wiktormessi98
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ma ktoś jakieś nagrania z radości i wzniesienie pucharu?
1
Moglby mi ktos wyjasnic dlaczego nie uznano gola Neymara? Bramkarz wznowil gre...
5
Dobrze jest wiedzieć co to sarkazm..
0
Bóg jednak istnieje.
0
Zielony? Jak dla mnie Suarez i jego kluczowe zagrania. :)
0
Vidal, Aguero, jakis stoper i potrojna korona nasza ;3
0
To sie nazywa pressing ;)
0
Taka jest piłka.. Jeszcze bedziemy cieszyc sie z mistrzostwa.. ;)
0
Alexis w obronie? o_O
0
Alexis vs real, bez dwoch zdan.
0
Aguero!
0
off: Z nieoficjalnych źródeł podano że nowym asystentem ''Taty'' ma zostać... Ronaldinho!! Dla mnie szok! Ale też i bardzo zadowalająca wiadomość bo Roni powróciłby na Camp Nou!
0
Jak masz c+ to i masz enke. Niektore mecze leca na c+ a niektore na ence.
0
Schachtar to faworyt. Na pewno awansuje ;)
0
I dobrze ze kopnal w kibicow realu. Moglby ich pozabijac. Nie mam nic przeciwko.
0
MBrak doświadczenie Martino. W tym roku nie, w przyszym dopiero xd
0
I co roku grupy wyglądają tak samo, znowu Barca z Milanem, Celiticiem, znowu PSG z jakimś portugalskim teamem, BVB znow Arsenal i Marsylia. Chciałbym taką edycje LM w której byłoby coś nowego.
0
O ktirej losowanir?
0
Barca. Marsylia. Basel. Austria.
0
Ozil! ;d
0
Ciekawe co byście zrobili, gdyby nagle pojawiła się informacja: Bale oficjalnie w Barcelonie.
0
Było tak wtedy gdy Barca zdobyła 6 pucharów. Grali wtedy z realem, który zajął drugie miejsce w lidze.
0
Mistrzostwko po jednym meczu? Wątpie. "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe".
0
skłóci*
0
Ancceloti skłusi real i.. i odzjedzie. Casillas nie wytrzyma. Kolejny rok na ławce dla topowego bramkarza.. Gdyby jeszcze Bale doszedł, to zaczęło by się to co w City, ten nie chce grać, ten leje trenera, real niczego nie ugra, obawiam się, że Barca w tym roku może być daleka od zwycięstwa w LM, Liga będzie nasza, Puchar, Superpuchar, ale o LM będzie bardzo, ale to bardzo trudno, rywale są mocni jak nigdy dotąd, wszyscy mogą namieszać. Jednak wierzymy! Visca el Barca!
0
ni dobsze ;)
0
Największy + meczu: Genialny Alexis Sanchez.
Drugi największy + meczu: Poprawiona Skuteczność
Trzeci największy + meczu: Dobry występ Dongou
0
Chodzi o ofertę zaakceptowalną przez Santos w tym przypadku,
0
Faulowali, bo... się bali że Ney strzeli w końcowce, i nie będzie historycznego remisiku.
0
Oni ich nie kupili. Te 8 baniek jest w kwocie 57 milionów za które przyszedł Neymar. To jest prawo do pierwokupu, a nie ich pozyskanie. Czyli za sam transfer któregoś z nich Barca musiała by dać załóżmy jego wartość rynkową.
Czyli założmy że Barca,Arsenal i Monaco chcą kupić Andrade. Barca daje 8, Arsenal 10, a Monaco 20. I tu działa prawo pierwokupu. Barca po porozumieniu z Andrade i klubem musiała zapłacić by te 8 kawałków.
Reasumując, te pierwokupy, to swego rodzaju bonus, za transfer Neya. Barca może ale nie musi kupować graczy w/w.
Pozdrawiam ;)