wojtek_debiec4
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ClassicRock w tym przypadku chyba nie, ale jak na pełnej szybkości ktoś lekko dotknie to można spowodować upadek i faul
0
@DonAndrzejos przynajmniej do sprawdzenia to..
A co do Brajta..dużo dołożył od siebie... Ale tamten też nie jest bez winy... Po co go łapał/dotykał za rękę...i jedni jest pewne. Przy takiej prędkości i mokrej murawie każde nawet najmniejsze dotkniecie, kontakt może spowodować upadek. Czy na faul? Nie wiem, bo tak jak napisałem dużo Martin dołożył... Ale biegnąc szybko i ktoś lekko szturchnie to powinien być faul..
0
@Mati90fcb też się zgadzam. Ale to też pokazuje że wcale dużo nie brakło
1
Odnośnie sedziowania...Ja do końca nie znam wytycznych, co trzeba zrobić żeby był karny za zagranie ręką, a kiedy nie, czasami wydaje mi się że ewidentnie karny a tu o... Co do meczu... Wydaje mi się że na Dembele mógł być faul, a przynajmniej do sprawdzenia.. co do Brajta... Czy takie coś się gwiazdą czy nie to nie mam bladego pojęcia, ale na bank przy takiej prędkości każde minimalne nawet dotknięcie może spowodować upadek. Czy w tym przypadku na faul? Trochę Brajt dołożył za dużo od siebie... ale...po co go tamten dotykał/łapał za rękę? Więc też nie był bez winy.
Wiemy też po jakim faulu, był drugi gol dla Realu..
Poza tym mi się podobało sędziowanie, żeby nie było.
1
@Messibestplayerintheworld w którym momencie była ta sytuacja z Dembele?
1
@PJ777 pełna zgoda. Mam podobne odczucia. Ze przed polem karnym to pewne zagrania są gwizdane, a w PK to już nie...i to samo mam z zagraniem ręką. Przyznaje, nie znam aktualnych dokładnych wytycznych, ale kompletnie nie rozumiem kiedy jest ta ręka i karny a kiedy nie...
0
@FCB24 ja bym dembele nie oddawał. Żeby nie było tak jak z Arthurem, że wezmiemy starszego duzo zawodnika. Griezmana i Coutinho jak najbardziej bym oddal.
1
Chciałbym poznać Wasze zdanie o potencjalnych nabytkach..
Wijnaldum... Jest FdJ, Moriba, Busii, pytanie czy nam trzeba takiego? Jest jeszcze S. Roberto, Pedri może tu grać. Z drugiej strony jak za darmo to może warto by było?
Neymar...dla mnie kompletnie na nie... Może sportowo lepszy od Griezmana, ale to jego pajacowanie i do że odszedł za kasą i tak się sprzedał to bez powrotu...
I Halland. Być może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale nie wiem czy gościu jest wart 150 mln... To jego drugi sezon, gra w BVB gdzie grają na niego... Było wielu piłkarzy co w swoich ciut słabszych klubach byli kozakami, a szli do lepszych gdzie już tak nie grali na nich i było inaczej. Ja to poczekałbym z wyrokiem na temat Hallanda rok czy dwa jeszcze... A zdecydowanie wolałbym Mbappe ale wiadomo, że nie do wyciągnięcia...
Depay moim zdaniem super pomysł jakby przyszedł.
0
Z jednej strony to jego praca i normalne że szuka różnych opcji, najlepszej dla siebie...
Z drugiej, gdzieś z tyłu głowy siedzi, że może wybierać między Barca, a Realem to słabe bo to dwaj najwięksi rywale...
0
@pikass14 to dlaczego normalni ludzie tak nie mają? Tylko od razu po kontakcie z osobą chora kwarantanna? W szkołach jeden uczeń chory i cała klasa + nauczyciele kwarstanna, również ich można testować.
0
@Barca1992 pytam bo po prostu jestem ciekaw.. zero pretensji tylko jakie jest wyjaśnienie
0
@FCBparasiempre pimienta asystent, współpracujący również w Barcelonie B
0
Ktoś mi podpowie jak to jest? Klich trenował normalnie, wyszedł dodatni i kadra nie była na kwarantanie?!
Krycha wyszedł dodatni i też nikt ani nie był na kwarantanie a i kilka testów mu robili..
Nam po jednym krótkim kontakcie z osobą dodatnia dają kwarantanne i nie można pracować... A co dopiero o kilku testach na głowę?!
0
Jak to po kolejnym spotkaniu? Wydaje się że Hiszpanie awansują dalej
0
Jak to z tym Klichem. Pierwszy test dodatni, powinni wszyscy mieć kwarantanne?! Jak to jesy
0
To kto będzie kim? Kim Alemany kim Planes i kim Cruyff?
0
@Hiroshima też jestem ciekaw
0
@Klaudek007 pełna zgoda. Tylko kasa i kasa. A tak nie zawsze się da. Moim zdaniem odpadną teraz.
0
@itmustbejoke wgl nie zainteresowany piłka...po co kładł ręce na brzuch mu.. ewidentnie karny
11
Dla mnie ewidentny karny dla Atletico... Wgl zawodnik nie zainteresowany piłka.. i po co kładł ręce na brzuch...
0
@masik86 więc może jaki lewy środkowy by się sprawdził.
0
@rutek71 nie nie. Absolutnie. Tylko chodzi mi że jest wielu Polaków na prawdę dobrze grających lub kiedyś dobrze grających a ich cena finansowo jest bez podjazdu do innych...
3
@333tricampeones333 w narodowości jeśli chodzi o jakość to nie ale sami fachowcy na świecie i dziennikarze mówią, że Polacy są tańsi bo są Polakami. A gdyby byli Niemcami Hiszpanami itp to kosztowaliby dużo więcej
0
Jakby się sprawdził jako lewy środkowy obrońca, a grał na pozycji po prawej stronie nie źle, to bym zostawił.
0
@HolyGoalie97 piłka już i tak dawno poza zasięgiem... Moim zdaniem niecelowe zagrania i nie powodującego znaczącego uszczerbku na zdrowiu w momencie gdzie i tak piłka jest poza zasięgiem piłkarza to nie powinno być karnego.
0
Moim zdaniem niecelowe zagrania i nie powodującego znaczącego uszczerbku na zdrowiu w momencie gdzie i tak piłka jest poza zasięgiem piłkarza to nie powinno być karnego....
Co innego gdy zawodnik faulujący wchodzi ostro, z premedytacją i chce tylko krzywdę zrobić
0
@cules100pro ogólnie hiszpańscy sędziowie to dramat... Lahoz na czele...
0
@master26 masz rację
0
@OTX pełna zgoda. Trener wie lepiej, zdecydowanie... Jednak trójka z tyłu
0
@egeszeges jasne że trener wie najlepiej, ale jednak grają 3 z tylu