wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boi się rywalizacji z Roberto i tyle, siedź tam i zdobywaj trofea z Arsenalem
31
-Dalej głuptasku, idź już i pakuj się do swojej szatni!
-Głupku, podejdź tutaj i staw czoła!
serio? :D
0
Dla mnie jak najbardziej trafne ;) @up, nie, nie tylko Ty :D
0
Dziwne czasy nastały, że człowiek, który przyznaje się do "oczywistej oczywistości" jest chwalony pod niebiosa. Z powtórek widać, że go piłka trafiła w rękę, więc byłoby coś nie tak jeżeli by powiedział inaczej... Lubię go i fajnie, że to powiedział no ale co miał innego zrobić, skłamać mimo powtórek?
0
Luis, ściągnij tego Busquetsa póki jeszcze go sędzia nie wy***ł
0
Co dzisiaj robi Busquets?
0
No i zabawy na własnej połowie, za wszelką cene utrzymywanie się przy piłce...
0
No w sumie nic się nie wydarzyło poza zrąbaniem przez Gomesa akcji :D no teraz można powiedzieć, że są te 3pkt, i to jedyny plus tego meczu bo oczy krwawiły
0
U mnie się mecz jeszcze nie skończył ;) Oby były te 3 pkt :D
2
Jeju, myślałem, że już nie wejdzie :D
1
"PowrUt krUla"
2
Jako najlepszy klub na świecie powinniśmy mieć "najdroższą" koszulkę
0
Szczerze mówiąc, to dobrze, że ten mecz już się skończył :P
12
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
No i co narobiles :D
22
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
1
#MASZYNA
8
I ten pajac ma jeszcze czelność mieć pretensje do innych :DD
0
Co do karnego Neymara, zgadzam się z Waszą opinią w 100%. Zachowuje się jak 14-latek, który chce się popisać na orliku przed kumplami, ale rzadko mu to wychodzi, strzela świetnie z rzutów wolnych a masowo marnuje jedenastki, jak to możliwe?
5
każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie!
13
Oby tylko Mathieu nie zagrał...
2
Neymar to fantastyczny piłkarz, to jasne, ale posiadając taką technikę chyba naprawdę nie powinno być problemem strzelenie mocno w okolice okienka? Oczywiście nie za każdym razem się uda, ale myślę, że 8-9/10 strzałów spokojnie jest w stanie zamienić na gola z 11 metra
0
To są właśnie te detale... które go smucą
1
2016.10.19, godz. 22:35, lukasz_wuleek
Raeven98
Oddał bo wiedział że spie*doli ;/
2016.10.19, godz. 22:35, marcus22
Messi oddaje bo by nie strzelił a Neymar tup tup tup... Oj nie mamo nie scelilem blamki z kajnego
0
Fioletowi zapewne powiedzą, że Messi oddał karnego bo bał się strzelać
0
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/36313,ronaldo-jestem-najlepszy-na-swiecie
15
Krystjano chyba właśnie przełączył na Ojca Mateusza
1
Cr11: "JESTEM NAJLEPSZYM PIŁKARZEM NA ŚWIECIE"
3
Brawo Bravo xD
0
Aż dziwnie było oglądać pojedynek między Messim a Bravo