0

Asystentami będzie Pautasso oraz Rubi, Roura będzie tym kim za czasów JG.

0

Vergini i Agger ;D

0

Ale popieprzyli numemy -,-

0

Nie Roura, tylko Rubi, tymczasowy trener.

0

Najpierw Neymar, teraz Tata, pachnie mi tu Ameryką Płd. ;D

0

Bielsa.!

0

Co to za piłkarz, co ciągle łąpie kontuzje? Sprzedać, a ni pieprzyć się z czymś takim.

0

Gdyby kupili Reusa na jego miejsce byłbym mu wdzięczny że odszedł.

0

To nie wina piłkarza, tylko osób które wymyslały kontakt i te śmieszne klauzury.

0

Tak, najlepiej sprzedać i wypożyczyć wszystkich i grać składem 15-osobowym 0,0

0

Taak, Arsenal co sezon jest ustawiany na 5-7 miejsce, a i tak co roku jest w LM...

0

Dlaczego serwis nie napisał nic o możliwości przejścia Roo do nas?

0

Ponoć Barca szykuje nowy kontrakt dla Thiago, ma zarabiać dużo więcej niż obecnie, jednocześnie kontrakt ma być bardziej dopracowany, z sumą odstępnego oscylującą w granicach 100mln Euro.

0

Potrzeba dwóch obrońcow. Silva i Marquintos ;D

0

Jeśli odejdzie, popełnię samobójstwo.

0

Widać że gra już w stylu FCB, jak zagrał do Hulka, jak ich mykał, ehh, drugi Messi, już się ciesze ;D

0

Rok temu też miał do nas przyjść, do tego nie doszło, więc wytatuował sobie na plecach YNWA, więc co oni pieprzą że marzy grać na CN. Osobiście jestem za.

0

Co ten Laporta zrobił dla Barcy? No co?

0

Tu się coś kryję, coś czuję że w tym lub przyszłym okienku transferowym będzie jakaś niespodzianka ;)

0

Barcelona-Shaktar-Basel-APOEL

Grupa marzen ^^

0

Jak dla mnie Villa się skonczył, to nie jest ten zawodnik z Valencii, z rep. Hiszpanii z Euro 08' , trzeba wynegocjować jak najwięcej kasy za niego ^^

0

Powinien wzmocnić drużynę Sociedad, ma aspirację i będzie grała w El. do LM. W razie awansu, kalendarz Realu bedzie napięty, wiec Muniesa z pewnością zagra dużo meczy. ;D

0

0

Popieram w 100%

0

Popieram w 100%, również mam słabość do Alexisa. Jednak wiem że w tym okienku odjedzie Villa, to pewne, w 99,9%, a losy Pedro to 50/50 w zależności od negocjacji z Roo, Kunem i Neymarem.

Chciałbym Neymar-Messi-Aguero ;D

0

Anglik w Hiszpanii? Sorry, wolę Kuna..

0

@el Ronaldinho

Neymar 20mln? W jakim Ty świecie żyjesz, on to minimum 40 patykow..

0

Ooo, moj ulubiony sedzia, oczywiscie nie licząc Coliny ;D

0

Popatrzcie z drugiej strony. Mecz trwał a bramkarz w rękawicach sam nie założy. A gdyby mu ktoś pomogl, molgby otrzymac zolta za gre na czas..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?