1

11.5 metra krócej a i tak wygrał z Wellingerem

0

Ale mi się morda cieszy jak Vidal strzela :D

4

Kurde, źle to wygląda :/

1

Mam od niedawna Rusta i jest wg mnie o niebo lepszy niz h1z1, które posiadam grubo ponad rok, w king of the kill jeszcze można pograć, ale just survive, a pewnoe o to Ci chodzi, jest po prostu ...***

3

Miszyn imposibel

0

Kung fu Pique

0

Który to już raz... Co turniej to taka akcja z nim

20

Dodał 3 min, skończył po pierwszej minucie xD

2

Najpierw Nigeryjczyk, potem Kameruńczyk, co on bierze?

2

Może warto by dodać ocenę dla arbitra przy takich podsumowaniach? ;)

2

Byli piłkarze Barcy ratują vcf dupę, a oni nam wciskają taki szrot ostatnio i to za gruby hajs :D

0

Paco jaka zazdrość :D

0

The best of diving?

0

Jezu co za akcja!!! :D

1

Co za podanieeeeee!

0

zaczyna się hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze jedną prosimy :D

13

Mecz się jeszcze nie zaczął a Szpaku już w formie xD "JAKUB WAWRZYNIAK"

1

Arda "BOMBOWY" występ ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Tak czy siak telefon leżąc na boisku prędzej strzeliłby bramkę niż Paco :D

4

co za błazen, osobiście nie oglądam tego cyrku jakim jest ksw ale mam nadzieję, że Mariusz obije "twarz" księciowi gimnazjów

1

Miałem mieć do końca listopada Canal plus, a od początku grudnia Eleven. No więc mam... Ciule z Vectry wyłączyli mi równo o 22 Canal plus gdzie leci mecz Barcy, noż ku...

0

Pitbull no i jak kolega wyżej wspomniał, Odwróceni

0

Ale fart...

3

No nie skoczyłem, bo mówiłem przecież, że w ***j śniegu!

0

A widzieliście co robił Masche po "interwencji" przy bramce? Siedział na dupie i nawet nie przeszkadzał strzelającemu XD

31

Skoczyłbym najchętniej z okna, ale tyle śniegu naje***ło, że i tak to nic nie da :D

4

Nie wiem tylko czy ogląda dramat czy komedię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?