wojtek_debiec4
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Bo to są zmiany ze skrajności w skrajności. Jak nie Busi to Pjanic...jak nie Lenglet to Umtiti...jak nie Griezman to Brajtlat...a miał być to sezon przejściowy
1
Sezon przejściowy a my wychodzimy z umtitimi pjaniciami brajtlami...i Mingueza na prawej obronie. Ja tego nie ogarniam
Ale oby wygrali!!
0
@ObiektywnyKibic121 jasna sprawa. Mam takie samo zdanie... Ale przy takich ananasach w obronie i on wkoncu stanie się przeciętniakiem. Bo ile razy może wybronić nam mecz. Ile razy jest wgl bez szans przy bramkach dla przeciwników...to też może frustrować jego
0
@wsrh27 niestety Hiszpanie nie grają fizycznie moim zdaniem dlatego odbijają się od reszty Europy teraz. Atletico stawia autobus, Barca to już wgl nie wspomnę... Najbliższy jest Real.
2
@Colon Dida zdecydowanie
1
@pt9 wydaje mi się że takim trykaniem, miliony podań i posiadanie 90% się nie ugra nic. A i nas te podania są na 20-40 metrze od bramki i zakaz jeszcze strzałów z dystansu...
0
@ObiektywnyKibic121 akurat ter Stegna bym pominął. Tyle meczów wybronił i fakt, być może zdarzają mu się farfocle, ale z taką obrona to i on staje się 'mizerny'
1
@pt9 myślę że trochę piłka się zmieniła przez te lata... Poszła bardziej w fizyczność mam wrażenie
3
Dziś w meczu reprezentacji Kobiet Hiszpania-Polska w podstawowym składzie Hiszpanek było 5 zawodniczek z Barcy...kiedyś podobnie było z panami ale proporcja się zmieniła.
0
@Gappeq dla mnie właśnie Mingueza Piwie...kiedy ma się uczyć jak nie teraz, przy sezonie przejściowym... Lenglet nie gra wcale lepiej...a tamten może chociaż zaskoczy i się czegoś nauczy...
1
1
@Gappeq tylko mówi że to sezon przejściowy a notorycznie popełnia błąd w ustawieniu obrony i nie gra Mingueza... Wiadomo, nie chodzi o to żeby cała Barca B grała, ale czy tyle tych młodych jest to serio naciągane...
0
@kilanosio no jak na siłę gra Leglet który błąd za błędem popełnia...moim zdaniem ma słaba kadrę, ale i tak nie wyciska z niej maksa
0
@ferdas_rawa Ty wiesz lepiej niż ja, co myślę. To ok. Nie jest mi nikt bliższy, nie siedzę całymi dniami i nie sprawdzam co kandydaci mówią. Nawet nie mogę głosować... Mogę sobie pisać co myślę i nie dokonuje żadnego wyboru....jest mi obojętne kto zostanie, byleby było lepiej. A gorzej być już nie może
0
@ferdas_rawa Tobie nic. Nie chciał brać udziału to nie brał. Żeby nie było, nie jestem za nikim...żeby była jasność. Ale jak słyszę Fonta który mówi o Xavim, a ten mówi że nic nie wie...no to po co gadać....
Okaże się po kilku latach pracy czy wybór był dobry.... Bo dla mnie te kampanie i obietnice są śmieszne. Kto by ich nie mówił.
1
@Magicc89PL no tak, lepiej stracić bramkę przez fatalne grę stopera, ale ważne żeby był lewonożny. Też większej głupoty nie słyszałem
1
@SzahMatt własnej o to mi chodzi...pełna zgoda
0
Ja tu nie widzę wgl jakiegoś progresu i wykorzystanie sezonu jako przejściowy...
0
@wasko77 gra bo lewonożny stoper musi... Żenada
0
@SzahMatt jak to napisalem to usłyszałem że Koeaman nie gra dwoma stoperami którzy grają tą samą noga...jak gra Pique prawonożny, to obok niego musi grać lewonożny...tyle logiki..
0
@ferdas_rawa ale co Ty mi wmawiasz.. ja nigdzie nie powiedziałem że fajnie zrobi...dla mnie może mniec super projekt a potem jak będzie klapa to go zweryfikuje...i każdego kandydata.
Wiec czasami nic nie mówienie jest lepsze. Zresztą Ty i tak wiesz lepiej
0
@Magicc89PL a faktycznie. Ale swoją drogą słaby argument.
2
Ja to tylko dziwię się, że Mingueza nie gra kosztem Lengleta. No i może faktycznie, Trincao złapał trochę wiatru więc możnaby mu było dać szansę
0
@ferdas_rawa co do laporty, po samej debacie, a w zasadzie jego nieobecności można tak stwierdzić. Ale moim zdaniem to nie oznacza, że nie ma plany pomysłu itp...
Mnie też zastanawia jedna rzecz. Skąd kandydaci (spoza klubu) tak jak teraz np Laporta wie wszystko o klubie. I moim zdaniem fajnie tu powiedział, najpierw ocenic sytuację a potem działać.
0
Czyli Barca miała dług wobec Atletico to Suareza dali za trochę mniej niż planowano tak?
0
@ferdas_rawa wiadomo, nie da się na podstawie debaty ocenić ile kto zrobi... Ale Bartek też obiecał dużo a jak jest każdy wie
0
@cules100pro "Chcemy mieć jednego sponsora każdej sekcji" więc zgłupiałem. Dzięki
0
Jeden sponsor dla wszystkich sekcji, czy każda sekcja ze swoim sponsorem
0
@ferdas_rawa no wtedy to już po kadencji można ocenić. Mało obiecywał a zrobił więcej... Przed wyborami to bez szans ocenić...ale niektórzy też potrafią mydlić oczy.. przykład mieliśmy ostatnio.
2
@domin1515 masz rację, to po pierwsze, a po drugie oni obiecują a potem i tak niewiele robią z obietnic.. więc dopiero po kadencji można ocenić ile kto zrobił...
Ja wolę żeby ktoś mniej obiecywał i finalnie zrobił więcej niż odwrotnie