0

@barca87f @Rivaldinho11 jedynie czego mu nie można zarzucić to praca w defensywie.... Ale jak my o napastniku mówimy w aspekcie defensywnym to szkoda gadać

0

@kubasulek2 to samo pomyślałem. Kiedy ma grać jak nie z Getafe...ale poza tą jedną interwencja to slabo

0

@Hasszz pytanie też jak Umtiti bo to działa w dwie strony... Ronald (i klub) mogą się uprzeć żeby cały sezon przesiedział na ławce... A on jeśli dostanie szansę to też może specjalnie grać słabo (w ramach protestu i za traktowanie go)
Ale jeśli ma trochę honoru, to jeśli dostanie szansę to zrobi wszystko na maska..

0

@Flyingbetoniarka umtiti może szklanka, ale myślę gorzej by nie zagrał. A śmiem twierdzić że chciałby udowodnić swoją sportowa wartość (jeśli ma jeszcze w sobie trochę honoru)

0

@Stopa faktycznie.... To chyba laurka..kibicujmy bo co nam zostało?

0

@Flyingbetoniarka już chyba umtiti lepszy od niego...

1

Co my mamy z tymi Francuzami.. To jakiś dramat.... Lenglet nie potrafi nawet na aut wybic, Griez ma czasami fajne przebłyski ale mało.....Umtiti...hm? Nie wiem czy go nie wolę kosztem Lengleta...

0

Żadnego strzału choćby niecelnego....40'

1

@Gustlik89 No ty masz swoje zdanie a 85% uzytkownikow ma inne niż Ty. Real i Atletico również sa slabi, ale my jeszcze slabsi. Mecz z PSG pokazal ze gdzies ten potencjal jest, szczegolnie w rewanzu jakos wygladali. A zreszta, Ty wiesz swoje, ja swoje. Czy jak Laporta zmieni trenera to nadal bedziesz uwazal ze nie mamy racji?

1

@Gustlik89 nikt. Bo to obowiązek takiego klubu... Pedriego zajechał... Dzisiaj mecz to zamiast wziąć kogoś z tych młodych to lepiej pjanicia... Ty masz swoje zdanie, my swoje. I oby laporta zmienił trenera.

0

@Gustlik89 niby sezon przejściowy, niby młodzi a zespołu jak nie było tak nie ma, nawet światelka w tunelu nie widać. No i młodzież a wszędzie pique busi itp... oni wskoczyli na niezły poziom na koniec kariery, ale oczekiwać od nich że będą filarami za parę lat jest śmieszne...no i ostatnie mecze to jakiś dramat. Nie mówię o braku szacunku bo to powinno się mieć, ale jak można mieć zaufanie do trenera po takiej beznadziejnej końcówce.

0

A znany powód jest jego odejścia?

0

@Marsmall mam podobnie. Albo topowy trener, albo Koeman niech zostanie.

6

Dajcie spokój z Milito i Henrym...

1

@PauloPaz jak mądrze zarządzali końcówka kariery Xaviego. Wchodzi z ławki, w ważniejszych meczach i zdało to efekt. Dziwię się że z Messim tak nie robią..
Co to MATSa. Śmieszne że on tak zjechał. Płyty czy ten nie przez trenera. Moim zdaniem nie zawalił dzisiaj, ale nie pomógł tak jak nas czasem do tego przyzwyczaił

2

Xavi Pascual przestanie być trenerem piłkarzy ręcznych po tym sezonie.. 12 lat... Ciekawe kto za niego?

0

@swer2251 ale ja to wiem i rozumiem... Można grać co mecz zmieniając jednego... A Busi i Pique grają ciągle.. co z tego że Koeman odzyskał Busiego jak za dwa lata już go nie będzie? I zajechał Pedriego

0

Ludzie mówią że odbudował Busiego itp... to albo to jest sezon przejściowy i olewamy puchary i gramy młodymi i ogrywamy, albo nie przejściowy i gramy o wszystko... Co z tego że Busi odbudowany, pique... Za rok dwa i tak nie będą grać bo już wiek nie ten... Rozumiem że to nie jest tak że się rzuci młodych i niech graj, ale wolałbym Busiego żeby z ławki wchodził, czy na zmiany grał od początku z kimś...

0

Słabo bardzo to wygląda. byliśmy zależni od siebie, nie wykorzystaliśmy tego.. a real chyba jeszcze słabszy od nas jest, tyle kontuzji...Atletico roztrwonilo taka przewagę. To też pokazują nasza słabość. A najlepsze jest to, że od wygrania ligi może zależeć przyszłość trenera. Osobiście wolałabym nie wygrać ligi ale widzieć progres w grze.. bo wygranie ligi może trochę zamazać cały obraz. Poza tym ze grają młodzi to ja nie widzę zaangażowania i woli walki... Jakby był ktoś z topu trenerów do wzięcia to bym się nie zastanawiał, ale jak nikogo sensownego nie będzie to może warto jednak Koemanowi dać jeszcze rok

0

@KacperVEB ja wiem że trenuje...ale to znowu wierzę się z $$

0

@teacherakademicki wyniki może i nie są złe jak na sezon przejściowy.. puchar wygrany.. ale progresu w grze brak

0

@Pawlak1992 nie chodzi o porażki. Bo ja bym i bez pucharu zdzierżył. Ale tu nie ma żadnego progresu, pomysłu na grę. No i zaangażowania. No i np fakt że Pedriego zajechał.

0

@kaamil1910 po części się zgadzam. Ale ja np nie widzę progresu tej drużyny... Nie chodzi już o puchar..bo poza tym, ze grają młodzi, to ciężko moim zdaniem szukać innych pozytywów. Z czołówki z nikim nie potrafiliśmy zagrać fajnego meczu, z zaangażowaniem.. nie chodzi o wygraną, ale o pomysł na grę. Kolejna rzecz, to np to że Koeman zajechał Pedriego... Jak do końca starałem się bronić Koeamana, ale to nie to?

0

@eckov no jak przedłużyć kontrakt to raczej nie

0

@KacperVEB bielsa dostępny będzie?

0

@msmsms zależy kim jesteś. Jak szefem czy trenerem motywacja twarda ręką... Czasami, w skrajnych przypadkach druga wersja. Ale to trener ma rządzić.

1

W przypadku odejścia Koemana kogo widzicie w roli trenera?
Może faktycznie dać Pimiecie?

0

@LatajacyHolender słucham....cały zespół powinien walczyć. Żenada...

0

@LatajacyHolender a widziałeś żeby walczyli? Nikt nie mówi że powinniśmy wygrywać... Ale my bez zaangażowania, walki i jakiegokolwiek pomysłu...

0

@blaugrana_36 mega slabo... jeszcze zrozumiałym gdybyśmy przegrywali po walce, zaangażowaniu itp..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?