wiktormessi98
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Asystentami będzie Pautasso oraz Rubi, Roura będzie tym kim za czasów JG.
0
Vergini i Agger ;D
0
Ale popieprzyli numemy -,-
0
Nie Roura, tylko Rubi, tymczasowy trener.
0
Najpierw Neymar, teraz Tata, pachnie mi tu Ameryką Płd. ;D
0
Bielsa.!
0
Co to za piłkarz, co ciągle łąpie kontuzje? Sprzedać, a ni pieprzyć się z czymś takim.
0
Gdyby kupili Reusa na jego miejsce byłbym mu wdzięczny że odszedł.
0
To nie wina piłkarza, tylko osób które wymyslały kontakt i te śmieszne klauzury.
0
Tak, najlepiej sprzedać i wypożyczyć wszystkich i grać składem 15-osobowym 0,0
0
Taak, Arsenal co sezon jest ustawiany na 5-7 miejsce, a i tak co roku jest w LM...
0
Dlaczego serwis nie napisał nic o możliwości przejścia Roo do nas?
0
Ponoć Barca szykuje nowy kontrakt dla Thiago, ma zarabiać dużo więcej niż obecnie, jednocześnie kontrakt ma być bardziej dopracowany, z sumą odstępnego oscylującą w granicach 100mln Euro.
0
Potrzeba dwóch obrońcow. Silva i Marquintos ;D
0
Jeśli odejdzie, popełnię samobójstwo.
0
Widać że gra już w stylu FCB, jak zagrał do Hulka, jak ich mykał, ehh, drugi Messi, już się ciesze ;D
0
Rok temu też miał do nas przyjść, do tego nie doszło, więc wytatuował sobie na plecach YNWA, więc co oni pieprzą że marzy grać na CN. Osobiście jestem za.
0
Co ten Laporta zrobił dla Barcy? No co?
0
Tu się coś kryję, coś czuję że w tym lub przyszłym okienku transferowym będzie jakaś niespodzianka ;)
0
Barcelona-Shaktar-Basel-APOEL
Grupa marzen ^^
0
Jak dla mnie Villa się skonczył, to nie jest ten zawodnik z Valencii, z rep. Hiszpanii z Euro 08' , trzeba wynegocjować jak najwięcej kasy za niego ^^
0
Powinien wzmocnić drużynę Sociedad, ma aspirację i będzie grała w El. do LM. W razie awansu, kalendarz Realu bedzie napięty, wiec Muniesa z pewnością zagra dużo meczy. ;D
0
http://fangol.pl/view/6866/fail-stegena Nadal chcecie Stegena?
0
Popieram w 100%
0
Popieram w 100%, również mam słabość do Alexisa. Jednak wiem że w tym okienku odjedzie Villa, to pewne, w 99,9%, a losy Pedro to 50/50 w zależności od negocjacji z Roo, Kunem i Neymarem.
Chciałbym Neymar-Messi-Aguero ;D
0
Anglik w Hiszpanii? Sorry, wolę Kuna..
0
@el Ronaldinho
Neymar 20mln? W jakim Ty świecie żyjesz, on to minimum 40 patykow..
0
Ooo, moj ulubiony sedzia, oczywiscie nie licząc Coliny ;D
0
Popatrzcie z drugiej strony. Mecz trwał a bramkarz w rękawicach sam nie założy. A gdyby mu ktoś pomogl, molgby otrzymac zolta za gre na czas..
0
http://www.footballuser.com/696652/FC_Barcelona