0

zwrocona bramka

0

Xavi i Pedro potrzebni

0

drugi spalony ktorego nie bylo... Ile mozna...

0

Mam nadzieje, że Cesc utrzyma w tym sezonie formę przez cały okres trwania rozgrywek, a nie tak jak w ostatnim, druga część będzie zdecydowanie gorsza.

0

miałem nadzieje na Affelaya na ławie, a Ville na trybunach i w gotowości na na puchar Gampera

0

Bordowo-granatowy Song za marne jak na owe czasy 19mln euro

0

medi tv ladnie hula

0

kompletny brak pomysłu na grę...

0

Ehh co ten Roman robi... Ma trenera, który w mniej niż pół roku wygrał mu dwa puchary, w tym LM, a chce szukać kogoś nowego... Nie rozumiem jak tak można.

0

"przewaga Barçy wzrosła do ponad trzydziestu punktów (77:48)" - powiedzmy okolo 30pkt

0

w moim mniemaniu zakup Alby i Soldado, byłby idealnym wzmocnieniem składu. Na obronie mamy kim grac, dodatkowo kiedyś trzeba na boisko wpuścić Bartre i Fontasa...

0

@michal26 w pilce recznej z LM tez odpadlismy przed final four

0

Czy Ronald się nie sprawdził... do końca się zgodzić nie mogę, patrząc na to co obecnie wyprawia prowadzony przez niego Feyenoord, będący nie tak dawno klubem w strasznej zapaści.

0

Czarna seria klubow z Barcelony trwa. Teraz niestety z LM piłkarzy recznych odpadł także kataonski zespol... za wczesniej byl ten news ile to kluby z Barcy moga zdobyc w tym roku tytulow...

0

Także nie mogę zrozumieć dlaczego Wierny Cules FCB chce sprzedać Alexisa, ale cóż szanuje subiektywne opinie.
Moim, zdaniem w czasie karuzeli transferowej na Camp Nou przywędrować powinni Alba oraz co pewnie niektórych zdziwi Hummels, wydający mi się jako idealny partner da Pique.
W pomocy nie ma co grzebać, mamy grajków wystarczających.
Atak... I to nie mam pomysłu:) W ostatnich meczach dało się odczuć brak klasowego środkowego napastnika - Leon pędzi na przysłowiową pałę, mija graczy drużyny przeciwnej jak tyczki i szuka podania... a tu nie ma do kogo... a jak poda to zapewne do Cesca, a ten Panu Bogu w okno.
Z Villa gra wyglądała inaczej choć i on coś nie był na początku tego sezonu w gazie, Ibi mnie jakoś nie przekonuje, to samo Cuenca.
Reasumując Messi, Tello i Alexis to przyszłościowy napad Barcy i atak na pierwszą linie w nowym sezonie, a reszcie dać szansę do przekonania mojej skromnej osoby, że myliłem się co do nich:)

0

Markus32 mam takie samo wrazenie, tyko ze zamiast Fabsa i Alexisa tam gra Persil:)

0

No to Chelsea wszystkie siły rzuciła na LM, w sumie nie dziwota, bo jak Di Matteo chce być dalej trenerem to musi wygrać te rozgrywki.
A co do dzisiejszego meczu. Miejmy nadzieję że to będzie spektakl, bez gry teatralnej z jednej i drugiej strony, a o ok. 21.50 będzie na tej stronie panowała radość ze względu na jeden pkt straty do rywali ze stolicy.

0

Barca w piłkę ręczną, też będzie potrzebowała remontady... na razie 6 bramek w plecy i 15min do końca w meczu z Kopenhagą

0

Moim zdaniem, zakupimy dwóch zawodników - Albę ii Oriola Romeu, a z klubu odejdzie Keita.

0

no i o to azi teraz jeszcze real z Atleti i Bilbao na wyjezdzie musi zgubic pkt... a my musimy stanac na wysokosci zadania.
Jedyny minus tego meczu, brak kartki dla Ronaldo za kladzenie sie w polu karnym.

0

Ooooo....

0

4...

0

Niech Valencia gra teraz na skurcze...

0

najlepsze, porządna gra Montoyi po zastąpieniu Alvesa i pokazanie przez tego gracza, ze możne być wartościowym zmiennikiem w trudnym momencie.

0

messi 37 - ronaldo 37

0

Keita to jest obecnie zawodnik na wejście w 70min... niestety od początku meczu się nie sprawdza...

0

Spokojnie, spokojnie Messi, w rewanżu będzie miał parcie na bramki, bo tylko gol przewagi nad Gomezem.

0

oho Tello

0

Cesc za Keite, bo cos keita zaczyna kosic za duzo

0

Dodatkowo chciałbym nadmienić, iż żaden piłkarz nigdy nie przekroczył granicy 1000 oficjalnych goli. Żaden! Biorąc pod uwagę bramki strzelone w oficjalnych spotkaniach, to rekordzistą pozostaje Pele z liczbą 578 bramki, mając 22 gole przewagi nad Freidereichem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?