wojtek777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę, że mamy kompletny skład:D:D i niczego wielkiego nie odkrywam, ale chciałbym zobaczyć w naszych barwach silve
0
damiann10 jak graj?
Jak zwykle:)
0
I mój ulubiony zawodnik
Dancing by Toure and superb gooolllllllll
0
się kolega josemi doigrał
0
kto z mallorci czerwoną dostanie??
0
Gooooooooolllllllll iniesta ale guddy mógł sam
0
keita mógłby za gudjonhsena wejść
0
Marqez powinien wylecieć musi uważać albo zejść...
Wtedy Puyol do środka Alves na szkrzydło
0
Jak zwykle za mało strzałów z dystansu. A Toure i Xavi mają czym uderzyć
0
Valdes ma małą obniżkę formy zdarza się
Bartek91 ja też żałuje że brak caceresa, nie można się mu dziwić że chce odejść... szkoda i jego i kasy na niego wydanej jeśli tak się stanie
0
Cáceres, czyli bronimi