wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinniśmy się obudzić, bo z taką grą do przerwy zejdziemy z dwiema bramkami w plecy, a wiemy jak tutaj trudno jest odrabiać...
0
administracja :P
1
Oby ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy. PS Małecki piąteczka! :D
0
Ktoś wie o co chodzi z tymi koszulkami realu?
0
Ha! Hahahaha......
1
Witam, dopiero wróciłem do domu i nie oglądałem do tej pory realu. Jak tam, karny słuszny, jak ogólnie grają? Pytam bo przecież niedługo klasyk ;)
0
tzn ja wykupowałem zawsze na player.pl i chodziło bez zastrzeżeń, a od grudnia będę w końcu miał zamiast canal+ w TV
0
jeżeli cena nie gra roli to może telewizja z eleven? :D
0
Mam pytanie, czy Legia zagra przy pustych trybunach ze Sportingiem?
1
Wstyd, żenada i porażka :P
1
To są te detale
5
Właśnie to widzieliśmy...
0
Schodzi MVP
0
Ta replika bramkarza sercem za BVB na pewno
0
max jeszcze 7
1
Nie wierzę, to chyba leci stream z fify
0
Olala co za mecz haha :D
0
Po co ten patałach na bramce skoro Malarz całkiem dobrze bronił?
2
Znowu przełączyłem na real a tu gol, nie wierze w to... :DD
3
Przełączyłem na real na dwie minuty a tu 2:1 XD
0
Mogą, ale wiemy, że nie trafią :D
1
Prawie jak Ronaldinho ;)
1
Ja tam zawsze lubiłem grać słabeuszem z 4. ligi angielskiej i piąć się w górę :D
0
Amen. (Zgadzam się całkowicie) :D
6
Farfocl z wolnego, karny i na pustą - mamy komplet xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co sądzicie o nowym Pitbullu? Ja osobiście mam mieszane odczucia, liczyłem na więcej po pierwszej części i trochę "dwójka" mnie zawiodła
0
1. C
2. R
3. 11
14
Co to? Oceny w skali 0-15?
1
Obawiam się, że nie dożyje końca zawieszenia.. :/