wiktormessi98
Dołączył/a: luty 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest wogole coś pozytywnego?
0
Villa-Cesc/Messi-Sanchez
0
Barca 5-0 Rayo
13,29min Messi
45,60min Alexis
77min Tello
0
Jeśli odejdzie Alexis , bedzie miejsce na Aguero ;) , jednak wole Alexisa
0
Martin - niee
Alex - ciekawe za ile..
Alexis - raczej nie, chłopak wraca do formy
0
Z Barcą jest jak z graczem Fify. Gdy kupimy fife to grać się chce, wygrywać wszystko, aż do momentu gdy wygrywanie staje się normą. W pewnym momencie zmieniamy poziom na wyższy i mecze nabierają nowego tempa, motywacji itp. Wierzę że ten mecz z Milanem jest dla Barcy takim podniesieniem poziomu trudności. A teraz jedno słowo nasuwa mi się na usta: Visca el Barca!
0
skład sportu wydajesie podstawowy, wystarczy alvesa do obrony przeniesc
0
VV-Puyol,Masche,Alba-Iniesta,Sergio,Messi,-Tello,Villa,Alexis,Alves
0
Aguero,De Gea,David Luiz ;p
0
Chcę tego Belga ;D
0
PODOBNO PAN PERAZ LASA ODGWIZDAŁ PONAD 30 SPOTKAŃ DLA KRÓLEWSKICH, A CO BARDZO ISTOTNE W ŻADNYM Z NICH NIE GWIZDNĄ KARNEGO PRZECIWKO DRUŻYNIE Z MADRYTU
0
Scorpion222
Adriano był faulowany, wybiegł sam na sam z bramkarzem, a Ramos zrobił ruch nogą, nawet gdyby go nie dotknął to przez niego Adriano stracił równowagę, bo z pewnością by tego nie przeszkoczył.
0
Jest źle.. Wszyscy grają na Messiego, a to nie jest dobre.. Moim zdaniem Messi cofniety napastnik i duet napastnikow a z przodu..
Klucz to rotacje, nowy trener oraz transfery
0
Co to jest?? Tito potrzebny? Potrzeba doświadczenia, i motywacji, bo wedlug mnie chlopcy sie spalili, konczy sie era Barcy..
Zacznijmy od ataku: Niewidzoczny Pedro, Alexis bez formy, Villa ktory nie gra, Messi bez formy, Tello, ktory moim zdaniem jest najlepszym napastnikiem w tym momencie.. Potrzeba wzmocnen, rotacji, konkurencji.. Przydał by się ktos kto wezmie na siebie gre czyli typowa 9 oraz Neymar.
Pomoc ostatnio nie istnieje, Xavi ma pare razy mniej asyst niz rok temu, Trzeba przewietrzyc szatnie. Obrona to już wogole.. No comment, Bramka jak to bramka , trzeba szukac bramkarza doświadczonego ,
Jak to gdzies slyszalem: trzeba poprawic Atak, Pomoc i Obrone, ciekawy i smieszny zart, ale jak sie odnosi do nas,.. niesamowite, potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia..
na Milan
------------Villa-Alexis-------------
----------------Messi---------------
Iniesta-------Xavi------------Alves
----------------Sergio---------
Aalba--------Pique---------Puyol
----------------VV----------------