tu potrzeba trenera z jajami. Dla mnie takim trenerem jest Klopp. Ma fatalny sezon w lidze z BVB, ale w LM jego drużyna gra jakby nie było mowy o żadnym kryzysie. 3 mecze, 3 zwycięstwa, bilans goli 9-0. Kto wie, moze po słabym sezonie w lidze bedzie chciał zmian? Mówił, ze raczej nie poprowadzi Barcelony, ale co innego by powiedział gdyby taka ofertę dostał. Dać mu wolna rękę absolutnie do wszystkiego. Transfery, taktyka, formacja, nawet jakby miał decydować o której piłkarz ma isc sie umyć, zamówić paciorecznik i pójść spać. To jest mój trener NO.1 na ławkę Barcelony.
1
Jeżeli Suarez nie został nominowany za "ukąszenie" Chielliniego, to np. Ronaldo nie powinien zostać nominowany za uprawianie boksu w meczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Godinowi. To było groźniejsze niz ugryzienia Suareza.
0
Jeżeli chodzi o obrońcę, to zaczyna mi sie bardzo podobać Mustafi, juz w zeszłym sezonie gdy grał w Sampdorii prezentował sie przyzwoicie, jednak nie myślałem wtedy, ze w nowym klubie tak odpali. Dzis kolejny bardzo dobry mecz, ktory podsumował 2ma golami. Trzeba go obserwować, a kto wie czy za rok nie zagra w jakimś wielkim klubie, moze bedzie to Barcelona?:)
2
A ja wam powiem tak. Guardiola gdy był pytany o powód odejścia z Barcelony powiedział, że zarząd nie miał z tym nic wspólnego, że nie było między nimi żadnych sporów czy konfliktów. Moim zdaniem było inaczej, Guardiola doskonale wiedział, że czas na zmiany, chciał przewietrzyć szatnie sprzedając takich graczy jak Pique, czy Fabregas ( tu nie jestem pewien ). Zapewne chciał też zmienić styl Barcelony. Przedstawił swoje żądania dotyczące przedłużenia kontraktu, ale one zostały odrzucone, a zarząd zaproponował mu kontrakt ''bez rewolucji''. Guardiola gdy nie dostał wolnej ręki na transfery w kwestii sprzedaży/kupna zawodnika wypełnił kontrakt, a następnie już go nie przedłużył. Poszedł do Bayernu gdzie dostał ABSOLUTNIE wolną rękę w kwestii transferów. Nie chciał Mandzukicia, proszę bardzo, sprzedany. Chciał Lewego? Proszę bardzo. Chciał Alonso? Proszę bardzo. Chciał Bernata? Proszę bardzo. Chciał Gotze? Prosze bardzo. Można też w to wliczyć Thiago, jednak patrząc na jego stan uważam, że to był dobry ruch Barcelony. To trener powinien decydować o drużynie, nie zarząd, tego w Barcelonie nie dostał, a to zaoferował mu Bayern. Tyle.
1
Rzeczywiście, nie ma się czym martwić. W tydzień tracimy 6pkt, gramy jak zespół 3ciej ligi okręgowej, Ty Enrique wystawiasz fatalne składy, ale wszystko ''piknie'' gra.
22
Jedyny facet z jajami, który bezdyskusyjnie powinien być kapitanem. A to, że nie występuje na ŚPD w miejsce żałośnie grającego Busquetsa to jeszcze większa paranoja niż to, że Sergio gra w pierwszym składzie.
0
Bartra do jasnej cholery... Masche na ŚPD.
10
Najciekawsza jest BPL, najsilniejsza La Liga (najsilniejsze zespoły). Zresztą europejskie puchary pokazują dominację hiszpańskich drużyn.
0
Nie wiem już co lepsze... Czy lepiej jak zostanie, czy jak klub dostanie za niego ok. 25 mln...
Osobiście ciągle mam nadzieje, że ten stary Piquenbauer wróci. Ta jego najlepsza wersja, ta którą podziwiał sam Franz Beckenabuer...
9
Hahahahahahahahahaha ! Brawo! Hahaha ....
7
Adama Traore ma podpisać nowy kontrakt w najbliższych tygodniach. Od nowego sezonu awans do pierwszego zespołu!
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10441067_10152343066556237_7095923854178216938_n.jpg?oh=2324b75f1dc61fe1990a4796b67d5b2f&oe=54DFFCA9
Takiego Pudziana nam trzeba :)
0
Czekamy, Eric! Czekamy z utęsknieniem ! :')
0
Dla mnie Leo powinien być najbardziej wysunięty. Wtedy gra najlepiej. Teraz za bardzo schodzi do pomocy i tam zaczyna rozgrywać. Luis może grać na skrzydle, w LFC grał za Sturridgem i też grał świetne.
1
Joan, wróć !!!!
0
Jakby ktoś chciał powspominać naszego najlepszego taktyka w historii, to polecam :')
1
Dni Pedro mam wrazenie, ze sa policzone. Jestem zachwycony postawa Adamy, za rok powinien juz wchodzić powoli do pierwszej drużyny.
0
Ale ta asysta Suareza cud, miód, malina :D Najważniejsze, ze jest zdobyliśmy trofeum, sezon nie jest stracony przynajmniej ! :D
0
Niech się skupią na porządnej robocie. Robią wszystko by nie dopuścić Laporty do wyborów, który zapewne by wygrał.
5
Powiem wam tak, co by się nie działa z tą Barcą co teraz jest, jestem wdzięczny Bogu, że mogłem oglądać tak wspaniały zespół, z tak wspaniałym sztabem trenerskim z Pepem na czele. :)
2
Mamy podobny pkt. widzenia :DDD
3
MAtS - Montoya - Ie - Bartra - Grimaldo - Rafa - Samper - Halilović - Sandro - Suarez- Adama :) Taki składzik chciałbym zobaczyć :)
0
Nie da się strzelać takich goli w każdym meczu, taka akacja może wyjść raz na 500 prób.