0

Ja myślę, że mamy kompletny skład:D:D i niczego wielkiego nie odkrywam, ale chciałbym zobaczyć w naszych barwach silve

0

damiann10 jak graj?

Jak zwykle:)

0

I mój ulubiony zawodnik

Dancing by Toure and superb gooolllllllll

0

się kolega josemi doigrał

0

kto z mallorci czerwoną dostanie??

0

Gooooooooolllllllll iniesta ale guddy mógł sam

0

keita mógłby za gudjonhsena wejść

0

Marqez powinien wylecieć musi uważać albo zejść...

Wtedy Puyol do środka Alves na szkrzydło

0

Jak zwykle za mało strzałów z dystansu. A Toure i Xavi mają czym uderzyć

0

Valdes ma małą obniżkę formy zdarza się

Bartek91 ja też żałuje że brak caceresa, nie można się mu dziwić że chce odejść... szkoda i jego i kasy na niego wydanej jeśli tak się stanie

0

Cáceres, czyli bronimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?