wojtek777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
343 dobre na ligowych ogorkow stawiajacych autobus, na zespol klasowy niestety nasi sie zbyt gubia w tylach.
0
aha, no to wszystko w normie i chlopak nadal se rozwija:)
0
nie wiem czy ktos o tym wspominal, ale co sie dzieje z Cuenca?
Rozumiem, ze w lidze w zwiazku z powrotem Alexsisa spada w hierarchii, ale CdR to jak najbardziej miejsce dla niego.
0
To, że przedłużył to nie znaczy że klubu nie zmieni. Z tego względu ciekawi mnie jak w nowym kontrakcie wyglądają sprawy z klauzulą odstępnego (wydaje mi się, ze to ona właśnie została zmieniona).
0
Bardzo dobrze, ze Ronaldo strzela, Messi się wewnętrznie spręży i dziś, także jego popis zobaczymy.
0
i wlazi nadzieja na przyszlosc
0
Delfin wejdzie:)
0
Cuenca zaczyna zabawe:D
0
rzecz jasna jutrzejszy:)
0
Z dwojga złego to dobrze, że ta kontuzja przytrafiła się w okresie rozgrywek reprezentacyjnych. Nie lekceważąc przeciwnika z Santander u siebie powinniśmy odnieść łatwe zwycięstwo, gorzej sytuacja się ma jeśli chodzi o mecz dzisiejszy, no ale zobaczymy jak będzie.
Visca
0
W moim mniemaniu nie można powiedzieć ze 100% pewnością, że gol numer dwa to wina Abidala. Moim, zdaniem przy tej bramce pogubił się także Puyol, który pobiegł do asekuracji Masche i zostawił Ericowi dwóch zawodników.
A co do systemu gry, to jeżeli chcemy grać 343 to w środku pola nie mogą grać dwaj piłkarze destrukcyjni Busi i Keita(kilka osób pisało, że był kiedyś offpom, ale wydaje się patrząc na grę, że troszkę o tym zapomniał), a 3 rozgrywających na obecna chwile Cesc Xavi i Thiago i jeden defpom.
0
2 zespoly z Anglii w grupach A-D i 2 w grupach E-H
0
ale koles huknal:D
0
Valencia trzyma srednia czerwonych kartek:P
0
można prosic jakis link do meczu bo kurcze jechalem na razie na waszych komentarzach do meczu...
0
A tak na marginesie cieszę się, że jakiś zawodnik barcy ma wtedy urodziny co i ja:D:D:D i to dodatkowo wychowanek
0
Sto lat Sergio!!!
0
hmmm może po to że yaya zostanie przemianowany na stałe na środkowego obrońce... Bo jeśli nie to po co, nam on nawet ten puchar afryki tak strasznie nie przeszkodzi, gdyż trwa on przez miesiąc od końca stycznia do połowy lutego i obejmie tylko mecz w 1/8 LM z ważniejszych najprawdopodobniej... busquest powinien dać rade
Lewy pomocnik i obrońca potrzebny
0
Moim zdaniem dywagacje który zawodnik jest lepszy nie mają sensu, ponieważ nie ma porównania ot choćby inna liga i np w interze brak asystentów typu Xavi...
Na pewno Eto'o jest zdecydowanie szybszy i zna realia piłki hiszpańskiej
Natomiast Ibra jest silniejszy tzn ma większą łatwość zastawienia się i jest lepszy w grze powietrznej
Dużo tu dyskusji na temat charakteru zawodników i choć lubię Eto'o i byłem za tym żeby w tym minionym sezonie grał z nami (udało się na szczęście) to uważam żeby w każdym z mich jest odrobiona na pewno większa niż u takiego iniesty, xaviego chęc bycia gwiazdą w zespole
Czy kupiłbym Ibre to zależy od ceny max Eto'o + symboliczne 3-4mln
Ponieważ szwed jest głodny sukcesów a Eto'o po finale z arsenalem w 2006 roku miał cieńki rok i dodatkowo tracimy bodaj eto'o w styczniu na 2 miechy
Badz co badz czy ibra czy eto'o Visca el barca
0
za alvesa trzeba Cáceres wstawic
i teraz jest czas na ogrywanie go
0
czy jest mozliwosc anulowania kartki abidala?
0
wymodlilem:D:D
super!!!!!!!!
Ale mam juz pytanie odnosnie finalu... czy alves zagra?
0
mam pytanie
jest szansa bez konta na justinie ominac ten motyw ze caly czas sie relacja wylacza i pisze subscribe now
dzieki z gory
0
Szkoda eto'o tym bardziej, że janko z Salzburga gola dziś strzelił
to w kontekście złotego buta
0
goooolll dla atletico:):)
Forlan
0
messi już 18 brama
tylko 1 straty do Villi
0
messi jednak na luziku:):)
0
proponuje eto'o
0
no to rekord realu pobity kolejny:D:D
Bedzie jeszcze przynajmniej jeden dla nas gol
0
Co sądzicie o pomyśle wypożyczenia Bojana???