0

Niesamowite, w końcu kartka!

1

Rakieta i mr. Wrzutka

0

To chyba są przebierańcy, nie wierzę w to, że na boisku biegają Iniesta, Messi (on akurat chodzi), Neymar czy Suarez

0

Co oni kurde grają? Stoją tak tyczki...

0

Brak słów na razie...

0

HahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahaha

1

Jeżeli jest jakaś drużyna, której Barcelona może strzelić manitę to jest to Real Madryt

30

Też uważacie, ze Neville mógłby sobie odpuścić trenerkę, przynajmniej w Walencji?

0

Skoro Messi i Neymar potrafią z wolnych strzelać po oknach to dlaczego nie robią tego przy rzutach karnych? I tak byłaby większa skuteczność niż teraz kiedy strzelają tak jak robią to do tej pory

2

Dobra, najważniejsze 3 punkty, nie wracajmy już do tego meczu...

0

2

Dobrze, że zaraz koniec tego meczu...

0

Hahahaha, ten karny :D

0

Wwwwwwwwwooooooooooooow

4

Hahaha, kto się nie śmieje ten z Madrytu! :D

0

W ciągu 7 lat ;)

1

Czasem przesadza, ale i tak go uwielbiam :)

9

Hiszpański level: Szpaku

0

Zazdrości braku szansy na tryplet? :D

1

Ja z kolei dotarłem nieco dalej, ale skończyłem czytać na Rousie i Obamie :D

0

Kto to komentuje, chodzi mi o tego "drugiego" bałwana...

8

Villa grał w latach 2010-2013.

0

Uwielbiam Pedro, ale 32mln za niego to ogromna suma jak na obecną dyspozycję i sytuację w Barcelonie...

6

Właśnie się dowiedziałem, że Alves odchodzi :P

0

Żordy Alby .

0

No chyba w Fifie !

2

W dupie się poprzewracało, jeszcze nie jest na tyle dobrym zawodnikiem aby zarabiać więcej od Suareza, Iniesty czy Neymara

0

Nie odejdzie, potwierdzam, pozdrawiam.

0

Herb Ruchu Chorzów na Atleti-Barca :D

2

Campeones Campeones oe oe oe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?