12

Pieprzony rzeźnik, powinien zejść już w 1. połowie.

1

Za dużo treningów z CR11

0

Czerwona kartka? Strona realu zaraz padnie :D

0

Busquets mógł 5 razy podać, dlaczego tego nie zrobił? Ile razy juz tak bramkę traciliśmy..

0

Przedostatni akapit, "według" w skrócie piszemy bez kropki na końcu ;)

0

Według tej strony, Bale zarabia więcej od CR11 :p

0

Po pierwsze najpierw niech COŚ pokaże w dorosłej piłce, a po drugie kto uwierzy w to, że będzie zarabiał 100 tys. tygodniowo?

0

Miny piłkarzy Realu - bezcenny widok :D

0

Właśnie spadł do 1.04

1

Za to ja, gdy napisalem "Złota płetwa dla Ronaldo" za nura jakiś czas temu w jakimś tam meczu dostałem natychmiastowo bana na 30 dni! Haha ups, zaraz poleci dla mnie ban na 3 miesiące za wyrażanie swoich opinii, z którą wielu się zgadzało ;)

0

. Bravo
Alves Bartra Pique Alba
Rafinha Mascherano Iniesta
Messi Suarez Neymar

Oczywiscie taka jedenastka nie wybiegnie na boisko, tylko taka chcialbym zobaczyc.. ;P

0

Hahahaha weźcie ich! Szpak, wróć!

0

Oni chyba w przerwie się szczają dopiero, że sędzia nie uznał :D

0

dzieki, nie chcę mi się aż go słuchać :D

0

Kto to komentuje w duecie z Iwańskim?

2

Nie opłaca się, kurs to tylko 1.13

0

Jedna? Hahahahaha

0

Wstyd, to ma być profesjonalny sportowiec? Który to już raz? Przewrócił się jakby został rażony piorunem. Kpina

1

1.03 15znakow

0

Kto to Xavi Fernandez?

0

Chciałbym być Twoim asystentem El Maestro :)

0

Chodziło mu o Sergio Bartre :D

2

Pedro... I jak tu go nie lubić? :D

0

A nie mówiłem, a nie mówiłem?! :D

0

Pedro Pedrito Pedro! Niech coś strzeli w końcu i się odblokuje, wierze w niego!

1

81 milionów w błoto, sprzedać go, zmiana, niech włazi Pedro!!!!!!!!!!111 haha

0

Chodzi o to, że komentarz musi mieć co najmniej 15 znaków i pisze się to po to, aby ten komentarz po prostu przeszedł jeśli jest za krótki :P

0

"zł" :D 15 znaków

0

Przestań, to nie w naszym stylu! Miało być do posta wyżej

4

Suarez, napastnik-szpica, prawdopodobnie najlepsza ''9'' na świecie gra na skrzydle po to aby dryblować i wrzucać piłki na Messiego bądź wycofać piłkę przed szesnastkę po to, aby nikt nie strzelił z dystansu tylko przerzucił piłkę na drugą stronę bądź wycofał do obrońców. Gdzie tu logika? Czemu Suarez, do ciężkiej cholery nie gra na pozycji ''9'' bądź w duecie z Njr jako dwójka napastników, a Messi za nimi. Jest zdecydowanie bardziej produktywny jeżeli wchodzi z głębi pola i napędza akcje świetnym podaniem bądź klepką z Njr...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?