0

Kiedy można się spodziewać ocen za ten mecz? ;-)

0

Jeżeli chodzi o aspekt czysto sportowy tu sprawa chyba jest jasna; dwumecz z Bayernem. Jednak ja zagłosowałem na nawrót choroby, życie ludzkie jest ponad wszystkie trofea, zwycięstwa... Forca Tito!

0

Dodatkowo ma jeszcze drugie tyle od sponsorów, z reklam...

0

Może jeszcze premia w wysokości 200 tys euro za każdą strzeloną bramkę?

0

Ten gol padł w roku 2012.

0

Może miki na trenera? Z jego profilu można wyczytać, że gra w fifę14 (to bardzo istotne, genialny symulator piłkarski) i interesuje się taktyką. Jego spektakularne transfery doprowadziłyby do zmiany nazwy klubu na PSG Barcelona City a pieniądze same spadałyby z nieba gdyby to właśnie on został trenerem. Zaufajcie mi

0

"Z angielskiej prasy dobiegają coraz głupsze plotki transferowe."

0

Ale obrażasz nas wszystkich swoją ortografią i chamskim zachowaniem w większości komentarzy...

0

No tak... Chłopaczek nawet nie wie kim jest Toure bo kibicuje Barcelonie od tego roku... Trochę szacunku, nawet jeśli byłby to piłkarz Realu

0

Zdecydowanie bardziej do mnie przemawia skład wg Sportu, będzie to mecz wyjazdowy, także skład wyjściowy powinien być teoretycznie najsilniejszy, a do tego może Tello w końcu coś nam pokaże grając od początku? Mam taką nadzieję bo początek sezonu jest po prostu w jego wykonaniu słaby...

0

Ja rozumiem, że Leo jest najlepszy, ale dlaczego Rossel na siłę próbuję robić z Barcy mega bogaty klub, który może dawać podwyżki o tak... Leo ostatnio sam mówił, że mógłby grać za darmo a po drugie też potwierdził, że nie prosił o poprawę kontraktu więc po co to działanie Rossela? Mega dysproporcje już i tak są w tym klubie jeżeli chodzi o tygodniówki. Co z tego, że Messi dostanie 1-2mln euro podwyżki za sezon skoro z samych kontraktów reklamowych ma więcej niż w Barcy.

0

Wybaczcie, że nie na temat, ale ogląda ktoś z Was mecz realu? Jest jakiś cień szansy chociaż na to aby Xativa strzeliła dwie bramki? :D Jak ogólnie wygląda gra? Z góry dzięki

0

Geniusz :)

0

Ja oglądam tutaj: http://livemecz.com/transmisja2.php

Miki, dla mnie jego czas nigdy nie minie...

0

Atletico Mineiro już na boisku! Ronnie czekamy na Twój popis ;)

0

Ehhh, wielka szkoda że Dos Santos ma kontuzję, chciałbym go w końcu zobaczyć w grze. Jaki skład typujecie? ;)

0

Nie zamknie drzwi - ma rację, bo te drzwi są już zamknięte.

0

A może "temu błaznowi"?

0

Ja wierzę, że Martino wystawi Neymara na tej samej pozycji co w poprzednim meczu a Cesc wyląduje w pomocy + Don Andres. VAMOS

0

Skład może i jest ale formy niektórych zawodników nie ma. Rossel pewnie wie tylko o tym pierwszym.

0

Alexis, że co?!

0

Olazalabal? ;)

0

Już mam dwa głosy, czyżbym wyrastał na następcę Martino? :D

0

"Grają ci, którzy uważam, że powinni grać." A moim zdaniem powinni grać ci, którzy są w najlepszej dyspozycji i są w stanie dać zespołowi więcej niż gracze, którzy niekiedy wyglądają na boisku jak dzieci we mgle. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni, a teraz czekam na komentarze w stylu "Jak jesteś taki mądry to sam trenuj Barcelonę."

0

"Nie możemy zapominać, że jesteśmy liderami" - No właśnie wczoraj chyba o tym zapomnieliście. Mecz w naszym wykonaniu był po prostu słaby, a po stracie bramki nie widziałem NIC co Barca robiła, aby osiągnąć chociaż remis. Rywal nas zdominował bo te nasze próby były kompletnie "bez życia". Odnosząc się jeszcze do pierwszego zdania - tak liderowi po prostu nie wypada grać, niestety zaangażowanie jest wymagane przez cały wymiar czasu a nie momentami...

0

Po prostu wspaniały duet stoperów, nie ma co. Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle trudny a tu jeszcze ta obrona najgorsza z możliwych chyba... Oby ofensywa dziś się popisała kilkoma trafieniami, bo na defensywę raczej nie ma co liczyć. VAMOS

0

Mała poprawka, ten Pan ma 60 lat.

0

Szkoda, że nie jestem przyjacielem Neymara, też bym zagrał! :P

0

Ciekawe co Żoze powie na konferencji, pewnie kosmici przed meczem popsuli murawę, piłka była za lekka, a karny był za brutalny faul.

0

No a wyobrażasz sobie tą wojnę jaką wywołałby MouriNO gdyby Chelsea przegrała? Dziwię się, że sędzia nie pozwolił tylko strzelić trzeciej bramki niebieskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?