wojtuh10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
11.5 metra krócej a i tak wygrał z Wellingerem
0
Ale mi się morda cieszy jak Vidal strzela :D
4
Kurde, źle to wygląda :/
1
Mam od niedawna Rusta i jest wg mnie o niebo lepszy niz h1z1, które posiadam grubo ponad rok, w king of the kill jeszcze można pograć, ale just survive, a pewnoe o to Ci chodzi, jest po prostu ...***
3
Miszyn imposibel
0
Kung fu Pique
0
Który to już raz... Co turniej to taka akcja z nim
20
Dodał 3 min, skończył po pierwszej minucie xD
2
Najpierw Nigeryjczyk, potem Kameruńczyk, co on bierze?
2
Może warto by dodać ocenę dla arbitra przy takich podsumowaniach? ;)
2
Byli piłkarze Barcy ratują vcf dupę, a oni nam wciskają taki szrot ostatnio i to za gruby hajs :D
0
Paco jaka zazdrość :D
0
The best of diving?
0
Jezu co za akcja!!! :D
1
Co za podanieeeeee!
0
zaczyna się hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze jedną prosimy :D
13
Mecz się jeszcze nie zaczął a Szpaku już w formie xD "JAKUB WAWRZYNIAK"
1
Arda "BOMBOWY" występ ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Tak czy siak telefon leżąc na boisku prędzej strzeliłby bramkę niż Paco :D
4
co za błazen, osobiście nie oglądam tego cyrku jakim jest ksw ale mam nadzieję, że Mariusz obije "twarz" księciowi gimnazjów
1
Miałem mieć do końca listopada Canal plus, a od początku grudnia Eleven. No więc mam... Ciule z Vectry wyłączyli mi równo o 22 Canal plus gdzie leci mecz Barcy, noż ku...
0
Pitbull no i jak kolega wyżej wspomniał, Odwróceni
0
Ale fart...
3
No nie skoczyłem, bo mówiłem przecież, że w ***j śniegu!
0
A widzieliście co robił Masche po "interwencji" przy bramce? Siedział na dupie i nawet nie przeszkadzał strzelającemu XD
31
Skoczyłbym najchętniej z okna, ale tyle śniegu naje***ło, że i tak to nic nie da :D
4
Nie wiem tylko czy ogląda dramat czy komedię