wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wierzę...
0
PEDRO PEDRITO PEDRO O TO CHODZI PANOWIE
0
lukininho,
to chyba Nocerino :D
0
Tito? Za liścia wymierzonego w stronę Mourinho :)
0
Trzeba było z tymi wielkimi gwiazdami osiągac sukcesy to by nie odchodzili.
0
Twój wizerunek jest dawno zniszczony koleś
0
"Uwielbiam piękną grę mojej drużyny". No nic, każdy ma prawo, żeby mu się podobało coś kiczowatego...
0
W końcu poszło, cieszę się, że mogłem mu podziękowac, bo jest naprawdę za co. Te 4 lata to były najwspanialsze w moim życiu. Mam nadzieję, że Tito sprawdzi się w tej roli równie dobrze. Wielkie dzięki jeszcze raz!
0
Sam powiedziałeś, że podejmiecie najlepszą decyzję dla klubu - zostajesz!
0
Przepraszam wszystkich zwolenników tego Pana, ale on naprawdę już jest chory.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Ja myślę, że to będzie zupełnie inny mecz niż poprzednie wyjazdy. Jestem przekonany, że zobaczymy całkowitą dominację FCB i wynik różnicą 2 bramek do przodu :)
VAMOS BARCA
0
Trzeba strzelić bramkę, bo jest naprawdę nerwowo...
0
Często tak jest jak wychowanek przebija się do pierwszego składu. Jestem przekonany, że zostanie i będzie jeszcze bardziej się rozwijał w Barcelonie.
A co do Realu... kogo to oni by nie chcieli kupić?
skubus1995 zamilcz już, bo nawet się nie da czytać Twoich wypocin.
0
Życzę Wam pogodnych i szczęśliwych Świąt, a co do nowego roku to Wam i sobie życzę zgarnięcia wszystkich możliwych trofeów przez nasz ukochany Klub.
0
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Dziękujemy!!!!!!
0
0
a u mnie sędzia gwizdnął i mam ścinę do teraz...... ja pierdziu...
0
Channel - 112888
Spectator, co prawda nie po Polsku ale mi chodzi naprawdę fajnie :D
0
weeb.tv można chyba przez 45min oglądać bez premium(na 2h bodajże). Ja sobie jedną połowę tak obejrzę, bo tam mi jeszcze nigdy nie cięło.
0
Moim zdaniem do Pedro powinna powędrować piąteczka, pod koniec spotkania naprawdę włożył dużo sił na prawej stronie przez co trochę "ruszyła" gra Barcelony. Jego wejście IMO zmieniło trochę obraz gry na lepszy.
0
Jak moglibyśmy nie wierzyć w nasz ukochany Klub? T'estimo Barça
0
I tak dla innych jesteśmy faworyzowani przez sędziów, bo oczywiście trudno się pogodzić z tym, że FCB dominuje na świecie już kolejny sezon (Pep, spraw aby to się nigdy nie skończyło :))
0
Ja nadal wierzę, że to jest spokojnie do odrobienia na GD. Ta porażka tylko może nas wzmocnić i pozbawić w przyszłości już innych głupich wpadek.
VAMOS BARCA
0
PANOWIE JA W TO PO PROSTU NIE WIERZĘ !!!!!!!!!
0
mam nadzieję, że wróci jeszcze do Europy
0
Zawsze jest cały dzień czekania i niecierpliwości, a tak się wstanie i po śniadaniu zaraz mecz? Nie ma mowy. Musi być ta atmosfera na kilka godz. przed meczem. :)
0
już widziałem pilkę w siatce Atletico
0
CO ZA GOOOOOOL