2

Boi się rywalizacji z Roberto i tyle, siedź tam i zdobywaj trofea z Arsenalem

31

-Dalej głuptasku, idź już i pakuj się do swojej szatni!
-Głupku, podejdź tutaj i staw czoła!

serio? :D

0

Dla mnie jak najbardziej trafne ;) @up, nie, nie tylko Ty :D

0

Dziwne czasy nastały, że człowiek, który przyznaje się do "oczywistej oczywistości" jest chwalony pod niebiosa. Z powtórek widać, że go piłka trafiła w rękę, więc byłoby coś nie tak jeżeli by powiedział inaczej... Lubię go i fajnie, że to powiedział no ale co miał innego zrobić, skłamać mimo powtórek?

0

Luis, ściągnij tego Busquetsa póki jeszcze go sędzia nie wy***ł

0

Co dzisiaj robi Busquets?

0

No i zabawy na własnej połowie, za wszelką cene utrzymywanie się przy piłce...

0

No w sumie nic się nie wydarzyło poza zrąbaniem przez Gomesa akcji :D no teraz można powiedzieć, że są te 3pkt, i to jedyny plus tego meczu bo oczy krwawiły

0

U mnie się mecz jeszcze nie skończył ;) Oby były te 3 pkt :D

2

Jeju, myślałem, że już nie wejdzie :D

1

"PowrUt krUla"

2

Jako najlepszy klub na świecie powinniśmy mieć "najdroższą" koszulkę

0

Szczerze mówiąc, to dobrze, że ten mecz już się skończył :P

12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

No i co narobiles :D

22

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

1

#MASZYNA

8

I ten pajac ma jeszcze czelność mieć pretensje do innych :DD

0

Co do karnego Neymara, zgadzam się z Waszą opinią w 100%. Zachowuje się jak 14-latek, który chce się popisać na orliku przed kumplami, ale rzadko mu to wychodzi, strzela świetnie z rzutów wolnych a masowo marnuje jedenastki, jak to możliwe?

5

każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie!

13

Oby tylko Mathieu nie zagrał...

2

Neymar to fantastyczny piłkarz, to jasne, ale posiadając taką technikę chyba naprawdę nie powinno być problemem strzelenie mocno w okolice okienka? Oczywiście nie za każdym razem się uda, ale myślę, że 8-9/10 strzałów spokojnie jest w stanie zamienić na gola z 11 metra

0

To są właśnie te detale... które go smucą

1

2016.10.19, godz. 22:35, lukasz_wuleek
Raeven98

Oddał bo wiedział że spie*doli ;/
2016.10.19, godz. 22:35, marcus22
Messi oddaje bo by nie strzelił a Neymar tup tup tup... Oj nie mamo nie scelilem blamki z kajnego

0

Fioletowi zapewne powiedzą, że Messi oddał karnego bo bał się strzelać

15

Krystjano chyba właśnie przełączył na Ojca Mateusza

1

Cr11: "JESTEM NAJLEPSZYM PIŁKARZEM NA ŚWIECIE"

3

Brawo Bravo xD

0

Aż dziwnie było oglądać pojedynek między Messim a Bravo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?