wojtek_debiec4
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba koniu wziąć jedno pod uwagę... jaki by projekt nie mieli, gadają jedno, że chcą coś zrobić....a ile z tego zrobisz to zupełnie inna bajka...każde wybory sie tym charakteryzują, że kandydaci obiecują nie wiadomo co, a potem robią niewiele... I dopiero po kadencji można określić ile ktoś zrobił i albo na niego głosować w kolejnej albo zmienić...bo obiecywać to może każdy, nawet ja..
0
@Gregsky10 znamy znamy, z tym bieganiem po plecach nie pochwalam i tego bym nie chciał. Ale takie co kogoś popchnie szturchnie, piłka przejdzie ale zawodnik nie, to takie coś spoko.. Busi tego nie umie, on tylko sam symuluje
1
Powiem Wam, że tak nie trawie Pepe, ale taki to nam by się przydał.. gdzieś tam szturchnie, popchnie, niby czysto niby faul...
0
@FafitFCB heh, tak na siłę plus. To jest zawodnik który sam nic nie zrobi. Gdzieś tam kiedyś w Alteti czy Francji potrafił się chociaż odnaleźć...
0
@D10SLEO starałem się szukać plusów. Ciężko szło.. ale w Atletico jakoś potrafił się odnaleźć i strzelić, to samo we Francji, ale sam już nic nie zrobi, nie wykreuje
2
Ja to już nie mogę słuchać o tym DNA Barcy..
Coutinho - dobry strzał z dystansu, u nas tak się nie strzela
Dembele- poza szybkością i czasami dryblingiem też średnio, wgl do klepki nie stworzony
Griezman - ani szybkości ani dryblingu, tylko wykończenie
A Andre Gomesy, Samedo, Daglasy, Braltlajty,Firpo Ci to dopiero mają DNA Barcy...
Serio chciałbym spytać, tych co go polecili i kupili co z tego DNA jest w tych zawodnikach
0
@Barca1992 ciężko się z tym nie zgodzić...a potem płacz że biały coś powiedział...
0
@DarekFCBnaZawsze trochę racji masz. Szczególnie o Cou... Natomiast moim zdaniem Griezman jakimś kotem to nie był. Gość bez szybkości i bez dryblingu... Do wykańczania akcji jak najbardziej się sprawdza, no ale my tak nie gramy za często
0
Będzie potrzebny do siedzenia na trybunach... Jak za Setiena było.... Collado, Konrad tyle razy już powoływani i trenujący z 1 zespołem i nic...wiadomo, że nie chodzi o to by teraz na raz wszyscy grali...ale no oni wgl nie grają.
0
@Tomek54321 no to też jest fakt..ale Morriba też by się nauczył tam grać...
1
@Magicc89PL skład dostał jaki dostał. Kasy na innych nie ma... Wiec niemwiem czy to do końca jego wina.
0
@zombie pełna zgoda. No ja nie rozumiem Pique..ktoś kto kiedyś jakaś dyscyplinę uprawiał, wie że rytm meczowy ma znaczenie...a on nie grał ile miesięcy... To już na samą myśl, że Pique po konti, Umtiti z Lengletem się nie nadają, to z automatu wskakuje mi Mingueza...a że to sezon przejściowy to już wgl pasuje idealnie
0
@Tomek54321 może tam grać. Nawet FdJ można cofnąć
0
@Tomek54321 a nawet tego Morribe, i niech pokarze na ie go stać. Nie mówie, że w meczu w PSG, ale z innymi.
0
@Gaucho i jeszcze Pique który nie grał. Takie okoliczności, że Mingueza mogł zagrac i powinien, ja tego nie rozumiem.
1
@zombie niby przejściowy sezon, niby rewoulcja, a jak co do czego to gra lenglet tykajaca bomba i pique po takiej kontuzji... wiec ja tego nie ogarniam.... nie chodzi o to, żeby teraz poł Barcy B grało w A, ale jak są takie okoliczności, że nie ma stoperów to on bierze jednoego kroey wgl nie grał, a drugi fatalny, wiec ja nie wiem kiedy ten mingueza ma sie ogrywać w takich meczach, jak są do tego takie okolicznosci a on nie gra
3
Walczyć walczyć walczyć. Raz sie udało to i może znowu się uda. My dwa razy roztrwoniliśmy taką przewage, więc może i nam uda sie odwrócić. Aczkolwiek będzie mega ciężko. ale wierzyć trzeba.
0
@DragonxNF Tu jest słowo klucz, przejściowy. Ja tego przejsciowego nie ogarniam. Wiadomo, nie chodzi o to, żeby teraz pół Barcy B grało w A, bo nie o to chodzi, ale kiedy mają sie ogrywać Ci zawodnicy?? Był problem z zestawieniem obrony, Lenglet i Umtiti tykające bomby, Pique po kontuzji pokazał, to dlaczego jak to sezon przejscowy nie mógł wyjśc z Minguezą na stoperze ?
0
Taki wynik nie dziwi. Notorycznie przegrywamy z lepszymi od siebie w tym sezonie . Mnie tylko zastanawia jeden fakt. Kolejny sezon dostajemy taki wynik w fazie pucharowej. To jest 3 sezon i 3 trener który dostaje taki oklep. Czy tym klubie wyciągane są jakiekolwiek wnioski. A jesli tak to kto miałby je wyciagąć, Prezes idiota, dyrektor sportowy co po ogladaniu treningu kupuje zawodnika czy kto?? Ja na prawdę zastanawiam się czy to wina trenera. Bo to jest kolejny trener....Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że na tą chwile to my już osinągneliśmy maksa i nie zaleznie kto bedzie trenerem w tym czasie nic wiecej sie nie ugra.
0
z taką obroną to i Mats niedlugo będzie sredniakiem
5
Mnie ten wynik wgl nie dziwi. W tym sezonie poza meczem z Juventusem, z drużynami z topu my notorycznie przegrywamy. Jest powtarzalność i przegrywamy z takimi zespołami. Może to brutalnie zabrzmi, ale to oznacza tylko to, że po prostu jesteśmy słabi i nic więcej z pewnych zawodników się nie wyciagnie. Gdybyśmy mecze z rywalami z topu przeplatali wygranymi i przegranymi to mogłby być "problem", że z raz potrafimy a raz nie... Ale przy takiej ciągłości jest po prostu znak, że to jest maks na tą chwilę.
0
@MG13 Nie wiem czy zawalił Mats czy nie, ale tyle meczów co on nam wybronił i ogólnie dla mnie najlepszym bramkarzem świata jest. Ale niestety z taka obroną to i z niego może zrobić się przeciętniak...
0
Już pomijając czy karny czy wolny, ale dla mnie ewidentnie ręką...
3
Lenglet jak poleciał...ehh
1
Przy analizie bramki zobaczcie gdzie De Jong i Busi...a Pique też ani do obrońcy, ani do piłki...
0
@Magicc89PL ale para stoperów nie gra lepiej
0
Busi to niezły ananas..dostał w szyję, łapie się za twarz... Czy on nie wie że są kamery i takie coś nie przejdzie?
2
Na 5 metrze nie można tak zostawić...ale mamy stoperów....ehhh
0
@catalanian09 mi też się tak wydawało na początku
0
W jakim zestawieniu widzicie Barce dziś, tzn Mats, Alba, Messi,Dembele,Griezman, Pedri, Busquets to pewniaki...
Na stoperze mi chodzi? Pique- De Jong?
Ja bym wolał DeJonga w pomocy, ale jeśli na stoperze to kto za niego do środka?
Para Lenglet Umtiti to moim zdaniem strzał w kolano.
Pique- nie zagrał meczu od kontuzji
Może Pique Mingueza ale oni nigdy nie grali i wtedy Dest na prawej obronie..ciężko..