wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pieprzony rzeźnik, powinien zejść już w 1. połowie.
1
Za dużo treningów z CR11
0
Czerwona kartka? Strona realu zaraz padnie :D
0
Busquets mógł 5 razy podać, dlaczego tego nie zrobił? Ile razy juz tak bramkę traciliśmy..
0
Przedostatni akapit, "według" w skrócie piszemy bez kropki na końcu ;)
0
Według tej strony, Bale zarabia więcej od CR11 :p
0
Po pierwsze najpierw niech COŚ pokaże w dorosłej piłce, a po drugie kto uwierzy w to, że będzie zarabiał 100 tys. tygodniowo?
0
Miny piłkarzy Realu - bezcenny widok :D
0
Właśnie spadł do 1.04
1
Za to ja, gdy napisalem "Złota płetwa dla Ronaldo" za nura jakiś czas temu w jakimś tam meczu dostałem natychmiastowo bana na 30 dni! Haha ups, zaraz poleci dla mnie ban na 3 miesiące za wyrażanie swoich opinii, z którą wielu się zgadzało ;)
0
. Bravo
Alves Bartra Pique Alba
Rafinha Mascherano Iniesta
Messi Suarez Neymar
Oczywiscie taka jedenastka nie wybiegnie na boisko, tylko taka chcialbym zobaczyc.. ;P
0
Hahahaha weźcie ich! Szpak, wróć!
0
Oni chyba w przerwie się szczają dopiero, że sędzia nie uznał :D
0
dzieki, nie chcę mi się aż go słuchać :D
0
Kto to komentuje w duecie z Iwańskim?
2
Nie opłaca się, kurs to tylko 1.13
0
Jedna? Hahahahaha
0
Wstyd, to ma być profesjonalny sportowiec? Który to już raz? Przewrócił się jakby został rażony piorunem. Kpina
1
1.03 15znakow
0
Kto to Xavi Fernandez?
0
Chciałbym być Twoim asystentem El Maestro :)
0
Chodziło mu o Sergio Bartre :D
2
Pedro... I jak tu go nie lubić? :D
0
A nie mówiłem, a nie mówiłem?! :D
0
Pedro Pedrito Pedro! Niech coś strzeli w końcu i się odblokuje, wierze w niego!
1
81 milionów w błoto, sprzedać go, zmiana, niech włazi Pedro!!!!!!!!!!111 haha
0
Chodzi o to, że komentarz musi mieć co najmniej 15 znaków i pisze się to po to, aby ten komentarz po prostu przeszedł jeśli jest za krótki :P
0
"zł" :D 15 znaków
0
Przestań, to nie w naszym stylu! Miało być do posta wyżej
4
Suarez, napastnik-szpica, prawdopodobnie najlepsza ''9'' na świecie gra na skrzydle po to aby dryblować i wrzucać piłki na Messiego bądź wycofać piłkę przed szesnastkę po to, aby nikt nie strzelił z dystansu tylko przerzucił piłkę na drugą stronę bądź wycofał do obrońców. Gdzie tu logika? Czemu Suarez, do ciężkiej cholery nie gra na pozycji ''9'' bądź w duecie z Njr jako dwójka napastników, a Messi za nimi. Jest zdecydowanie bardziej produktywny jeżeli wchodzi z głębi pola i napędza akcje świetnym podaniem bądź klepką z Njr...