wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowite, w końcu kartka!
1
Rakieta i mr. Wrzutka
0
To chyba są przebierańcy, nie wierzę w to, że na boisku biegają Iniesta, Messi (on akurat chodzi), Neymar czy Suarez
0
Co oni kurde grają? Stoją tak tyczki...
0
Brak słów na razie...
0
HahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahahaHahahaha
1
Jeżeli jest jakaś drużyna, której Barcelona może strzelić manitę to jest to Real Madryt
30
Też uważacie, ze Neville mógłby sobie odpuścić trenerkę, przynajmniej w Walencji?
0
Skoro Messi i Neymar potrafią z wolnych strzelać po oknach to dlaczego nie robią tego przy rzutach karnych? I tak byłaby większa skuteczność niż teraz kiedy strzelają tak jak robią to do tej pory
2
Dobra, najważniejsze 3 punkty, nie wracajmy już do tego meczu...
0
2
Dobrze, że zaraz koniec tego meczu...
0
Hahahaha, ten karny :D
0
Wwwwwwwwwooooooooooooow
4
Hahaha, kto się nie śmieje ten z Madrytu! :D
0
W ciągu 7 lat ;)
1
Czasem przesadza, ale i tak go uwielbiam :)
9
Hiszpański level: Szpaku
0
Zazdrości braku szansy na tryplet? :D
1
Ja z kolei dotarłem nieco dalej, ale skończyłem czytać na Rousie i Obamie :D
0
Kto to komentuje, chodzi mi o tego "drugiego" bałwana...
8
Villa grał w latach 2010-2013.
0
Uwielbiam Pedro, ale 32mln za niego to ogromna suma jak na obecną dyspozycję i sytuację w Barcelonie...
6
Właśnie się dowiedziałem, że Alves odchodzi :P
0
Żordy Alby .
0
No chyba w Fifie !
2
W dupie się poprzewracało, jeszcze nie jest na tyle dobrym zawodnikiem aby zarabiać więcej od Suareza, Iniesty czy Neymara
0
Nie odejdzie, potwierdzam, pozdrawiam.
0
Herb Ruchu Chorzów na Atleti-Barca :D
2
Campeones Campeones oe oe oe!