wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy można się spodziewać ocen za ten mecz? ;-)
0
Jeżeli chodzi o aspekt czysto sportowy tu sprawa chyba jest jasna; dwumecz z Bayernem. Jednak ja zagłosowałem na nawrót choroby, życie ludzkie jest ponad wszystkie trofea, zwycięstwa... Forca Tito!
0
Dodatkowo ma jeszcze drugie tyle od sponsorów, z reklam...
0
Może jeszcze premia w wysokości 200 tys euro za każdą strzeloną bramkę?
0
Ten gol padł w roku 2012.
0
Może miki na trenera? Z jego profilu można wyczytać, że gra w fifę14 (to bardzo istotne, genialny symulator piłkarski) i interesuje się taktyką. Jego spektakularne transfery doprowadziłyby do zmiany nazwy klubu na PSG Barcelona City a pieniądze same spadałyby z nieba gdyby to właśnie on został trenerem. Zaufajcie mi
0
"Z angielskiej prasy dobiegają coraz głupsze plotki transferowe."
0
Ale obrażasz nas wszystkich swoją ortografią i chamskim zachowaniem w większości komentarzy...
0
No tak... Chłopaczek nawet nie wie kim jest Toure bo kibicuje Barcelonie od tego roku... Trochę szacunku, nawet jeśli byłby to piłkarz Realu
0
Zdecydowanie bardziej do mnie przemawia skład wg Sportu, będzie to mecz wyjazdowy, także skład wyjściowy powinien być teoretycznie najsilniejszy, a do tego może Tello w końcu coś nam pokaże grając od początku? Mam taką nadzieję bo początek sezonu jest po prostu w jego wykonaniu słaby...
0
Ja rozumiem, że Leo jest najlepszy, ale dlaczego Rossel na siłę próbuję robić z Barcy mega bogaty klub, który może dawać podwyżki o tak... Leo ostatnio sam mówił, że mógłby grać za darmo a po drugie też potwierdził, że nie prosił o poprawę kontraktu więc po co to działanie Rossela? Mega dysproporcje już i tak są w tym klubie jeżeli chodzi o tygodniówki. Co z tego, że Messi dostanie 1-2mln euro podwyżki za sezon skoro z samych kontraktów reklamowych ma więcej niż w Barcy.
0
Wybaczcie, że nie na temat, ale ogląda ktoś z Was mecz realu? Jest jakiś cień szansy chociaż na to aby Xativa strzeliła dwie bramki? :D Jak ogólnie wygląda gra? Z góry dzięki
0
Geniusz :)
0
Ja oglądam tutaj: http://livemecz.com/transmisja2.php
Miki, dla mnie jego czas nigdy nie minie...
0
Atletico Mineiro już na boisku! Ronnie czekamy na Twój popis ;)
0
Ehhh, wielka szkoda że Dos Santos ma kontuzję, chciałbym go w końcu zobaczyć w grze. Jaki skład typujecie? ;)
0
Nie zamknie drzwi - ma rację, bo te drzwi są już zamknięte.
0
A może "temu błaznowi"?
0
Ja wierzę, że Martino wystawi Neymara na tej samej pozycji co w poprzednim meczu a Cesc wyląduje w pomocy + Don Andres. VAMOS
0
Skład może i jest ale formy niektórych zawodników nie ma. Rossel pewnie wie tylko o tym pierwszym.
0
Alexis, że co?!
0
Olazalabal? ;)
0
Już mam dwa głosy, czyżbym wyrastał na następcę Martino? :D
0
"Grają ci, którzy uważam, że powinni grać." A moim zdaniem powinni grać ci, którzy są w najlepszej dyspozycji i są w stanie dać zespołowi więcej niż gracze, którzy niekiedy wyglądają na boisku jak dzieci we mgle. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni, a teraz czekam na komentarze w stylu "Jak jesteś taki mądry to sam trenuj Barcelonę."
0
"Nie możemy zapominać, że jesteśmy liderami" - No właśnie wczoraj chyba o tym zapomnieliście. Mecz w naszym wykonaniu był po prostu słaby, a po stracie bramki nie widziałem NIC co Barca robiła, aby osiągnąć chociaż remis. Rywal nas zdominował bo te nasze próby były kompletnie "bez życia". Odnosząc się jeszcze do pierwszego zdania - tak liderowi po prostu nie wypada grać, niestety zaangażowanie jest wymagane przez cały wymiar czasu a nie momentami...
0
Po prostu wspaniały duet stoperów, nie ma co. Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle trudny a tu jeszcze ta obrona najgorsza z możliwych chyba... Oby ofensywa dziś się popisała kilkoma trafieniami, bo na defensywę raczej nie ma co liczyć. VAMOS
0
Mała poprawka, ten Pan ma 60 lat.
0
Szkoda, że nie jestem przyjacielem Neymara, też bym zagrał! :P
0
Ciekawe co Żoze powie na konferencji, pewnie kosmici przed meczem popsuli murawę, piłka była za lekka, a karny był za brutalny faul.
0
No a wyobrażasz sobie tą wojnę jaką wywołałby MouriNO gdyby Chelsea przegrała? Dziwię się, że sędzia nie pozwolił tylko strzelić trzeciej bramki niebieskim