wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak gdzie, prawe skrzydło :)
2
Suarez na skrzydle, a Messi na szpicy czeka na piłkę spadającą mu na nos z nieba. Już od samego patrzenia na to ustawienie... Nieważne...
12
Busquets do końca meczu będzie grał w hełmie
0
Xavi, ahhhhhhh!
2
Za co Busquets dostał aż 2.5? Chyba za to, że grał przez większość meczu z ciężką kontuzją wargi...
0
Jakby swoją postawą przypominał naszą legendarną "piątkę", mówię tu o zaangażowaniu, skupianiu się tylko i wyłącznie na meczu i formie, to by grał.
0
Co w tym złego, że te dzieci grają w Barcelonie i że nie urodziły się w Hiszpanii? Ci młodzi piłkarze są, brzydko mówiąc, "własnością" FC Barcelony za ich/ ich rodziców zgodą. Dlaczego takie "instytucje" chcą psuć dobre imię FC Barcelony, a przede wszystkim kariery i przyszłość młodych piłkarzy?
0
A na moje był faul
0
Spóźnił się ze wślizgiem w Milnera
0
Jednak jest chyba gorsza defensywa od naszej w najsilniejszych europejskich ligach :)
1
Ile ważą takie ciężkie drużyny?
31
Mascherano to piłkarz, który powinien nosić opaskę kapitana podczas gdy nie gra Xavi. Jemu chyba najbardziej zależy na grze, szkoda tylko, że nie gra tam gdzie grać powinien...
0
W końcu bardziej ofensywne ustawienie...
0
Rafinha -> Xavi
Rakitic -> Pedro
Alves -> Adriano
5
Spoko, spoko, wszystko pod kontrolą, zaraz wejdą Pedro, Roberto i Munir
0
Mascherano na stoperze, moje oczy krwawią...
4
Ok, dzieciarnia, która tylko żępoli i narzeka na wszystko po przegranych meczach w końcu poszła spać, więc mój komentarz może się przebije przez spam typu "LUCHO OUT" etc.
Zacznę tak; wiadomym było, że Real będzie grał kontrami i dośrodkowaniami a i tak na ŚO zagrał Mascherano, który ma duże problemy w grze w powietrzu. Jeżeli jesteśmy już przy Masche, to dlaczego znowu gra Busquets, skoro zdecydowanie ustępuje formą Argentyńczykowi na pozycji SPD, do tego sam Jefecito niedawno powiedział, iż cieszy się, że zagrał na SPD w niedawno rozegranym spotkaniu. Do tego Matje, który jest szybki i wysoki, idealnie nadawałby się do pary z Pique (a moim zdaniem do pary z Bartrą, no ale...) zostaje wystawiony na pozycji lewego obrońcy, gdzie Alba spisuje się naprawdę dobrze, jest dynamiczny i dużo nam daje w ofensywie jak i w obronie. Nie rozumiem tego ustawienia, w którym dzisiaj "wybiegliśmy" na Real. Początkowo jak zobaczyłem składy, myślałem że zagramy 3-2-3-2 z Masche i Busim na SPD przed nimi Andres, Xavi i Messi między linią pomocy a Suarezem z Neymarem - Ci by tworzyli oczywiście duet napastników. Rozczarowałem się kompletnie tym, iż wybiegł taki a nie inny skład. Podobnie było z PSG, lepszy rywal, wysocy napastnicy przeciwnika i wystawianie Mascherano na stoperze to po prostu skandal. Mam nadzieję, że będą grali Ci, którzy zasługują na to prezentując optymalną formę. To tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia odnośnie dzisiejszego meczu, jeżeli ktoś się nie zgadza ma do tego prawo, nie chcę się z nikim kłócić etc.
Wierzę w ten zespół i w to, że nadal ten sezon może być nasz. VAMOS BARCA!
0
Co za bałwan...Sorry, nie tu bo miałem odpowiedzieć jakiemuś dzieciakowi powyżej no ale coś się zwaliło
0
Przynajmniej strona będzie mniej zamulać ;)
1
Dwóch cracków, może w końcu coś będziemy grać :)
0
Jeżeli byśmy wyeliminowali wrzutki realu to byłoby znacznie lepiej...
1
To teraz szara, polska rzeczywistość, Flavio Paixao czwarta brama, świetny lob :D
2
Wiesz, tu chodzi o to, że głupcem będzie ten, kto będzie oglądał coś innego w TV w tym czasie.
0
Ostatni akapit mega :) VAMOS PO ZWYCIĘSTWO!
0
****o się znacie, bo ktoś musiał mieć jeden dzień przerwy mniej, padło na real bo akurat to oni musieli grać w środę. Gdyby Barcelona grała w środę to przeciez by nie mowil, ze Barcelona jest w slabszej sytuacji bo miala jeden dzien mniej odpoczynku.
0
Krystiano jest zły, bo real ma jeden dzień mniej na regeneracje :(
0
po zero 15 znakow
0
No i dobrze, że Pedro zagra, kiedyś na pewno się odbuduje a ja coś czuję, że to będzie już ten mecz!
0
Jeżeli to prawda to "jeb***o go turbo"
0
Dzięki MrPerfect, a Tobie współczuję siwy, jeżeli naprawdę masz 30 lat to gdzieś Twoi rodzice popełnili błąd.