A City co teraz prezentuje? Grają podobnie jak my. Mecz z Leicester to pokazał. Poza tym mecz jest dopiero w lutym, i każdej drużynie forma może pójść w górę.
Villa to co Barcelonie miał dać to dał, wygrał tu wszystko. Niestety, był coraz starszy i grał coraz słabiej, ale w sercu pozostanie :) Wiele radości nam dał.
Aguero od dnia kontuzji miał pauzować miesiąc więc, zagra w dwumeczu. Chyba, że nie daj Boże znowu coś mu sie przytrafi. Co do starcia z City jestem spokojny, bardzo spokojny. Przejdziemy ich gładko jak w zeszłym roku. City może jest dobre w swojej lidze ( chociaż coraz bardziej ''kuleje'' ) ale w LM są naprawdę słabi. Wygrana z Bayernem?OK, ale wygrali tylko i wyłącznie dzięki Boatengowi i Xabiemu.
Perez ładnie sobie to wymyślił. Barca ma trafić na City, czyli już jeden grozny rywal odpada, Chelsea-PSG, kolejny grozny rywal OUT, i jedno łatwe losowanie Basel-Porto, i jestem pewien, że na kogoś z tej dwójki Real trafi w 1/4 :)
Zwróćcie uwagę na to, ze nasi zawodnicy inaczej by sie zachowali gdyby ta akcja byłaby puszczona, Pique miał w czterech literach Alvaro i wg. go nie atakował oddając piłkę, a Bravo nie wyszedlby kopać piłki.
Pierdo**cie o tej ostatniej sytuacji, a gdyby sędzia odgwizdał karnego dla Barcy, to wszystko by się inaczej potoczyło, i tej ostatniej akcji również by nie było. (Tak samo ręki Alvesa)
Jestem ciekaw kiedy w końcu zaczną sędziowac porządni arbitrzy. Ile razy ku*wa mozna nie odgwizdywac tych jeb*nych karnych? Ktoś ma zginąć w tym polu karnym?
Taka mała ciekawostka dot. Canal+. Wczorajsza wstążka przy nazwie stacji nie pojawiła się tam z powodu śmierci jakieś osoby, lecz C+ popierało akcję stop przemocy przeciw kobietom :)
0
A City co teraz prezentuje? Grają podobnie jak my. Mecz z Leicester to pokazał. Poza tym mecz jest dopiero w lutym, i każdej drużynie forma może pójść w górę.
0
A ja jestem pewien, ze z nami odpadną.
5
Wie ktoś kiedy w końcu bedzie ta decyzja TAS'u? Słyszałem, ze do końca grudnia maja ja podać, moze zna ktoś dokładniejszy termin?
0
Skoro Szpaku na Leo wolał Maradona to wszystko jest możliwe :D
0
Nie "Jugo", tylko "Ugo".
1
Dzieki "Titi" za wszystko, i powodzenia! :)
1
Szpakowski głosowałby na Marszczerano ;)
0
Mamy odmładzają skład, emerytów mamy juz sporo.
18
Villa to co Barcelonie miał dać to dał, wygrał tu wszystko. Niestety, był coraz starszy i grał coraz słabiej, ale w sercu pozostanie :) Wiele radości nam dał.
4
Aguero od dnia kontuzji miał pauzować miesiąc więc, zagra w dwumeczu. Chyba, że nie daj Boże znowu coś mu sie przytrafi. Co do starcia z City jestem spokojny, bardzo spokojny. Przejdziemy ich gładko jak w zeszłym roku. City może jest dobre w swojej lidze ( chociaż coraz bardziej ''kuleje'' ) ale w LM są naprawdę słabi. Wygrana z Bayernem?OK, ale wygrali tylko i wyłącznie dzięki Boatengowi i Xabiemu.
3
Perez ładnie sobie to wymyślił. Barca ma trafić na City, czyli już jeden grozny rywal odpada, Chelsea-PSG, kolejny grozny rywal OUT, i jedno łatwe losowanie Basel-Porto, i jestem pewien, że na kogoś z tej dwójki Real trafi w 1/4 :)
0
Powiem wam tak, rok temu bardziej obawiałem sie City :) W tym jestem na 90% pewien ze ich przejdziemy :)
0
City nas rozwali, haha, ludzie. City jest mierne jak Juventus w LM.
1
Cos mam przeczucie, ze trafimy na City, albo Arsenal :)
0
Oby to była prawda... Bardzo dobry PO, ale jak z Porto to bedzie drogi.
5
Zwróćcie uwagę na to, ze nasi zawodnicy inaczej by sie zachowali gdyby ta akcja byłaby puszczona, Pique miał w czterech literach Alvaro i wg. go nie atakował oddając piłkę, a Bravo nie wyszedlby kopać piłki.
8
Nie odgwizdany karny to wsparcie? No jak cholera.
0
Pierdo**cie o tej ostatniej sytuacji, a gdyby sędzia odgwizdał karnego dla Barcy, to wszystko by się inaczej potoczyło, i tej ostatniej akcji również by nie było. (Tak samo ręki Alvesa)
2
Jestem ciekaw kiedy w końcu zaczną sędziowac porządni arbitrzy. Ile razy ku*wa mozna nie odgwizdywac tych jeb*nych karnych? Ktoś ma zginąć w tym polu karnym?
1
Strzelić szybko 1szego gola, potem bedzie z górki. Sędziowie znowu śmieją nam sie w twarz, kolejny ewidentny karny nie odgwizdany.
8
Idź dzieciaki na swoją stronę :) Nie muszę żadnego nurka oglądać bo oglądam najlepszego piłkarza w historii, Messiego.
0
Przyda im się trochę odpoczynku, oby tylko za bardzo się nie rozleniwili :D
0
Magiczny trojkat :DDD
0
Niech juz odchodzi, ale z opcja pierwokupu.
0
To jest mało ważne, cała drużyna zagrała dobre spotkanie, i zasłużyła na wygrana, i 1 miejsce w tabeli.
1
Taka mała ciekawostka dot. Canal+. Wczorajsza wstążka przy nazwie stacji nie pojawiła się tam z powodu śmierci jakieś osoby, lecz C+ popierało akcję stop przemocy przeciw kobietom :)
31
Co sie dzieje z tym światem... Znaleźć tych pajaców i jak to mówił Pazdzioch, za jaja i na latarnie.
16
Żadna drużyna nie moze równać sie z Barcelona z lat 08-12 :)
13
https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-0/10846457_756370337778944_6802056129016213536_n.jpg?oh=3a4271bb15453082e8d131385a14f58c&oe=5545070B&__gda__=1430734551_03b3b5e30efe74bfa65d7094a6c7aaa2
Genialne zdj. :)
7
Reporter: Do you still have friends in Barcelona?
Ibrahimovic: Yes of course, 90,000 person at Camp Nou and 22 player inside the locker room!
Moze gdzieś Zlatan jeszcze ta Barce w sercu ma ;) W końcu jak sam mówił, grał w najlepszej drużynie w historii futbolu :)