0

Powinniśmy się obudzić, bo z taką grą do przerwy zejdziemy z dwiema bramkami w plecy, a wiemy jak tutaj trudno jest odrabiać...

0

administracja :P

1

Oby ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy. PS Małecki piąteczka! :D

0

Ktoś wie o co chodzi z tymi koszulkami realu?

0

Ha! Hahahaha......

1

Witam, dopiero wróciłem do domu i nie oglądałem do tej pory realu. Jak tam, karny słuszny, jak ogólnie grają? Pytam bo przecież niedługo klasyk ;)

0

tzn ja wykupowałem zawsze na player.pl i chodziło bez zastrzeżeń, a od grudnia będę w końcu miał zamiast canal+ w TV

0

jeżeli cena nie gra roli to może telewizja z eleven? :D

0

Mam pytanie, czy Legia zagra przy pustych trybunach ze Sportingiem?

1

Wstyd, żenada i porażka :P

1

To są te detale

5

Właśnie to widzieliśmy...

0

Schodzi MVP

0

Ta replika bramkarza sercem za BVB na pewno

0

max jeszcze 7

1

Nie wierzę, to chyba leci stream z fify

0

Olala co za mecz haha :D

0

Po co ten patałach na bramce skoro Malarz całkiem dobrze bronił?

2

Znowu przełączyłem na real a tu gol, nie wierze w to... :DD

3

Przełączyłem na real na dwie minuty a tu 2:1 XD

0

Mogą, ale wiemy, że nie trafią :D

1

Prawie jak Ronaldinho ;)

1

Ja tam zawsze lubiłem grać słabeuszem z 4. ligi angielskiej i piąć się w górę :D

0

Amen. (Zgadzam się całkowicie) :D

6

Farfocl z wolnego, karny i na pustą - mamy komplet xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co sądzicie o nowym Pitbullu? Ja osobiście mam mieszane odczucia, liczyłem na więcej po pierwszej części i trochę "dwójka" mnie zawiodła

0

1. C
2. R
3. 11

14

Co to? Oceny w skali 0-15?

1

Obawiam się, że nie dożyje końca zawieszenia.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?