0

A City co teraz prezentuje? Grają podobnie jak my. Mecz z Leicester to pokazał. Poza tym mecz jest dopiero w lutym, i każdej drużynie forma może pójść w górę.

0

A ja jestem pewien, ze z nami odpadną.

5

Wie ktoś kiedy w końcu bedzie ta decyzja TAS'u? Słyszałem, ze do końca grudnia maja ja podać, moze zna ktoś dokładniejszy termin?

0

Skoro Szpaku na Leo wolał Maradona to wszystko jest możliwe :D

0

Nie "Jugo", tylko "Ugo".

1

Dzieki "Titi" za wszystko, i powodzenia! :)

1

Szpakowski głosowałby na Marszczerano ;)

0

Mamy odmładzają skład, emerytów mamy juz sporo.

18

Villa to co Barcelonie miał dać to dał, wygrał tu wszystko. Niestety, był coraz starszy i grał coraz słabiej, ale w sercu pozostanie :) Wiele radości nam dał.

4

Aguero od dnia kontuzji miał pauzować miesiąc więc, zagra w dwumeczu. Chyba, że nie daj Boże znowu coś mu sie przytrafi. Co do starcia z City jestem spokojny, bardzo spokojny. Przejdziemy ich gładko jak w zeszłym roku. City może jest dobre w swojej lidze ( chociaż coraz bardziej ''kuleje'' ) ale w LM są naprawdę słabi. Wygrana z Bayernem?OK, ale wygrali tylko i wyłącznie dzięki Boatengowi i Xabiemu.

3

Perez ładnie sobie to wymyślił. Barca ma trafić na City, czyli już jeden grozny rywal odpada, Chelsea-PSG, kolejny grozny rywal OUT, i jedno łatwe losowanie Basel-Porto, i jestem pewien, że na kogoś z tej dwójki Real trafi w 1/4 :)

0

Powiem wam tak, rok temu bardziej obawiałem sie City :) W tym jestem na 90% pewien ze ich przejdziemy :)

0

City nas rozwali, haha, ludzie. City jest mierne jak Juventus w LM.

1

Cos mam przeczucie, ze trafimy na City, albo Arsenal :)

0

Oby to była prawda... Bardzo dobry PO, ale jak z Porto to bedzie drogi.

5

Zwróćcie uwagę na to, ze nasi zawodnicy inaczej by sie zachowali gdyby ta akcja byłaby puszczona, Pique miał w czterech literach Alvaro i wg. go nie atakował oddając piłkę, a Bravo nie wyszedlby kopać piłki.

8

Nie odgwizdany karny to wsparcie? No jak cholera.

0

Pierdo**cie o tej ostatniej sytuacji, a gdyby sędzia odgwizdał karnego dla Barcy, to wszystko by się inaczej potoczyło, i tej ostatniej akcji również by nie było. (Tak samo ręki Alvesa)

2

Jestem ciekaw kiedy w końcu zaczną sędziowac porządni arbitrzy. Ile razy ku*wa mozna nie odgwizdywac tych jeb*nych karnych? Ktoś ma zginąć w tym polu karnym?

1

Strzelić szybko 1szego gola, potem bedzie z górki. Sędziowie znowu śmieją nam sie w twarz, kolejny ewidentny karny nie odgwizdany.

8

Idź dzieciaki na swoją stronę :) Nie muszę żadnego nurka oglądać bo oglądam najlepszego piłkarza w historii, Messiego.

0

Przyda im się trochę odpoczynku, oby tylko za bardzo się nie rozleniwili :D

0

Magiczny trojkat :DDD

0

Niech juz odchodzi, ale z opcja pierwokupu.

0

To jest mało ważne, cała drużyna zagrała dobre spotkanie, i zasłużyła na wygrana, i 1 miejsce w tabeli.

1

Taka mała ciekawostka dot. Canal+. Wczorajsza wstążka przy nazwie stacji nie pojawiła się tam z powodu śmierci jakieś osoby, lecz C+ popierało akcję stop przemocy przeciw kobietom :)

31

Co sie dzieje z tym światem... Znaleźć tych pajaców i jak to mówił Pazdzioch, za jaja i na latarnie.

16

Żadna drużyna nie moze równać sie z Barcelona z lat 08-12 :)

7

Reporter: Do you still have friends in Barcelona?
Ibrahimovic: Yes of course, 90,000 person at Camp Nou and 22 player inside the locker room!

Moze gdzieś Zlatan jeszcze ta Barce w sercu ma ;) W końcu jak sam mówił, grał w najlepszej drużynie w historii futbolu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?